Одговори 

Оцена Теме:
  • 2 Гласова - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Како су Карађорђевићи уништили Србију и Србе после 1918.
11-12-2019, 05:25 PM
Порука: #15
RE: Како су Карађорђевићи Хабате тастаруру због менуништили Србију и Србе после 1918.
Хабате тастатуру због ментола.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
11-12-2019, 11:15 PM
Порука: #16
RE: Како су Карађорђевићи уништили Србију и Србе после 1918.
(11-12-2019 03:18 PM)Бенито Пише:  Да ли ви видите да је човек болидџија ? И сад ја треба да коментаришем његово лупетање.
За овакво "познавање" историје не би завршио ни основну школу у нормалној земљи. У ненормалној какву је он завршио за ово лупетање и то плус:" Наставнице, наставнице ја знам....", овај је имао све петице и десетке до постдипломских студија у САД. А онда се човек појављује са све униформом и оружјем на ратиштима у Крајини. И наравно, осваја силне територије и ослобађа Србе, за разлику од оног којим се бави. Ваистину!
А онда постаје пророк. Објашњава Србима колико су глупи. Сад ћемо све сазнати.
А за труд следи и плата. Нова кућа у Новом Саду. И сад ја треба једну удбашко-љотићевску битангу да коментаришем. Написао сам још на старом форуму, а и многима причао годинама, да је питање дана када ће се појавити будала да управо ово одвали. И ето, будала је ту.

Занш ли у чему је проблем?
Бокан наступа по разним ТВ емисијама, добија места на медијском небу Србије где шири "православље" и толкује историју.
"И изаћи ће многи лажни пророци и превариће многе..." И би тако!
Иста је ствар и са Боканом. Он се чује уживо, ето га на свако мало по свим кућама Србије.
А Ти?
Ти се чујеш на форуму где твоје ставове види стотинак људи. Па, нека је и хиљаду, мало је (молим да не схватиш погрешно, ово није вређање но констатација).
Уосталом, Бокан наступа под својим именом јавно...
На форумима Ти можеш бити Бенито или Александар, ама то је само „ник нејм“ иза којег може бити било ко.
Како год, Разни Калабићи, Бокани и Мидићи толкују и Веру и Нацију - Историју по калупу како њима одговара или како су добили задаћу.

Јеремија
Посети веб страницу корисника Пронађи све корисникове поруке
11-12-2019, 11:48 PM
Порука: #17
Чича, никада нисам желео да се бавим политиком. Од детињства, и то из периода којег се и сам слабо сећам, хтео сам да се бавим историјом. Рецимо, изгубим се негде па ме траже, а отац каже:" Види ли има где који деда, ту је он."
Што се тиче медија, и да није овај наш случај, него генерално, поједе човека. Све друго оде у други план. А ево управо сам открио јуче једног од највећих јунака ЈВ под командом Драже у Другом светском рату. Мислим, знало се за њега и раније, али није се знало ово што ја знам. Мислим да је то много важније да се не заборави тако значајна личност, него да се бапћем са којекаквима. А било ми испред носа толике године, а не видим. Али, није то ништа ново. Догађало се и озбиљним људима.
Са друге стране, већина нашег народа не зна са каквим злом ми имамо посла. Ево један данас рече у интервјуу да Србијом влада Удба од 1944. године до данас. Ко то не схвата, тај ништа не схвата. То причам и пишем од када знам нешто о овој земљи и њеној историји, али очигледно је некима пут од задњице до главе најдужи пут у животу.
Што се тиче форума, то ми дође да не зарђам, а и доста сам сазнао од разних људи. Надам се да нисам сметао. Smile
12-12-2019, 12:27 AM
Порука: #18
(11-12-2019 11:48 PM)Бенито Пише:  Чича, никада нисам желео да се бавим политиком. Од детињства, и то из периода којег се и сам слабо сећам, хтео сам да се бавим историјом. Рецимо, изгубим се негде па ме траже, а отац каже:" Види ли има где који деда, ту је он."
Што се тиче медија, и да није овај наш случај, него генерално, поједе човека. Све друго оде у други план. А ево управо сам открио јуче једног од највећих јунака ЈВ под командом Драже у Другом светском рату. Мислим, знало се за њега и раније, али није се знало ово што ја знам. Мислим да је то много важније да се не заборави тако значајна личност, него да се бапћем са којекаквима. А било ми испред носа толике године, а не видим. Али, није то ништа ново. Догађало се и озбиљним људима.
Са друге стране, већина нашег народа не зна са каквим злом ми имамо посла. Ево један данас рече у интервјуу да Србијом влада Удба од 1944. године до данас. Ко то не схвата, тај ништа не схвата. То причам и пишем од када знам нешто о овој земљи и њеној историји, али очигледно је некима пут од задњице до главе најдужи пут у животу.
Што се тиче форума, то ми дође да не зарђам, а и доста сам сазнао од разних људи. Надам се да нисам сметао. Smile

За србство живим а не од србства... Отприлике тако би разумео твој став. ОК то је часно и камо лепе среће да су све "патриоте" с краја осамдесетих тако доживљавале нашу обавезу у очувању Вере и Нације.

Да смо под удбином тиранијом седам деценија тако је видљиво да напросто не схватам ако неко има дилему по том питању.

А што се тиче тебе... моје је задовољство што се познајемо, па макар и у виртуелном свету. Smile

Јеремија
Посети веб страницу корисника Пронађи све корисникове поруке
Јуче, 12:06 AM
Порука: #19
Бокан ван напао "Југу", одма пропаст свијета!Баја

Када виђех витешку невољу
забоље ме срце, проговорих:
"Што, погани, од људи чините?
"Што јуначки људе не смакнете?
"Што им такве муке ударате?"
Јуче, 12:35 AM
Порука: #20
Бокан је напао краља, као што га нападају усташе, комунисти и остала жгадија. И да је био најгори, никада се нећу сложити са онима који стају раме уз раме са онима што пљују по српском краљу исто као и душмани, а декларишу се као велики Срби.
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)