Одговори 

Оцена Теме:
  • 1 Гласова - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Др Стеван Мољевић „Равна гора у светлу и магли“
Јуче, 08:33 PM
Порука: #99
RE: Др Стеван Мољевић „Равна гора у светлу и магли“
(Јуче 08:20 PM)Посматрач Пише:  Ти ниси читао Мољевићеве описе, не би овако писао. Мољевић је описао разговоре. Агрумент "зашто би" је потпуно ирелевантан. Па да се тај аргумент иначе примењује вероватно би пола починилаца тешких кривичних дела били ослобођени.

Ја у клин, ти у плочу. Ја све време причам о Банковићевом интервјуу и његовој вредности као доказа за ову причу, ти вртиш о "Мољевићевом рукопису" (кога очигледно нема, јер да га има, већ би поставио факсимиле овде).

Цитат:Овде је све бачено у блато и релативизовано, па је вероватно могуће наћи и вештака који тврди да на оним сликама са Озном није Никола Калабић него "двојник"

За одговор на то питање потребне су само добре наочаре, ништа више.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
Јуче, 08:41 PM (Последња измена: Јуче 08:41 PM од Милослав Самарџић.)
Порука: #100
RE: Др Стеван Мољевић „Равна гора у светлу и магли“
(Јуче 08:20 PM)Посматрач Пише:  
(Јуче 07:36 PM)Милослав Самарџић Пише:  Да, али прота није ауторизовао интервју, а књигу јесте.

Мислите да после оваквог одговора има икаквог смисла да уопште неко тражи оригиналне списе на тоалет папиру старе 60 година? Да не би на крају био дат сличан одговор чак и када би се ето и то показало и доказало.
Рукопис се не ауторизује, јер је ауторов, већ се проверава аутентичност.
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)