Одговори 

Оцена Теме:
  • 0 Гласова - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аустралија
06-01-2020, 01:54 PM
Порука: #1
Аустралија
[Слика: Screenshot-20200106-125239-Samsung-Internet.jpg]

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Посети веб страницу корисника Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
06-01-2020, 07:06 PM
Порука: #2
RE: Аустралија
Брате ретко ко учествује на овој теми па и ја изгубим вољу да пишем. Видео сам ово још за нову годину на euronews када сам пустио да видим како је било у Сиднеју,пошто код њих стиже нова година раније. Каква бизарност, невероватно, они у Сиднеју славе а овамо пола државе бежи на све стране. Јадни људи. Надам се да ће ово престати да могу мирно да се врате својим домовима и да санирају шта се може санирати. Животиње као недужна бића могу само да замислим шта су преживела и шта преживљавају.Јер мој брате Смедеревац,ово више није свет и више нема цивилизације, све је ово једна имитација свега.Ко се трудио да све изгуби смисао,успео је, али само на један мали период.
Пронађи све корисникове поруке
07-01-2020, 06:47 AM
Порука: #3
(06-01-2020 07:06 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Брате ретко ко учествује на овој теми па и ја изгубим вољу да пишем. Видео сам ово још за нову годину на euronews када сам пустио да видим како је било у Сиднеју,пошто код њих стиже нова година раније. Каква бизарност, невероватно, они у Сиднеју славе а овамо пола државе бежи на све стране. Јадни људи. Надам се да ће ово престати да могу мирно да се врате својим домовима и да санирају шта се може санирати. Животиње као недужна бића могу само да замислим шта су преживела и шта преживљавају.Јер мој брате Смедеревац,ово више није свет и више нема цивилизације, све је ово једна имитација свега.Ко се трудио да све изгуби смисао,успео је, али само на један мали период.

Христос се роди!
Ужасно стање.Кажу да је изгорело око 500 милиона животиња...
Овај пожар осетиће цео свет.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
08-01-2020, 12:41 AM
Порука: #4
(07-01-2020 06:47 AM)смедерево Пише:  Христос се роди!
Ужасно стање.Кажу да је изгорело око 500 милиона животиња...
Овај пожар осетиће цео свет.

Ваистину се Христос роди!

Претпостављам да оне абориџинске групе и не броје? И овако су најистребљенија групација од стране Британаца.После овога...колико ће их тек остати...
12-01-2020, 12:13 AM
Порука: #5
Ужассс...

Клима постаје све суровија и суровија.

Не знам како ће угасити ове пожаре јуче су се два велика спојила у један и то сад је огромно...Сцене су као из апокалипсе...

Аустралија је спржена земља.

13-01-2020, 01:39 AM
Порука: #6
Шта мислите, да ли је пожар случајност... Или?
13-01-2020, 08:00 PM
Порука: #7
(13-01-2020 01:39 AM)ХраброСрце Пише:  Шта мислите, да ли је пожар случајност... Или?

Све што см старији,све мање верујем у случајности.
13-01-2020, 08:37 PM
Порука: #8
Премијер и цела влада Аустралије велики противници теорије о "глобалном загревању". Теорија која треба да уништи најмање 80% постојеће светске привреде.
А ови наши медији, као по команди, "пожари у Аустралији су одличан пример куда нас води глобално загревање".
13-01-2020, 10:05 PM
Порука: #9
Зар неки дан не јавише да су ухватили неколико помагача пожара?
14-01-2020, 02:55 AM (Последња измена: 14-01-2020 02:56 AM од ХраброСрце.)
Порука: #10
(13-01-2020 08:00 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(13-01-2020 01:39 AM)ХраброСрце Пише:  Шта мислите, да ли је пожар случајност... Или?

Упознах ћерку једног исламског проповједника, доселили из Сарајева за ЦГ. Каже добио неко провиђење, тек онако, помаже људима, пацифизам и слично. Доселили онако у ЦГ. Мени било чудно. Послије од муслимана, такође, сазнам да је на црној листи за тероризам и да се ту, такође, налази један од центара вехабизма.

К'о што кажеш, што сам старији све мање вјерујем у случајности. Кез
17-01-2020, 09:00 PM
Порука: #11
(13-01-2020 08:00 PM)ЈВуО-КГ Пише:  

Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)