Одговори 

Оцена Теме:
  • 0 Гласова - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нормална тема: Косово и Метохија
15-05-2019, 04:02 PM
Порука: #43
RE: Нормална тема: Косово и Метохија
Већ годинама помажем једној девојчици из села тј. енклаве Коретиште са Косова.

Увек кад имам пошаљем јој неку књигу пошто знам да воли да чита јер су са свих страна окружени шиптарима а остало њих пар у селу и немају некакв избор за живот поготово не за српске књиге...

И данас одем на Пошту Србије да јој пошаљем књиге кад мени радница каже е не можеш да шаљеш књиге на Косово ако су на српком писму и ако су из Србије..

Ја попиздео..Дођем кући и пошаљем маил пошти. И добијем одговор

[Слика: 2lvzmv.png]

Вучићу све ти јебем!

Све књиге на српском језику није могуће слати на Косово и Метохију!

А шиптарима са Косова је дозвољено да литертатуру на албанском језику дистрибуира пошта Србије на територији републике Србије!

Дал смо ми нормални!

И треба као народ да нестанемо и све данас јебу редом!.

Вучићу мајмуну све по списку!

Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
16-05-2019, 02:21 AM
Порука: #44
(15-05-2019 04:02 PM)Mekenzi Пише:  Већ годинама помажем једној девојчици из села тј. енклаве Коретиште са Косова.

Увек кад имам пошаљем јој неку књигу пошто знам да воли да чита јер су са свих страна окружени шиптарима а остало њих пар у селу и немају некакв избор за живот поготово не за српске књиге...

И данас одем на Пошту Србије да јој пошаљем књиге кад мени радница каже е не можеш да шаљеш књиге на Косово ако су на српком писму и ако су из Србије..

Вучићу све ти јебем!

А шиптарима са Косова је дозвољено да литертатуру на албанском језику дистрибуира пошта Србије на територији републике Србије!

Дал смо ми нормални!

ПОДРЖАВАМО И КЛИЧЕМО:

ЂЕНЕРАЛЕ СИМОВИЋУ ШТАС'ЧЕКА?!!!

Невероватно!

Одавде могу да се шаљу књиге на србском и ћирилицом, кинеском, арапском, руском....у све земље света!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
17-05-2019, 10:37 AM
Порука: #45
(16-05-2019 02:21 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(15-05-2019 04:02 PM)Mekenzi Пише:  Већ годинама помажем једној девојчици из села тј. енклаве Коретиште са Косова.

Вучићу све ти јебем!

Дал смо ми нормални!

ПОДРЖАВАМО И КЛИЧЕМО:

ЂЕНЕРАЛЕ СИМОВИЋУ ШТАС'ЧЕКА?!!!

Невероватно!

Одавде могу да се шаљу књиге на србском и ћирилицом, кинеском, арапском, руском....у све земље света!

Moжеш одавдеиз Србије послати књигу било где у Северну Кореју, Пакистан, Конго, Сирију, Иран, Ирак, Либију

МЕЂУТИМ

СРПСКЕ КЊИГЕ, ЧАСОПИСЕ НА СРПСКОМ ЈЕЗИКУ СА ТЕРИТОРИЈЕ СРБИЈЕ НА ТЕРИТОРИЈУ КОСОВА НЕ МОГУ СЕ ДОСТАВИТИ!.

Значи ти имаш библију или неке књиге на српском језику, живиш у Србији и хоћеш да је пошаљеш у неки манастир неком монаху или понесеш неком као поклон. Не може! Неда царина Косова!

А Србија дозвољава да се књиге за децу из прешевсеке долине које се штампају на Косову дистрибуирају на територији Србије.

ОВУ ТЕМУ ОКО СРПСКИХ КЊИГА НИКО ЖИВИ НЕ СПОМИЊЕ!

ДА ИМА НЕКО ДА ОРГАНИЗУЈЕ ДА СЕ СКУПЕ СРБИ И ЈЕДНО 200-300 ХИЉАДА КЊИГА ПОШАЉЕМО ЗА КОСОВО. ЗОВНМЕО МЕДИЈЕ ДА СЕ ОБЈАВИ!

ОВАКО КО ПИЧКИЦЕ ЋУТЕ СВИ. БОШКУ ЈЕ БИТАН ШАТОР И ЦИРКУС ШТО ИЗВОДИ ПО БЕОГРАДСКИМ УЛИЦАМА, ВУЧИЋУ ЈЕ БИТНА ИЗДАЈА, ОСТАЛИ НИ НЕ ПОСТОЈЕ ТУ ПО КОЈИ НЕШТО ВИКНЕ ИЗ ТОПЛЕ СОБЕ НА ТВИТЕР И ФЕЈСБУК И ТО ЈЕ СВЕ.

ЗАМИСЛИ ХХI ВЕК ТИ НЕ МОЖЕШ КЊИГЕ СЛАТИ!!

20-05-2019, 08:22 AM (Последња измена: 20-05-2019 08:22 AM од Mekenzi.)
Порука: #46
Da li ste znali da na KiM postoji preko 100 novih naselja,modernijih od npr.A bloka u Bg-u.
Albanci su sagradili preko 50 tipskih naseulja
Švajcarski,holandski stil.

Tržni centri su im veci 5 x od našeg Delta city.
Autoput koji povezuje Albaniju i Kosovo klizi.

O benzinskim pumpama, trgovinama da ne pricamo.

Ljudi koji nikada nisu bili na Kosovu nemaju pojma o realnosti na Kosovu.[/php]

Da li ste znali da na KiM postoji preko 100 novih naselja,modernijih od npr.A bloka u Bg-u.
Albanci su sagradili preko 50 tipskih naseulja
Švajcarski,holandski stil.

Tržni centri su im veci 5 x od našeg Delta city.
Autoput koji povezuje Albaniju i Kosovo klizi.

O benzinskim pumpama, trgovinama da ne pricamo.

Ljudi koji nikada nisu bili na Kosovu nemaju pojma o realnosti na Kosovu.

27-05-2019, 06:35 PM
Порука: #47
Нема нама спаса...

Аплаудирају док овај прича како ће издати Косово...

28-05-2019, 10:43 PM
Порука: #48
Зашто смо изгубили Србију и Косово. Зашто је од 1961 године огроман пад наталитета у Србији и нестајање Срба са свих вековних подручја...Зашто смо поред Косова изгубили и Прешево, зашто ће Албанци попуњавати наше територије.

Чича (ако је ово његова изјава а не лажна) онда је у праву.

[Слика: eo7ch.jpg]

29-05-2019, 11:35 PM
Порука: #49
Колико сам схватио Вучић би потписао Сутра независност Косова али му недају албанци и међународна заједница..

05-06-2019, 12:30 PM
Порука: #50
Kako je почело потписвање капитулације и предаја Косова шиптарима.

Југославија и Милошевић никако али никако нису смели да прихвате да сва војска, полиција, и све институције државе Србије напусте Косово....То је био крај српске државности на Косову.

5. јун – састанак о повлачењу југословенских снага са КиМ

Састанак представника Војске Југославије и МУП-а са делегацијама УН и НАТО о детаљима повлачења југословенских снага са Косова и Метохије почео је код места Блаце на југословенско-македонској граници. Састанак је одржан у кафани "Европа", иза затворених врата. Југословенску делегацију предводио је генерал Ковачевић, представник МУП-а био је генерал полиције Обрад Стевановић, а делегацију НАТО предводио је британски генерал Мајкл Џексон.

Више на:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/78дана...a-kim.html

07-06-2019, 11:28 AM
Порука: #51
Знате ли да све улице, институције у Призрену, Пећи, Ђаковици, Гњилану и другим местима носе по именима погинулих учк терориста...

Нити једна улица на Косову јужно од Митровице нема српски назив. Све до једне су изменили.

Ко не верује нека погледа на гугл мап.

12-06-2019, 11:58 AM (Последња измена: 12-06-2019 12:06 PM од Mekenzi.)
Порука: #52
Oво говно је требало стрељати по кратком поступку.

1000 погинулих полицајаца и војника.

Више хиљада рањених

Више стотина хиљада расељених.

Разорена држава...

Потписана капитулација...

Повучене са Косова све институције Србије

И поред тога свега овај прича како је тада оставио Косово у Србији и како је народ херој.

Слао си голобраде момке да гину док је твој Марко шверцовао цигаре и пио виски у мадони...

Каквог болесника смо имали за председника, недао бог никоме.

Колико год после две хиљадите и губитка Косова и свих несрећа овог идиота који је покренуо силне ратове и где год је овај ратовао са његовом ЈНА и паравојним формацијма од Словеније до Косова ту Срба више нема.

Данас је ситуација у Србији стабилна. Данас из Србије можете да летите за Њујорк, Пекинг, Москву, било где. Србија је чланица свих међународних организација, доста тога је нормалније. Није идеално али је мир, и економска стабилност јако битна.

14-06-2019, 03:22 PM
Порука: #53
Србија има милион решења за Косово од Аутономије а мање од независности, разграничења, поделе, припајања, спајања, зсо, 4 општине...

А Албанци већ преко 100 година имају само једно решење

Косово репубљик...И то су 90% остварили.

14-06-2019, 04:56 PM
Порука: #54
Ти си прсо ко лицна. Сам са собом дебатујеш! Кидање

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

Влади́мир Христиа́нович Дава́тц
14-06-2019, 07:40 PM
Порука: #55
(14-06-2019 04:56 PM)Шумадинац Пише:  Ти си прсо ко лицна. Сам са собом дебатујеш! Кидање

ЈБГ када си ми продао оне печурке...

14-06-2019, 10:25 PM (Последња измена: 14-06-2019 10:39 PM од Mekenzi.)
Порука: #56
Да се манемо ми неозбиљног и манитог шумија који се вероватно "убио од алкохола" у некој Краљевачкој биртији.

Него да ли српска јавност и држава Србија зна да је данас Косово посетио начелник генералштаба хрватске војске
и да је положио венац терористи Јашарију...

Пошто Србија нема никакву дипломатију нити војни аташе, тако да се не очекује неки демарш, нека нота хрватској амбасади, нити отказивање гостопримства хрватском амбасадору или аташеу или позив на разговор у министарство спољних послова...

Лагано ујке полажу венце на гробове шиптарских терориста, а Србија ћути...

Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)