Гласање: Ко ће бити нови Председник Србије?
Ово гласање је затворено.
Тома Николић 9.09% 1 9.09%
Зорана Михајловић 18.18% 2 18.18%
Војислав Шешељ 27.27% 3 27.27%
Бошко Обрадовић 27.27% 3 27.27%
Саша Јанковић 0% 0 0%
Вук Јеремић 9.09% 1 9.09%
Неко други 9.09% 1 9.09%
Укупно 11 гласова 100%
* Ви сте гласали за ову понуду. [Приказ Резултата]

Одговори 

Оцена Теме:
  • 4 Гласова - 2.5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017.
05-04-2017, 07:25 PM (Последња измена: 05-04-2017 07:26 PM од ЈВуО-КГ.)
Порука: #519
RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017.
(05-04-2017 07:20 PM)Mekenzi Пише:  Vučić je obojicu zajebo.

Зајебаћемо и ми њега.

Има пуно празног простора да се створи једна умерено десничарска странка која ће окупити крем интелектуалне елите у Србији те добар део грађанства. А то није Вук Јеремић.

Ти си Тешо вођа протеста. Кез
Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
05-04-2017, 07:29 PM
Порука: #520
[Слика: IMG_1492.jpg]

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

Влади́мир Христиа́нович Дава́тц
05-04-2017, 07:31 PM (Последња измена: 05-04-2017 07:33 PM од регул.)
Порука: #521
(05-04-2017 07:25 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(05-04-2017 07:20 PM)Mekenzi Пише:  Vučić je obojicu zajebo.

Зајебаћемо и ми њега.

Има пуно празног простора да се створи једна умерено десничарска странка која ће окупити крем интелектуалне елите у Србији те добар део грађанства. А то није Вук Јеремић.

Ти си Тешо вођа протеста. Кез

Ја не видим тренутно никога ко је способан тако нешто да уради ,Саша Јанковић није за то,јбеш грађанску опцију,чиста превара!

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
05-04-2017, 07:39 PM
Порука: #522
ЕВЕ ГА.... Јок

[Слика: IMG_1572.jpg]

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

05-04-2017, 07:42 PM (Последња измена: 05-04-2017 07:57 PM од ЈВуО-КГ.)
Порука: #523
(05-04-2017 07:29 PM)Шумадинац Пише:  [Слика: IMG_1492.jpg]

Од господина Твена више ми се свиђа она " Све генерализације су погрешне укључујући и ову". Smile

(05-04-2017 07:31 PM)регул Пише:  Ја не видим тренутно никога ко је способан тако нешто да уради ,Саша Јанковић није за то,јбеш грађанску опцију,чиста превара!

Ма бре Регуле нормално, нисам ни мислио на Сашу Јанковића. Скроз нешто ново, нешто што може да окупи онај слој људи који је могао да окупи СПО пре две деценије. Праве патриоте, монархисте а да то буду и људи из села и људи из града. Јеремића сам поменуо јер је он претендовао на ту групацију само му нико није реко да америчке политичке форе не пролазе код Срба.

Да додам још нешто само , српски национализам данас звучи као нека излизана флоскула, радили су све да га обесмисле и добрим делом су успели у томе. Онда смо почели себе да зовемо патриотама и то су нам обесмислили, кад кажеш да си патриота просечан становник Србије помисли да си неки ментол који није прочитао ни једну књигу. Ко нам је то обесмислио ? Одговор је врло прост а он гласи Шешељ,Паровић,Вацић...разне лажне патриотске организације.
05-04-2017, 08:41 PM
Порука: #524
Mislim da je veoma zdravo razmisljanje i svidja mi se da ima prostora za neku novu opciju,mozda neki novi DSS ili Dveri, ilu nam ostaje opcija Cice iz Kanade.
Samo se u jednom ne slazem a to je monarhija.
Iskreno samo se bojim da ta desnica ne bude levicarski orjentisana , cudno zvuci ali ovde su socijalni nemiri neminovani da li danas ili za 4godine.
Samo i dalje smatram da nista ne moze da uspe bez velike kinte sa zapada.

Ovo sto je Vucic uradio to je Putin isto uradi, daleko da ih poredim ali to je taj model
05-04-2017, 09:04 PM
Порука: #525
(05-04-2017 08:41 PM)treca smena Пише:  Mislim da je veoma zdravo razmisljanje i svidja mi se da ima prostora za neku novu opciju,mozda neki novi DSS ili Dveri, ilu nam ostaje opcija Cice iz Kanade.
Samo se u jednom ne slazem a to je monarhija.
Iskreno samo se bojim da ta desnica ne bude levicarski orjentisana , cudno zvuci ali ovde su socijalni nemiri neminovani da li danas ili za 4godine.
Samo i dalje smatram da nista ne moze da uspe bez velike kinte sa zapada.

Ovo sto je Vucic uradio to je Putin isto uradi, daleko da ih poredim ali to je taj model

Путин буразеру није спортски риболовац који ухвати криминалца пољуби га па пусти. Тешко је њих двојицу поредити.

А нови ДСС или Двери нам не требају. Двери су ту па су ту а ДСС је постао озбиљна странка тако што је био сигурна кућа за криминалце из Милошевићевог режима.

Нама треба нешто потпуно ново , нова прича. Не значи то да ту морају бити потпуно нови људи на свим позицијама,не. Треба нам нешто што би све нас окупило, нека јака прича која може да парира овој интересној групи око Вучића а која има јак став и која се неће уздржавати од демонстрација и од свега осталог што иде уз то. Нешто као амерички републиканци али на српски начин. Smile Доста нам је бре и комунизма и слобизма и вучићизма .
05-04-2017, 09:20 PM
Порука: #526
Ђакон Ненад Илић: УБИЋЕ НАС НАША ПРЕВЕЛИКА ПАМЕТ

После најразличитијих коментара о протестима младих, отишао сам у центар града да видим о чему се ради.

[Слика: IMG_1575.jpg]

Није било ни једног страначког обележја, ни једног председничког кандидата, а чини ми се ниједног професионалног политичара. Био је то карневал са озбиљним бројем учесника. Колико сам могао да проценим – око 30.000, можда и више. Углавном млади људи, али било је и старијих па и баш старијих.

После дуже времена један масовни скуп који ми је изазвао добро расположење и пробудио наду.

Наравно, како нема видљивог вођства да усмерава енергију, како ће од сутра време да се поквари па ће бити и кишице – мале су шансе да ће ствар да прерасте у нешто озбиљно, али никад се не зна. Можда и хоће. Ако нам наша памет допусти то.

Тамо док сам ходао међу младим хулиганима и хулиганкама који су између осталог претећи викали „Хоћемо културу“, упозоравали једни друге да не праве никакву штету и да се не пентрају на опасна места, схватио сам да је наш највећи проблем то што смо постали препаметни.

Унапред све знамо.

Знамо да нема шансе да узурпатор не добије изборе.

Знамо да је побуна против бахатих власти у циљу страних служби које би да дестабилизују земљу, која ето стабилно и мирно иде у пропаст.

Знамо да деца нису могла сама да изађу на улице.

Знамо ми и много тога више. Знамо де нема сврхе да се венчавамо, да рађамо децу. Да је глупо да ризикујемо и верујемо једни другима. Зна се колико сви лажу.

Змамо да ћемо сви једног дана умрети. Па што онда уопште и да се трудимо.

Убиће нас ова наша памет.

Колико само овде на фејсбуку може да се прочита паметних анализа које су толико паметне да вас само бацају у безнађе.

Србија је у недељу понижена.

Од човека који је наше паре искористио да направи нове зубе, купи нове наочаре и одштампа се у зилион примерака да нам се смеје у лице.

Деца неће да отрпе понижење ћутећи.

Хвала им због тога. Хвала им што сам осетио за тренутак да овај народ није мртав. Хвала им ако ништа друго шт су ме мало орасположили, што су унели дах живота у ово наше мртвило.

Али паметни смо ми. Навикли смо се на мир и нећемо допустити да нас ико узнемирава. Послаћемо ми сву ту децу преко границе, а ми ћемо остати овде да они од седамдесет година допуњују пензије тако што ће се старати о онима од преко осамдесет.

И да се разумемо. Не гарантујем за будућност ових протеста. Да ли ће их и ко ће их злоупотребити. На шта ће све то да испадне, кад, овако паметни, знамо да не може ништа. Али ко се умори од памети може себи да дозволи мало глупости ових дана па да осети живот у Србији. Ако деца не одустану од нас.

.

05-04-2017, 09:39 PM
Порука: #527
Kazes djakon a patrijah cestita pobedu i vozi A8 i to 4.2guattro
06-04-2017, 12:12 AM
Порука: #528
I moram da postavim pitanje prijatelju iz Kg:
Na stranu sto imamo vec republikance sa Sandulovicem na celu, reci mi model tvoje stranke uporedi mi je sa bilo kojom strankom u Evropi aktivnom ili neaktivnom.
Mozda La Pen ili Zlatna zora. A od ne Aktivnih mozda Radnicka Partija koja po organizovanosti bila jedna od najboljih u 20tom veku
06-04-2017, 01:18 AM
Порука: #529

.

06-04-2017, 01:20 AM
Порука: #530
(06-04-2017 12:12 AM)treca smena Пише:  I moram da postavim pitanje prijatelju iz Kg:
Na stranu sto imamo vec republikance sa Sandulovicem na celu, reci mi model tvoje stranke uporedi mi je sa bilo kojom strankom u Evropi aktivnom ili neaktivnom.
Mozda La Pen ili Zlatna zora. A od ne Aktivnih mozda Radnicka Partija koja po organizovanosti bila jedna od najboljih u 20tom veku

Ма какав Сандуловић, он је своју странку насловио као републиканску али није то ни близу овоме што сам ја мислио.

Национална и државотворна странка која баштини идеју прекомунистичке Србије.Породица као темељ на коме почивају друштво,држава и нација јер ако је породица угрожена онда су угрожени и друштво и држава и нација( то се Вучић прави да не види или види али ради намерно). Странка која уништава мафију, политичку мафију, прогања злочинце, отимаче туђих зарада и имовине. Странка која спречава ширење мржње по разним основама а можеш да прочиташ и као странка која никада неће дозволити да се појави неки Информер.

Била је овде некада једна таква странка, али ју је водио један брачни пар који баш и није спроводио програм те странке а и није био пуно кооперативан и спреман да чује и шта други мисле , на ту исту странку а сви знају о коме причамо накачила се и ДБ и Милошевић и ДОС, сви заједно јер је свима претила опасност од те странке , па су чак и стране службе радиле на њеном разбијању.

Можда ја фантазирам, можда тако нешто у оваквој Србији није могуће, али док не буде могуће гласаћемо увек против нечега а не и за нешто.

Еви цитираћу нешто из програма оне странке са чим се и данас слажем.

Лева идеја срушила је два века десне српске и југословенске идеје.Ово је, необорива, историјска чињеница, али и извориште
највеће политичке и менталне пометње огромног броја данашњих Срба.(погледати под АНТИЈУГОСЛОВЕН).Као национална десница,представљају се политичке странке и људи којима су левица и њене вође идеолошки узори и ослонци (Шешељ,Паровић...).

Левица која је убила Југославију и пред светом за свој злочин окривила десну Србију није никада ни била српска историјска левица Светозара Марковића,Димитрија Туцовића и Живка Топаловића. Она је на власт у Београду дошла на тенковима Црвене армије, као идеолошка трупа религије сибирских гулага.На истом, монтираном, судском процесу, у Београду су скидане главе и српској десници и српској левици.

У историјској и стратешкој збрци националних симбола и путоказа , српска парадесница, као најекстремнија левица, и њена званична левица,опасно су накривиле Србију на леву страну а већина предводника интелектуалне елите,којима су уста претрпана Европском унијом,са презиром се односи према свему што је десно и што се ослања на победничко искуство некадашње десне Србије (Чеда,Чанак,СПС,НВО,Вулин...).
06-04-2017, 01:31 AM
Порука: #531
(05-04-2017 07:25 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Ти си Тешо вођа протеста. Кез

[Слика: image.jpg]

Уздајте се у Бога, и држите барут на сувом.
06-04-2017, 07:15 AM
Порука: #532
Sve je ovo super sto si napicao KG burazeru ali ovo je stvarno tesko ostvarivo, po nekim tvojim stavovima vidim da mi ovaj temelj porodice kao i drzave imamo u programu Dveri.
Mozda nece biti informer ali svaka stranka, pozicija ili opozicija ce morati da ima svoje medije tako da i to otpada.
Mozda nama treba desnica na nalik na Zlatnu Zoru ali svi onako kazu da je to fasizam, a to je veoma osetljiva rec u Srbiji.
Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)