Одговори 

Оцена Теме:
  • 13 Гласова - 3.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Активности српске Династије Карађорђевић
15-03-2016, 10:16 PM
Порука: #1345
RE: Активности српске Династије Карађорђевић
Господе, помилуј...

Мртва глава, кости двије,
то је значка из Србије!
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
16-03-2016, 09:33 AM
Порука: #1346
По рачуници писца Рајка Ђурђевића, садашњи Крунски савет има чланство од скоро два века (око 180 година) стажа у Савезу Комуниста.

Преузето из овомесечног листа Србија.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
https://youtu.be/TnX9n43wnO8 || https://youtu.be/lIi6rlVULaU || https://www.youtube.com/watch?v=hV0pEPDWn1o
Нису Срби као што су били / лошији су него пред Косовом / на зло су се свако измјенили
16-03-2016, 10:44 AM (Последња измена: 16-03-2016 10:48 AM од Ројалист.)
Порука: #1347
Која страна и који чланак, Громовниче, у листу Србија и који број (Лист Србија из Канаде стиже редовно и мени!!!)???

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
16-03-2016, 02:37 PM (Последња измена: 16-03-2016 02:37 PM од Mekenzi.)
Порука: #1348
(15-03-2016 10:01 PM)регул Пише:  
(15-03-2016 09:36 PM)Добровољац Пише:  По ком обреду су они крштени, ако знамо да кум на крштењу мора бити православан?

Кум је проглашен православцем током крштења,па се после вратио назад!Креза

(16-03-2016 09:33 AM)Громовник Пише:  По рачуници писца Рајка Ђурђевића, садашњи Крунски савет има чланство од скоро два века (око 180 година) стажа у Савезу Комуниста.

Pa Darko, Aleksandar je svima kralj, pa i komunistima od dva veka koji sede u krunskom savetu, kako ne razumeš Smile

16-03-2016, 03:32 PM
Порука: #1349
(16-03-2016 02:37 PM)Mekenzi Пише:  
(15-03-2016 10:01 PM)регул Пише:  
(15-03-2016 09:36 PM)Добровољац Пише:  По ком обреду су они крштени, ако знамо да кум на крштењу мора бити православан?

Кум је проглашен православцем током крштења,па се после вратио назад!Креза

(16-03-2016 09:33 AM)Громовник Пише:  По рачуници писца Рајка Ђурђевића, садашњи Крунски савет има чланство од скоро два века (око 180 година) стажа у Савезу Комуниста.

Pa Darko, Aleksandar je svima kralj, pa i komunistima od dva veka koji sede u krunskom savetu, kako ne razumeš Smile

Да, а Краљ је и потомку Францетића, потомку Хамдије Поздерца, као и потомцима Шесте Личке која се населила у СРБСКОЈ ВОЈВОДИНИ Смарање бре

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
16-03-2016, 03:55 PM
Порука: #1350
Kakv crni Francetić Vladimire, kada u današnjem krunskom savetu sede Dinkićevi ljudi iz G17+.

Nego,

Eno stigli ti ujka Čarls i ujna Kamila, idi ih bar dočekaj kako treba, da ne pukne bruka da ih je Broz bolje dočekao 1978 godine no Aleksandar i Kaća u belom dvoru iako su familija.

Kamo sreće danas Karađorđevići nisu upleli u rodbinske veze sa britanskom krunom.

16-03-2016, 04:01 PM
Порука: #1351
Замолио бих Ројалисту да консултује Крунски савет и појасни обред по коме је то могуће да неправославан буде кум православном, односно, како је то могуће да онај који и сам није рођен водом и Духом буде родитељ у Христу некоме. Да будемо искрени, као свештенослужитељ и дипл. теолог, знам поуздано да само љубитељи разноразних јереси и творци истих могу ово признати као истинско крштење...

Мртва глава, кости двије,
то је значка из Србије!
16-03-2016, 04:01 PM
Порука: #1352
Српски Game of Thrones . . .

Принца од Велса и Војвоткињу од Корнвола на аеродрому је дочекао Сер Драмосер,па су продужили до председништва где су се састали са Војводом од Бајчетине и Књегињом од гибанице . . .

Касније ће се састати са својом родбином- Краљем Ацом "без земље" и Принцезом Катарином "без струје" . . .

И све ће то путем медија у целодневном преносу пратити народ Српски "без пара" . . .

П.С. Изем ти ја ту родбину кад прво оде у комшилук(Хрватска) па тек онда код фамилије . . . Smile

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)
16-03-2016, 08:53 PM
Порука: #1353
Мене занима хоће ли Камила од Велса и Кобила од Бајчетину имати сусрет у четр ока?Јок

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
16-03-2016, 09:23 PM
Порука: #1354
Почетак дијалога двеју војвоткиња.- Војвоткиња од Корнвола:„Хау ду ју ду? Ај ем Камила."Драгица Николић узвраћа:„Хау ду ју ду?Ај ем Кобила".КидањеКидањеКидање

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Посети веб страницу корисника Пронађи све корисникове поруке
16-03-2016, 11:07 PM
Порука: #1355
[Слика: 123.png]

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
16-03-2016, 11:33 PM
Порука: #1356
[Слика: 10176062_1272123902803937_1488850229521838509_n.jpg]

Креза

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)
17-03-2016, 10:33 AM
Порука: #1357
(16-03-2016 10:44 AM)Ројалист Пише:  Која страна и који чланак, Громовниче, у листу Србија и који број (Лист Србија из Канаде стиже редовно и мени!!!)???

Број 623, страна 5

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
https://youtu.be/TnX9n43wnO8 || https://youtu.be/lIi6rlVULaU || https://www.youtube.com/watch?v=hV0pEPDWn1o
Нису Срби као што су били / лошији су него пред Косовом / на зло су се свако измјенили
17-03-2016, 11:36 AM
Порука: #1358
Принц Чарлс, престолонаследник Уједињеног Краљевства - окренут истоку и православљу

Отац принца Чарлса, принц Филип, војвода од Единбурга, је праунук руског цара Николаја I (не мешати са Николајем II), док је његов деда, грчки принц Андреј био официр руске царске армије. Зато и не чуди његова чувена изрека:

"Господо, знате да смо сви бачени у понор изопачености, разврата, пљачке, крађе, неморала, до потпуне дисторзије. Једина тачка, коју видим, где може бити почетак препорода - Русија."

Ипак да се не ради само о чувеној да "крв није вода", говори принчева приврженост православљу. О томе најбоље сведочи приложена фотографија са монасима манастира Ватопед на Светој Гори. Један од светогорских монаха рекао је: "Принц Чарлс је увек добродошао гост. Ово је место у коме, чини се, налази спокој . Однос према њему овде је као према обичном монаху, јер живи као и ми, почевши од тога да једе исто што и ми."

О његовим посетама у својој књизи "Флавијан" пише и протојереј Александар Торик:
"-Занима ме - одлучио сам да прекинем ћутање - да ли је Ватопед позајмљивао новац од Европске уније? Читао сам да ЕУ, покушавајући да стекне утицај на Свету Гору, улаже велике суме новца у рестаурацију светогорских манастира.
-Ватопед није узимао - рекао је монах Сергеј - доста им је и њихових личних добротвора, принц Чарлс је један од њих.
-Што баш он - зачудио се Игор - зар он није католик?
-Није, он је англиканац. Веома воли православље, често долази на Свету Гору, има сопствену келију у Ватопеду, и у српском Хиландару, такође. Помаже оба манастира, а након пожара у Хиландару дао је огромну суму за поправку, нека га спаси Господ!"

Ипак, то није све. Љубав према истоку неће изостати ни када су наследници у питању. На фотографији у линку, руска икона Мајке Божије у Вестминстерској опатији током венчања принца Вилијама, сина принца Чарлса. http://russian7.ru/wp-cont…/…/2013/11/20...emoni3.jpg

ДЕРИКОЊА МИО БРАТЕ РОМАНИЈЕ КОМАНДАНТЕ
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)