Гласање: Ко ће бити нови Председник Србије?
Ово гласање је затворено.
Тома Николић 9.09% 1 9.09%
Зорана Михајловић 18.18% 2 18.18%
Војислав Шешељ 27.27% 3 27.27%
Бошко Обрадовић 27.27% 3 27.27%
Саша Јанковић 0% 0 0%
Вук Јеремић 9.09% 1 9.09%
Неко други 9.09% 1 9.09%
Укупно 11 гласова 100%
* Ви сте гласали за ову понуду. [Приказ Резултата]

Одговори 

Оцена Теме:
  • 4 Гласова - 2.5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017.
04-04-2017, 03:53 PM (Последња измена: 04-04-2017 04:00 PM од Капетан.)
Порука: #491
RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017.
Сећам се да ми је под руку пре тридесетак година дошла једна занимљива књига" Животињска фарма" Џорџ Орвел писац Британац?. Како је човек на 80 страна описао режиме, револуције, улоге, "спонтани" демонстранти би да се играју сатире и револуције на улицама.

Тренутно не знамо ко су лидери и вође на протестима. За сада се говори да су протести студентски и скроз случајни и спонтани. Оваца и коња има, то су ови што урличу преко ТВ уаааа, бољи живот итд. Доле диктатура, уааа, само нам овце и коњи нису рекли како ће се живети после Вучића! Какав је план оваца после револуције?! Они су у првим редовима очекује ордења и признања! Коњи су вредни и упорни, али глупи, а овце су блејачи " Вучић уааа, Вучић уааа"! Њих револуција касније прогута, а револуција једе своју децу! Неко заврши на маргинама друштва, неко у касапници...

Кобиле уместо коцке беле-СПЕРМЕ, више се вештачки крешу преко Твитера и позивају мужевне коње да узму ствари у руке, кад коњи изгину, оне се прилагоде. Хистеричне су, досадне, уместо ките прцкају се преко НЕТА...Кобиле чете брзо препознати на ТВ! Њима је револуција секс на екс!

Магарци гледају са стране, они памте и Тита, и Милошевића и Коштуницу и Тадића и сад Вучића. Они су паметни сећају се како се живело у време свих њих мудри су, цинични су, гледају даље од свих!

Бити магарац је најбоље, хвала Богу ми магарци дуго живимо, све промене и револуције преживимо и памтимо! Будите магарци! Магарце је тешко сломити! Гледамо са стране и жваћемо Духан,...може и Дрина стара добра без филтера. Опстајемо и крећемо се у Животињској фарми а жиивмо...

Сад долазимо до јако битног момента ко су СВИЊЕ, најпаметније животиње. Опште је познато да свиње одскачу у погледу интелигенције од свих других, за сада о њима ништа не знамо, ни ко су ни шта су. То су јако паметне животиње и мозак њихов је машина! Они су креатори, организатори, вође...

Ту су пси као чувари свиња, верна гарда, кад се СВИЊЕ појаве на ТВ, ПСИ ће СВИЊЕ подржати. За сада су ПСИ: Бивши Отпораши, Јанковић, Бели, Бошко. Пси су данас подржали протесте ако је веровати медијима!

Али ко су СВИЊЕ? То ме копка? И размишљам!

Вучић је ГАЗДА Животињске фарме кога треба уклонити, јер кад уклонимо ГАЗДУ живећемо ко у рају и наши проблеми ће нестати!

'You still think you can controll them?'
https://www.youtube.com/watch?v=29Mg6Gfh9Co

Auf Wiedersehen Frau Merkel!
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
04-04-2017, 03:59 PM
Порука: #492
(04-04-2017 12:26 PM)смедерево Пише:  
(04-04-2017 10:22 AM)Павле Пише:  Ја реко показујеш ми заставу Србије Smile
Ужас.

[Слика: 131211.jpg]

Ја мислим да овај момак и незна шта носи,што је још већи ужас!
Када се сви догађаји саберу једини закључак је да је на делу још већа подела народа.Једни се питају што нисте гласали, други што сте гласали да ли сте легитимитет изборима. Трећи подржавају протесте, четврти су против протеста јер их вероватно организује запад, пети нападају оне који су против протеста, јер ко веле није вам било ни до демократских промена ни до промена на улици, већ само кукате. И на крају тај Јанковић, Јеремић, Вучић, Шешељ и остали седе заједно, пијуцкају, уживају и слушају врховног комаданта, играју улоге које су им додељене, који даље својим полтрончићима издају наредбе шта да раде а народ ће да се дели, туче и свађа на улици!

Ал' га налупа к'о муда по самару! Јок

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

Влади́мир Христиа́нович Дава́тц
04-04-2017, 04:11 PM
Порука: #493
(04-04-2017 03:44 PM)Mekenzi Пише:  Ja ne znam što tolika histerija oko protesta. Te to je otpor, soroš, anarhisti, ovi oni...

Много добро нам иде па се пучанство препало да нам то неко не сјебе. Ови што протестују су багра, чека се прави патриотски кадар , проверени ратници (call of duty екипа ако си чуо за њих, погину за Србију па се врате на почетак) да изађу на протесте. Познати по митингу за Косово , које смо држали до 2008. па је тад ушао НАТО и узео нам јер је Коштуница крив, живели Слоба и Шешељ.

(04-04-2017 03:19 AM)Павле Пише:  Јеси видео макар једну заставу Србије на протесту?
Ја ни не знам како смо дошли до овде да се генерације губе у овом "анархо" фазону. Отишло све у три лепе. Раније се, кад су клинци, губили мало на металику, мало неки на скинсе, панк...сад... Сад се ложе да буду ментално заостали штрокави уличари са америчком заставом на грудима. Урбана омладина, жваћем жваку, пијем пиво на тротоару са ранцем на леђима Смарање бре
Кева пере судове ал ја блејим на Обилићевом, не радим ништа јер то је треш. Само блејим, само уживам.

Јеби га Пајо некад су панкери били господа, застава тенковских јединица Совјетског савеза на грудима, уредно дотерана чирокана,а не ова багра сад . Хоће слободно да живе јебем им племе натовско.
04-04-2017, 04:53 PM
Порука: #494
Ja mislim da iza ovih protesta stoji jedna prozapadna organizacija iz Kanade koja je trenutno Maldivima i koja želi da izvrši PUČ i uspostavi novi SEvastopolj gde će nas čuvati Bulava i Topolj Smile..

Prema tome:

ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ ИЗ ОВЕ СИТУАЦИЈЕ ЈЕСТЕ НАСИЛНО ПРЕУЗИМАЊЕ ВЛАСТИ, ВОЈНИ УДАР,

П У Ч,

И ВАСПОСТАВЉАЊЕ ВОЈНИЧКЕ ДРЖАВЕ И РУСКИХ ВОЈНИХ БАЗА!

СОЈЕДИЊЕНО ВОЈНО-КРАЈИШКО КРАЉЕВСТВО СРБСКО У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ,

НА МНОГАЈА ЉЕТА!

Не заборавимо, пример Калињинграда за нас Србе је само УСПУТНА СТАНИЦА, ка крајњем циљу:

ИЗЛАСКУ СОЈЕДИЊЕНОГ ВОЈНО-КРАЈИШКОГ КРАЉЕВСТВА СРБСКОГ У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ, НА СРЕДОЗЕМЉЕ, ШИРОКО, СТАМЕНО И НА ВЈЕКИ ВЈЕКОВ!

ДАКЛЕ НА ДОБРОМ ПУТУ СВАКА УСПУТНА СТАНИЦА ЈЕ ДОБРА!

НА ПОГРЕШНОМ ПУТУ СВАКА УСПУТНА СТАНИЦА ЈЕ ПОГРЕШНА!

ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!

Амин, Боже дај!

04-04-2017, 05:09 PM
Порука: #495
(04-04-2017 04:53 PM)Mekenzi Пише:  Ja mislim da iza ovih protesta stoji jedna prozapadna organizacija iz Kanade koja je trenutno Maldivima i koja želi da izvrši PUČ i uspostavi novi SEvastopolj gde će nas čuvati Bulava i Topolj Smile..

Prema tome:

ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ ИЗ ОВЕ СИТУАЦИЈЕ ЈЕСТЕ НАСИЛНО ПРЕУЗИМАЊЕ ВЛАСТИ, ВОЈНИ УДАР,

П У Ч,

И ВАСПОСТАВЉАЊЕ ВОЈНИЧКЕ ДРЖАВЕ И РУСКИХ ВОЈНИХ БАЗА!

СОЈЕДИЊЕНО ВОЈНО-КРАЈИШКО КРАЉЕВСТВО СРБСКО У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ,

НА МНОГАЈА ЉЕТА!

Не заборавимо, пример Калињинграда за нас Србе је само УСПУТНА СТАНИЦА, ка крајњем циљу:

ИЗЛАСКУ СОЈЕДИЊЕНОГ ВОЈНО-КРАЈИШКОГ КРАЉЕВСТВА СРБСКОГ У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ, НА СРЕДОЗЕМЉЕ, ШИРОКО, СТАМЕНО И НА ВЈЕКИ ВЈЕКОВ!

ДАКЛЕ НА ДОБРОМ ПУТУ СВАКА УСПУТНА СТАНИЦА ЈЕ ДОБРА!

НА ПОГРЕШНОМ ПУТУ СВАКА УСПУТНА СТАНИЦА ЈЕ ПОГРЕШНА!

ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!

Амин, Боже дај!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Сербскјаго.
И буди слава вавијек Богу што нас чува од пасје вјере! Амин.

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

04-04-2017, 05:11 PM
Порука: #496
(03-04-2017 09:18 PM)treca smena Пише:  Znaju mnogo vise nego sto ti mislis, a po tvom komentaru nisi ti video ni sipku ni stadion rodjak.
Ako zelis da vidis zovi me sprovescu te pa mi kazes svoje stavove.
Da se ne ljubimo!

Ајд зваћу те, ако не рачунамо период од 1998 до 2010 у праву си, нисам видио ни шипку ни трибину, а за оно што сам ти написао питај Пеђу или Марка, а за спровођење, не свиђа ми се баш формулација, звучи ко нека полицијска мјера.

(03-04-2017 10:02 PM)treca smena Пише:  znam i mnogo vise ljudi koji imaju zabrane po 3 godine i uslovne kazne. Nigde nije objavljeno ali posle Vojvodine palo je preko 20tak ljudi i zavrseno je sa preksajnim, toliko o toj sprezi sa politicarima.

За шта добише толике казне?

(03-04-2017 11:44 PM)treca smena Пише:  Provozao se gradom da vam kazem nista posebno decurlija ona fazon LDP, za divno cudo minimalan broj policajaca, jedini utisak je sto su pokidali onaj takozvani Zid placa

Чим су студенти значи да су ЛДП и кидају плакате о страдању Срба, логично.

(04-04-2017 12:37 AM)treca smena Пише:  Po kaficima bila je par ekipica koje su mi poznate koje su kao i mi izasle da vide sta se desava, a fazonu tu smo.

Шта би ово значило, да разумијемо и ми "што никад шипку не видесмо"? Ко је екипица, неколико припадника неформалне друштвене групе тзв. навијачи (оно патриотизам, вутра, графити, галама, пљачка, пребијање 10 на једног, ћутање кад управа или ко зна ко подмаже бураза са шипке . . . ), или полиција у цивилу, или подмладак СНС-а?
04-04-2017, 05:28 PM
Порука: #497
Od 92 čak 91 meštanin glasao za Vučića: Ne treba nam paravan, znamo se

U prokupačkom selu Bublica od 92 meštana čak 91 zaokružio na listiću redni broj šest. Ovde žive uglavnom stariji, oni glasaju javno i ne kriju šta misle

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/rep...n-znamo-se

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
04-04-2017, 07:04 PM
Порука: #498
Uživo na :

https://www.facebook.com/kuririnfo/video...5007789437

04-04-2017, 09:34 PM
Порука: #499
Малопре је колона демонстраната прошла и кроз Крагујевац, главном улицом
04-04-2017, 10:08 PM
Порука: #500
(04-04-2017 09:34 PM)Милослав Самарџић Пише:  Малопре је колона демонстраната прошла и кроз Крагујевац, главном улицом

А киша само сипа. Биће ту још више људи.

[Слика: protest-protiv-diktature.jpg]
05-04-2017, 12:12 AM
Порука: #501
[Слика: IMG_1543.jpg]

.

05-04-2017, 12:29 AM (Последња измена: 05-04-2017 12:38 AM од treca smena.)
Порука: #502
Brado da li hoces da kazes da je PP placen navijac ? Decko druze brate pricas bas gluposti nemam nameru da se svadjam preko tastature, ali onako bradcki ti kazem pricas gluposti. Da li hoces da kazes da je VM stekao pare tokom ovog rezima i da li stvarno verujes u propagandu o Ultra Kopu?

Na drugi pitanje odgovoricu ti ,dobili su uslovne i zabrane posle derbija od strane SNS rezima imenom i prezimenom mogu da ti nabrojim cetiri moja druga ( evo ti nadimci ako si video tribinu znas Cogura,Snalica, Pop, Sosko).

Cenim da si stariji od mene po ovome kada si bio aktivan jer ja sam aktivan od 2002, onda mogu slobodno da ti kazem da ovi studenti su neka nova vrsta nazvao bih ih padavicarima i selfi studentima a procitao sam negde da ih zovu generacija Z. Bio sam juce i video ko.menja vlast i pravi puc i kazem ti vise su ljudi bili iz zezanja nego iz ideje.

Za grupice koje sam ti rekao da sam primetio nisam mislio samo na navijace bilo je i operativnih grupa spremne da uskace u nove gilje, video sam i bivse skinse koje su provele svoju izmanipulisanu mladost u 1389 ili Obrazu, jednostavno primetis takve ljude jer su obuceni drugacije a i mali je ovo grad.

Danas sam bio u Zelwzniku i najbolji komentar je dao moj kum isao bi sa UV lampom pa da vidim koliko ih je glasalo.
05-04-2017, 12:36 AM
Порука: #503
(05-04-2017 12:29 AM)treca smena Пише:  Brado da li hoces da kazes da je PP placen navijac ? Decko druze brate pricas bas gluposti nemam nameru da se svadjam preko tastature, ali onako bradcki ti kazem pricas gluposti.
Na drugi pitanje odgovoricu ti ,dobili su uslovne i zabrane posle derbija od strane SNS rezima imenom i prezimenom mogu da ti nabrojim cetiri moja druga ( evo ti nadimci ako si video tribinu znas Cogura,Snalica, Pop, Sosko)

Трећа смено, да те питам нешто, ти можеш а и не мораш да одговориш.

Знају ли активни припадници навијачке групе Делије Север да им исписујеш имена на форуму и да пишеш које су подгрупе биле у Милану и слично ?
05-04-2017, 12:42 AM
Порука: #504
Mislim da to nije ni bitno ali slazem se da ja mnogo pricam ali decko je napisao za momka da je placen a on lepo zabranu zbog Atine ima pa me je izazvao.
Mislim da nigde osim nadimaka ovih nisam napisao nista sto moze da uvredi integritet tribine koju zastupam a da li sam njihov advokat nisam ni ti zastupam ovde njih vec sebe.
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)