Одговори 

Оцена Теме:
  • 0 Гласова - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muslimani,hrvati,slovenci i ostali narodi u cetnicima
20-03-2019, 11:24 PM
Порука: #1
Muslimani,hrvati,slovenci i ostali narodi u cetnicima
Da li neko nesto zna o imenima kao sto su Ismet Popovac,Mustafa Berberovic,Alija Konjhodzic,a posebno me omteresuje ime Husein Rovcanin,posto vidim da ga svojataju.Jedni govore da je bio sa Djurisicem,drugi da se borio protiv cetnika,pa cak i da su mu pripadnici "Ravnogoskog pokreta" zeljeli dici spomenik,dok to drugi nisu dali jer se borio protiv cetnika,itd.Interusuju me ova imena da li su vam poznata?A interesuju m[/color][/b]e i ostali pripadnici naroda!!??
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
21-03-2019, 12:44 AM
Порука: #2
RE: Muslimani,hrvati,slovenci i ostali narodi u cetnicima
Овде:
https://www.pogledi.rs/category/istorija...cetnicima/

Има поднаслов у доњем десном углу:
Други народи у четницима

Ту су четири чланка о муслиманима у четницима.
22-03-2019, 08:10 AM (Последња измена: 22-03-2019 08:16 AM од todor.)
Порука: #3
RE: Muslimani,hrvati,slovenci i ostali narodi u cetnicima
Zahvaljujem!
Imam stranicu na instagramu gdje stavljam slike Četnika i pisem ispod ono sta nadjem o pojedinima pa i na neki nacin pokusavam da predstavim da oni nisu ono sto su komunisti predstavljali,zato me interesovalo da ne bih kakve dezinformacije prosirio.Navodim imena muslimana,hrvata,slovenaca...Pa sam sledecu objavu mislio staviti o okupljanju na Ravnoj Gori,jer odande u svijet idu slike koje ne predstavalju onu vojsku kako je bila,a znate i sami kako,jer vidio sam slike koje ne prilice covjeku dnasnjeg doba,a kamoli cetnicima,vojsci!
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)