Одговори 

Оцена Теме:
  • 1 Гласова - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Погинуо командант јединице Шкорпиони
04-01-2014, 02:27 AM (Последња измена: 04-01-2014 02:29 AM од Србин.)
Порука: #1
Погинуо командант јединице Шкорпиони
Командант јединице Шкорпиони Слободан Медић Боца његова супруга Љиља и седамнестогодишњи син Дража (носио је име по ђенералу) погинули су када су се враћали у затвор Сремска Митровица где се Боца враћао после викенда када је на њих налетело друго возило.

http://www.pressonline.rs/info/hronika/2...tetom.html

Вечна вам слава и почивајте у миру!

Данас сам погледао читуљу коју је Боцина ћерка коју нису пустили са посла и зато је преживела дала свом оцу са текстом: Тата никада те нећу заборавити, корачаћу кроз живот храбро како си ме учио. твоја вучица

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
06-01-2014, 02:11 PM
Порука: #2
RE: Погинуо командант јединице Шкорпиони
Да ли знаш да су шкорпиони били под командом француске војне обавештајне службе и америчке централне обавештајне службе? Успут ђенерал Михаиловић се звао Драгољуб. Дража није име, већ надимак.
06-01-2014, 02:36 PM (Последња измена: 06-01-2014 02:39 PM од Мањача.)
Порука: #3
Јесте. И ја сам одувијек то предпостављао, мада никад нисам био 100% сигуран за кога су тачно радили. Довољно је само узети у обзир онај снимак лажног стријељања муслимана 1995. Мој став је да је њихова улога била, између осталог, и да једноставно компромитују српску страну тј. ВРС на челу са ђенералом Младићем:

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
06-01-2014, 04:56 PM
Порука: #4
Шкорпиони нису имали везе са ВРС.

Сједиште им је било у РСК, а руководила их је УДБ-а.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
06-01-2014, 07:16 PM
Порука: #5
Не знам зашто имате потребу да вређате неког ко је погинуо али ајде, запамтите једну ствар нико ко је као јединице ишао да се бори није био свој, сви су били или под командом војске или УДБе али баш сви, Боца и Шкорпиони су радили искључиво за службу државне безбедности републике Србије а људи који су радили за Америку нису добили ни годину дана затвора и живи и здрави седе у Београду а организовали су све веће злочине у РС, и свако ко је имало упућен зна ко су, али се не спомињу ти људи ни у новинама нити на било ком суду или суђењу

06-01-2014, 08:46 PM
Порука: #6
(06-01-2014 07:16 PM)Србин Пише:  Не знам зашто имате потребу да вређате неког ко је погинуо али ајде, запамтите једну ствар нико ко је као јединице ишао да се бори није био свој, сви су били или под командом војске или УДБе али баш сви, Боца и Шкорпиони су радили искључиво за службу државне безбедности републике Србије а људи који су радили за Америку нису добили ни годину дана затвора и живи и здрави седе у Београду а организовали су све веће злочине у РС, и свако ко је имало упућен зна ко су, али се не спомињу ти људи ни у новинама нити на било ком суду или суђењу

Браво Србине!
Одговор је кратак, сажет и потпуно тачан.
Без удбаша ништа се ние могло урадити, и ако је неко покушао на своју руку - соло, био је ликвидиран.

Јеремија
Посети веб страницу корисника Пронађи све корисникове поруке
06-01-2014, 10:14 PM
Порука: #7
Хвала Јеремије, не знају људи брате то нажалост, само паметују а о догађајима из рата уче са интернета

09-01-2014, 10:28 PM
Порука: #8
(06-01-2014 04:56 PM)херцеговац Пише:  Шкорпиони нису имали везе са ВРС.

Сједиште им је било у РСК, а руководила их је УДБ-а.

Могло им је сједиште бити и на Марсу. Сви су имали уредне иказнице са печатом Јовице Станишића и Јове Капичића.
Удбашко "војевање" у име "српства".

Свуда ђе су ти (У)ДБ-овци били, ту је било највеће срамоте и прљавштине у "српско" име.
09-01-2014, 11:02 PM (Последња измена: 09-01-2014 11:03 PM од Мањача.)
Порука: #9
(06-01-2014 04:56 PM)херцеговац Пише:  Шкорпиони нису имали везе са ВРС.
Ко је рекао да су имали ?

(06-01-2014 10:14 PM)Србин Пише:  Хвала Јеремије, не знају људи брате то нажалост, само паметују а о догађајима из рата уче са интернета
Брате био сам у 2. крајишкој, тако да о шкорпионима током рата нисам нешто превише знао, али данас видим о коме се и о чему радило... Постоји ли за тебе неко објашњење за лажирање "убијања" муслиманских цивила ?!

Ал хајде, о покојнику све најљепше...

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
10-01-2014, 02:33 AM
Порука: #10
Цитат:Могло им је сједиште бити и на Марсу. Сви су имали уредне иказнице са печатом Јовице Станишића и Јове Капичића.
Удбашко "војевање" у име "српства".

Свуда ђе су ти (У)ДБ-овци били, ту је било највеће срамоте и прљавштине у "српско" име.

Да није било Милошевића, ДБ-а и појединаца из ЈНА попут Бранка Мамуле, генерала Душана Пекића и сличних код мене у Крајини и у Босни ни три пушке не би било и побиле би нас усташе као 1941.

10-01-2014, 09:13 PM
Порука: #11
(10-01-2014 08:42 PM)Сербство Пише:  ...
То је манипулација "патриота".
...

А дал би неко могао да ме убеди у следеће:
1) - Ако се препознају лица из те јединице, па се тако идентификују.
2) - Ко би био луд да ово снима и када то?
3) - Значи команда да се снима...

Опет да вратим на суштину, нема ТЕОРИЈЕ да ово снима неко ко није НЕПРИЈАТЕЉ Србији и Српству. Ово је снимано специјално за западњачке ТВ станице.

Препоруке Србима:
http://vizantia.info/docs/171.htm
http://www.svetosavlje.org/biblioteka/vl...Prozor.zip
http://www.svetlost.org/podaci/cujte_srbi_rajs.doc
10-01-2014, 10:27 PM
Порука: #12
Цитат:А дал би неко могао да ме убеди у следеће:
1) - Ако се препознају лица из те јединице, па се тако идентификују.
2) - Ко би био луд да ово снима и када то?
3) - Значи команда да се снима...

Опет да вратим на суштину, нема ТЕОРИЈЕ да ово снима неко ко није НЕПРИЈАТЕЉ Србији и Српству. Ово је снимано специјално за западњачке ТВ станице.

Лепи Боро, извини што морам да ти кажем али неопевано лупеташ, ја лично својим очима сам гледао бар 20 снимака како наши убијају њихове, хвала Богу мислим да су сви уништени, а и био сам присутан када је човек у кафану унео кесу пуну људских гркљана, некада се код нас хвалило са тим ко је више људи побио у рату, то је била ствар престижа и тако су многи најебали што никог нису убили само су се хвалили па добили силну робију због лапрдања, могу једно само да кажем хвала Богу што у оно време није било мобилних са камерама иначе би сви затвори били мали.......... а и моја фамилија шира би била десеткована

11-01-2014, 12:57 PM
Порука: #13
(10-01-2014 10:13 PM)Сербство Пише:  Што то не кажеш за Четнике који се сликају како кобајаги кољу људе?

То је ЗАЈЕБАНЦИЈА, ово је нешто САСВИМ друго.

(10-01-2014 10:27 PM)Србин Пише:  ...
Лепи Боро, извини што морам да ти кажем али неопевано лупеташ, ја лично својим очима сам гледао бар 20 снимака како наши убијају њихове, хвала Богу мислим да су сви уништени, а и био сам присутан када је човек у кафану унео кесу пуну људских гркљана, некада се код нас хвалило са тим ко је више људи побио у рату,
...

Аха лупетам много, јер нисам узео у обзир да постоје неопеване БУДАЛЕ, већ само зли.

Слушај ти мене овако. Знам да су за главе неки плаћали по 500 марака (уши и то), е види овако. Мени и мојима такви би остали без ушију одмах. Ко би био ЛУД да камером снима - такође. Ко би лапрдао, о ономе о чему се не ЛАПРДА - такође. Тако да замисли да то никоме није падало на дно памети, а да снима филмове и фотографише.

А ове ЛУДАКЕ са кесама гркљана (оних које су побили у рату...), нећу да коментаришем уопште. То је и заслужило лудницу и робију, мада код нас (...) није било места за такве - УОПШТЕ!

Нећу да ширим причу, али у Војсци РС, тешко да је било места за неке тамо...
Упркос свему, наравно да не мислим лоше о Војсци РС, али критика добро дође - ко је Воли.

Blush

Препоруке Србима:
http://vizantia.info/docs/171.htm
http://www.svetosavlje.org/biblioteka/vl...Prozor.zip
http://www.svetlost.org/podaci/cujte_srbi_rajs.doc
11-01-2014, 06:55 PM
Порука: #14
Ја ти кажем Лепи Боро да је било људи који нису поштовали ничију команду него су сами себи командовали по хајдучком принципу и знам да је било људи који су били полуписмени који нису знали на карти да пронађу Америку који нису ни чули за било какве службе који су од знаменитих личности знали за Теслу, Цара Лазара, Обилића, Дражу, Ђујића, Тита и Слобу, а који су снимали убиства, тако да снимање убистава код Срба нема никакве везе са било каквим службама, већ са чистом глупошћу, рекао сам ти само један мањи део чега сам се све нагледао тако да ту тематику знам одлично

Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)