Одговори 

Оцена Теме:
  • 2 Гласова - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филмови
16-03-2020, 06:15 PM
Порука: #113
RE: Филмови
Да ли си можда гледао филм "Богови и генерали"?
Први дио трилогије о америчком грађанском рату? Прати генерала југа, Стонвола Џексона, а појављује су и други историјски генерали? Ако си гледао, знаш ли можда како се зову други и трећи дио, и могу гдје да се огледају, нисам нашао...
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
24-03-2020, 03:24 PM
Порука: #114
(16-03-2020 06:15 PM)ХраброСрце Пише:  Да ли си можда гледао филм "Богови и генерали"?
Први дио трилогије о америчком грађанском рату? Прати генерала југа, Стонвола Џексона, а појављује су и други историјски генерали? Ако си гледао, знаш ли можда како се зову други и трећи дио, и могу гдје да се огледају, нисам нашао...

Гледао сам тај филм давно.Има краћа и дужа верзија,а за друге делове не знам. Пошто је рађена по књизи, да нема књига више делова па си ти нешто помешао?
24-03-2020, 04:25 PM
Порука: #115
Могуће, само сам био убјеђен да имају још два дијела. Али, вјероватно је књига трилогија. А филм у дужој верзији траје око 4 сата, ту сам верзију одгледао.
24-03-2020, 09:17 PM (Последња измена: 25-03-2020 12:13 AM од ХраброСрце.)
Порука: #116
Ево један историјски класик: "Краљевство небеско" :

https://www.imdb.com/title/tt0320661/

Прича о Крсташким ратовима, одбрани и паду Јерусалима, племићу Балијану од Изелина и сараценском краљу Саладину Великом.
25-03-2020, 01:13 PM
Порука: #117
(24-03-2020 04:25 PM)ХраброСрце Пише:  Могуће, само сам био убјеђен да имају још два дијела. Али, вјероватно је књига трилогија. А филм у дужој верзији траје око 4 сата, ту сам верзију одгледао.

Да ниси можда помешао тај филм са серијом North and South(Север и Југ).Она ти је из три дела,односи се на амерички грађански рат.Три књиге.Џејмс Рид и Патрик Свејзи главне улоге.
25-03-2020, 07:24 PM (Последња измена: 25-03-2020 07:25 PM од ХраброСрце.)
Порука: #118
Нисам. Прочитао сам у ТВ опису да је "Богови и генерали" први дио трилогије. Могуће да они нису написали добро. " North and South" нисам гледао.
03-05-2020, 08:10 PM
Порука: #119
Документарни филмови Кнежевина Србија и Краљевина Србија коначно доступни на you tube каналу Košutnjak filma https://www.youtube.com/user/KFKosutnjak .Хиљаду пута постављани од стране корисника тог канала,који нису носиоци ауторских права и хиљаду пута скидани са истог.
21-05-2020, 09:30 PM
Порука: #120
Добар!

Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)