Одговори 

Оцена Теме:
  • 31 Гласова - 4.65 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Милослав Самарџић одговара на ваша питања
19-10-2020, 12:24 AM
Порука: #6917
RE: Милослав Самарџић одговара на ваша питања
Да ли можда знате ко је извесни Боро Глишић? Живи у Републици Српској и постао је ударна песница комуниста на друштвеним мрежама. Тужан
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
19-10-2020, 02:54 PM
Порука: #6918
СУБНОР-овац из Бањалуке. Мислим да је неки фактор и у удружењу Ј.Б.Тито. Одавно већ са својом екипом врши жестоке нападе на нас.
20-10-2020, 07:25 PM
Порука: #6919
(19-10-2020 02:54 PM)Верољуб М Пише:  СУБНОР-овац из Бањалуке. Мислим да је неки фактор и у удружењу Ј.Б.Тито. Одавно већ са својом екипом врши жестоке нападе на нас.

Постао је велики проблем. Својим присталицама стално дели "компромитујућа" документа о четницима, па онда они у расправама имају јаче аргументе.
20-10-2020, 07:39 PM
Порука: #6920
(20-10-2020 07:25 PM)ОРЈУНА Пише:  
(19-10-2020 02:54 PM)Верољуб М Пише:  СУБНОР-овац из Бањалуке. Мислим да је неки фактор и у удружењу Ј.Б.Тито. Одавно већ са својом екипом врши жестоке нападе на нас.

Постао је велики проблем. Својим присталицама стално дели "компромитујућа" документа о четницима, па онда они у расправама имају јаче аргументе.
КидањеКидањеКидањеКидањеКидање
22-10-2020, 07:10 PM
Порука: #6921
Шта Немци подразумевају под термином "хрватски добровољци"?
22-10-2020, 07:31 PM
Порука: #6922
Interview with Serbian journalist and historian Miloslav Samardžić, on the foundations of the communist ideology, communism in Yugoslavia and America, and Trump

(Editor's note: This is an interview by our writer Milos in Serbia, with Miloslav Samardžić, a journalist and historian who knows very well the communists' insatiable thirst for power. He gives us a walk through several points in history, and has an excellent perspective on the communist movement here in the United States. In fact, in the final words in the interview, he makes an excellent point on why the communists' chances for success are nil, which was a perfect way for the interview to end. It also never ceases to amaze me how someone like Milos or Miloslav, who live on the other side of the planet, understand our country better than seemingly every leftist who lives here. We think you'll enjoy this interview very much, especially with the AntiFa-BLM Marxists failing everywhere.)

https://conservativehardliner.com/interv...t-ideology
22-10-2020, 09:00 PM
Порука: #6923
[Слика: Intervju-conservative-hardliner-naslovna-22-10-20.jpg]

[Слика: Intervju-conservative-hardliner-prva-str...-10-20.jpg]
22-10-2020, 11:02 PM
Порука: #6924
(22-10-2020 07:31 PM)Милослав Самарџић Пише:  Interview with Serbian journalist and historian Miloslav Samardžić, on the foundations of the communist ideology, communism in Yugoslavia and America, and Trump

(Editor's note: This is an interview by our writer Milos in Serbia, with Miloslav Samardžić, a journalist and historian who knows very well the communists' insatiable thirst for power. He gives us a walk through several points in history, and has an excellent perspective on the communist movement here in the United States. In fact, in the final words in the interview, he makes an excellent point on why the communists' chances for success are nil, which was a perfect way for the interview to end. It also never ceases to amaze me how someone like Milos or Miloslav, who live on the other side of the planet, understand our country better than seemingly every leftist who lives here. We think you'll enjoy this interview very much, especially with the AntiFa-BLM Marxists failing everywhere.)

https://conservativehardliner.com/interv...t-ideology
Опа! Иде се интернационално! Баја Свака част.
27-10-2020, 12:18 PM
Порука: #6925
Самарџићу,
Не могу да нађем дискусију везано за слику шпанских бораца који по вама прелазе југословенску границу, а нацисти их поздрављају?
Шта сте беше рекли на извор да је то слика са шпанско-француске границе, пуштање заробљених бораца?
27-10-2020, 07:57 PM
Порука: #6926
(27-10-2020 12:18 PM)ватхра Пише:  Самарџићу,
Не могу да нађем дискусију везано за слику шпанских бораца који по вама прелазе југословенску границу, а нацисти их поздрављају?
Шта сте беше рекли на извор да је то слика са шпанско-француске границе, пуштање заробљених бораца?
Не знам са које је границе. У првом издању књиге ''Сарадња...'' написао сам тако, али, Динчић ме је подсетио да му власник слике није помињао границу, па ни он мени. Додао сам махинално, па сам исправио у другом издању књиге.
Знамо поуздано само да је то група југословенских комуниста, на челу са Александром Стојановићем ''Шпанцем'' из Ниша, да је група била у француским затворима, као бегунци из Шпаније; да су је Немци ослобопдили и одвели у логор Грас на обуку и да су их пролећа 1941. довели у Југославију, где су били у њиховој служби до 22. јуна. Онда су Немци неке побили - међу њима и Стојановића, који је дакле ову слику, тј. 4 слике из серије, да свом другу комунисти, а тај је дао Динчићу - а неки су побегли.
На све 4 слике је Стојановић.
27-10-2020, 08:30 PM
Порука: #6927
Да ли ви схватате да сте управо написали да сте један од кључних аргумената о сарадњи у вашој серији слика једноставно измислили? Најгрубље фалсификовали?

И остатак је глупост. Бегунци из Шпаније нису били у затворима, већ интернирани у прилично слободним логорима, лако се могло побећи. Један од њих је био и Гурс (не Грас).

На овој слици, која је како сам већ писао граница Шпаније са Француском, сумњам да се налази Стојановић. Кад је он изручен/отишао из Шпаније?
27-10-2020, 09:18 PM
Порука: #6928
Схватам да измишљате некакве фалсификате ради одбране највећих фалсификатора које је свет видео.
У ствари Гарс би требало.
Мај 1941. Гестапо их је допратио и нашао им послове, било у крајскомандама, било у фабрикама и сл.
28-10-2020, 06:53 PM
Порука: #6929
Милославе, има ли неки четнички официр из Црне Горе да се презива Лалатовић, а да није Мирко Лалатовић?
28-10-2020, 08:30 PM
Порука: #6930
(28-10-2020 06:53 PM)Бенито Пише:  Милославе, има ли неки четнички официр из Црне Горе да се презива Лалатовић, а да није Мирко Лалатовић?

Нисам чуо за таквог.
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 2 Гост(а)