Одговори 

Оцена Теме:
  • 8 Гласова - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dveri- Najjveća prevara na političkoj sceni Srbije
02-02-2014, 11:37 PM
Порука: #15
RE: Dveri- Najjveća prevara na političkoj sceni Srbije
Цитат:Па Алексић није био у Шешељевцима, истина, њега је Шешељ одликовао као и Ђујић после рата, ал он је командовао четничким одредима у Сарајеву и одредом руских добровољаца који немају везе са Шешељом.

Немају, немају, хихихи ти си очигледно неки клинац који се образовао на сајтовима, да ли знаш да је Славко Алексић био члан СРС од 1991. до 1997. године, да ли знаш да је био обезбеђење Шешељу на митингу у Јагодњаку 1991. године, да ли знаш да је Славко Алексић био кандидат СРС за посланика РС, да ли знаш да је у јединици Славка Алексића био и Милан Шешељ брат од стрица Војислава Шешеља који му је обезбеђивао место у СРС да ли знаш да су скоро сви добровољци код Алексића дошли преко веза СРС, да ли знаш да је Алексићева јединица два пута пратила Шешеља у његовим посетама РС???

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
02-02-2014, 11:38 PM (Последња измена: 02-02-2014 11:39 PM од Громовник.)
Порука: #16
(02-02-2014 11:18 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(02-02-2014 01:35 PM)Bacvanin Пише:  
(02-02-2014 01:12 PM)Мањача Пише:  Да чујемо шта нам Лепи Бора има да каже... Smile

Napustio je forum, i mislim da nece vise dolaziti.
Озбиљно??
Ајде, Боро, врати се!

Не може, отишао је да однесе цвеће на гроб Слободану хихихи

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
https://youtu.be/TnX9n43wnO8 || https://youtu.be/lIi6rlVULaU || https://www.youtube.com/watch?v=hV0pEPDWn1o
Нису Срби као што су били / лошији су него пред Косовом / на зло су се свако измјенили
03-02-2014, 02:50 AM (Последња измена: 03-02-2014 02:51 AM од херцеговац.)
Порука: #17
Није ни Ђујић неко мијерило ствари. Много га Срби идеализују.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
03-02-2014, 03:25 AM (Последња измена: 03-02-2014 03:26 AM од Србин.)
Порука: #18
Цитат:Не знам зашто вријеђаш, ја само кажем своје мишљење о Шешељу, а ону причу ми је причао борац ВРС. Ја навијам за Шешеља у Хагу, јер је можда и најпаметнији живи Србин, али је он далеко од јунака ко Србија до Јапана. Ђујић му је одузео звање војводе јер није радио оно што је требао него је промовисао СРС (по митинзима).

Ама у реду је да ти мислиш о Шешељу шта год желиш, то је твоје право и твоја ствар, али је ненормално да причаш да Алексић није био Радикал када и врапци знају да јесте, исто тако да причаш глупости о Шешељевим "паравојскама" које беже кући у Србију, када су сви представници Шешељеваца били из места у којем су имали јединице за време рата, јел схваташ колико је то ненормално, Шешељ је у Хагу доказао чак је и тужилаштво прихватило као тачно да су све Шешељеве јединице чинили 90% људи са тих простора, као и то да су се те јединице водиле у саставу ВРС и да су им комадовали официри ВРС. Оно што их је разликовало од остале војске јесу кокарде, чланство у СРС и Шешељеве слике

03-02-2014, 01:07 PM
Порука: #19
Па на почетку се Срс се звала Српска четничка странка (или покрет)..па су вероватно због тога и пришли. За Алексића знам да је добар, а вјерујем да је и Васке, а овај Брне и остали..Ал небитно. Знам да су Руси били у ВРС као и остали или у посебним одредима али под командом ВРС (тако да нису могли бити под командом Шешеља) а самим тим што је једном руском одреду ком.био Алексић мислио сам да нема везе са Шешељом. Али ни Алексић ни други нису заслужили звање војвода, јесу можда орден или тако нешто. Шешељ је то звање делио ко сад Тома ордење што дели. Шешељ их је именовао више него Дража (Илија Трифуновић-Бирчанин) у 2.св.рату (само 6 у БиХ), и сви остали у 1.св.рату. И ево још знам за војводу Манду да је био добар ал он је водио своју јединицу а не Шешељеву.

https://www.srbizasrbe.org/
03-02-2014, 03:44 PM
Порука: #20
Цитат:Па на почетку се Срс се звала Српска четничка странка (или покрет)..па су вероватно због тога и пришли. За Алексића знам да је добар, а вјерујем да је и Васке, а овај Брне и остали..Ал небитно. Знам да су Руси били у ВРС као и остали или у посебним одредима али под командом ВРС (тако да нису могли бити под командом Шешеља) а самим тим што је једном руском одреду ком.био Алексић мислио сам да нема везе са Шешељом. Али ни Алексић ни други нису заслужили звање војвода, јесу можда орден или тако нешто. Шешељ је то звање делио ко сад Тома ордење што дели. Шешељ их је именовао више него Дража (Илија Трифуновић-Бирчанин) у 2.св.рату (само 6 у БиХ), и сви остали у 1.св.рату. И ево још знам за војводу Манду да је био добар ал он је водио своју јединицу а не Шешељеву.

Јел теби добро? Па свака будала зна да Шешељ никада није имао јединицу под својом командом НИКАДА све његове јединице су се састојале од људи са тих простора чије су јединице биле у ВРС само су били чланови СРС и Шешељ их је посећивао делио помоћ и фаворизовао их у медијима, никада ни једна јединица није била под командом Шешеља, извини али ти као да читаш сајт Наташе Кандић па ни Хаг није пронашао јединицу којом је Шешељ командовао, а по дефиницији титуле четничког војводе добија је сваки онај који оформи чету којом командује онда постаје четовођа а ако се у борбама (тада на српском југу) докаже и покаже добија титулу војводе и у четничкој акцији од 1903-1912 било их је око 50. ако ниси знао та титула је још из времена док је Дража ишао у основну школу, а Српски Четнички Покрет о коме причаш био је борбени део СРС све до 1994. године када је угашен

03-02-2014, 04:34 PM
Порука: #21
Jeсте.Ја сам убачени агент Наташе Кандић да шпијунирам вас ратне хероје.
А коју је то јединицу оформио Тома Николић молим те ми реци?

https://www.srbizasrbe.org/
03-02-2014, 04:36 PM (Последња измена: 03-02-2014 04:37 PM од Србин.)
Порука: #22
Цитат:Jeсте.Ја сам убачени агент Наташе Кандић да шпијунирам вас ратне хероје.

Да си агент био би упућенији, само доказујеш како појма немаш о дешавањима у овом рату, да си иоле упућен знао би да Шешељ није имао своју јединицу већ су Шешељевци били људи са јединицама у ВРС кокардама на главама, чланском картом СРС, понеким човеком из Србије или Црне Горе у својим редовима и ништа више

06-02-2014, 01:34 AM
Порука: #23
Radikalski maniri Boleta...

http://www.srbijadanas.net/dveri-razbija...ake-video/

06-02-2014, 04:41 AM
Порука: #24
Вероватно тих партије ко тражу коалиције бих тешко прошлих ценцус......

Уместо да бих бих ликвидиралих своје партије и на тај начин бих спасилих Србију и Србе.....сви тих партије и политичаре.....нису довољно попилих ваше крви....нити мисле да су вас довољно оплачкалих.....желу да их даље да наставе са с војим политичким хедонизам

Како видим и Двери, ДСС, Образ иду појединично на изборима
06-02-2014, 04:58 AM
Порука: #25
Како јавише, ако је тачно, Образ иде заједно са Радикалима...

СРС и “Образ” заједно на листи за Београд

http://srbin.info/2014/02/05/%D1%81%D1%8...%80%D0%B0/
09-02-2014, 01:28 PM
Порука: #26
Који су сад па ови, погледајте шта пише:
http://wikileaks-serbian.weebly.com/dosi...rpske.html
Ovo su istiniti podaci - proverili smo kod g. Miloslava Samardžića,urednika "Pogleda" za koje je svojevremeno Glišić pisao i koji lično poznaje Vladana Glišića.Čak je g. Samardžić izneo sumnju da je Glišić odavno vrbovan od strane DB-a odnosno da je dugogodišnji saradnik BIE ...
Нису проверили ништа код мене, не знам ни ко су ови људи. Глишић није писао за ''Погледе'' и не познајем га, познајем Бошка Обрадовића.
09-02-2014, 01:41 PM
Порука: #27
Апсолутна подвала ДБ је СРС. Од те подвале нема даље.
Као што се уверавамо.

Ипак би једно питање ваљало мало објаснити.
"Нису проверили ништа код мене, не знам ни ко су ови људи. Глишић није писао за ''Погледе'' и не познајем га, познајем Бошка Обрадовића. "
ОК.
Али, ко ЈЕСТЕ писао на Погледима?
Последњи/последња за коју сам прочитао такву информацију је Биљана Србљановић (рођакиња Караџићева). Помиње се и Веран Матић...
Дакле, ко је све од виђених "другосрбијанаца" и издајника "калибра" поменуто двоје, почео каријеру у Погледима?
09-02-2014, 03:47 PM
Порука: #28
Јели "БУДАЛЕ".....(другог имена нема).....желите да облатити не сам погледа него и Милослава...ит о пред неким гласање......

МПМ.....од када тих људе одлазу од ПОГЛЕДИ и улазе у ВАШОЈ ПОЛИТИЦИ оних крећу наопако!

Погледи је константна...не изменљива....тачка!

Сад од којег СТВОРЕЊЕ сте ви којих морате да рекламисате оваких неистине?

Па има особе на овом свету ко нису способних за ништа ..........
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)