Одговори 

Оцена Теме:
  • 1 Гласова - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Када ће Србија обновити капитализам?
18-10-2019, 10:40 PM
Порука: #71
RE: Када ће Србија обновити капитализам?
(18-10-2019 10:30 AM)Бенито Пише:  Интересантан сам знати шта нам се догоди са Просветаром. Да ли је опет неко летовање где нема њета?

Ту сам, ту сам....био сам воде донет'.....него Кизо овдашњи нас прозивље, (па узгред и званичног УБИЦУ ФОРУМА, зан он који је, са'ће се јави), да се од нас живјети не мере, па рек'о да видимо како ће форум да живне кад нас не има и како ће све да пршти од прилога учених дискута....

Још чекамо!

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
Јуче, 10:06 AM (Последња измена: Јуче 10:07 AM од Mekenzi.)
Порука: #72
RE: Када ће Србија обновити капитализам?
(18-10-2019 10:40 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(18-10-2019 10:30 AM)Бенито Пише:  Интересантан сам знати шта нам се догоди са Просветаром. Да ли је опет неко летовање где нема њета?

Ту сам, ту сам....био сам воде донет'.....него Кизо овдашњи нас прозивље, (па узгред и званичног УБИЦУ ФОРУМА, зан он који је, са'ће се јави), да се од нас живјети не мере, па рек'о да видимо како ће форум да живне кад нас не има и како ће све да пршти од прилога учених дискута....

Још чекамо!

Јок

Aууу... Ево га...жив је...Rolleyes Ми ође таман помислили да му дајемо помен од 40 дана. Рекох да није коначно отишао господу..Кез

Кад ево га васкрс'о...Баја

Какве воде да донет, туна сад вода смрзла нема више на торонтском бунару.

Него у каквој си ти то акцији био, да нијеси имао проблема са социјалним ми смо чули да често праве проблеме тамо, кад си социјалан случај богме много знају да зезају....

Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)