Одговори 

Оцена Теме:
  • 1 Гласова - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Српске битке
16-02-2020, 08:13 PM
Порука: #15
RE: Српске битке

Пронађи све корисникове поруке
Цитирај ову поруку у одговору
27-02-2020, 12:35 AM
Порука: #16

27-02-2020, 12:49 AM
Порука: #17
Ево са канала Kings and generalѕ, битка на Косову и битка код Анкаре. Па упореди Баја

29-02-2020, 12:25 AM
Порука: #18
Ма шта имам да упоређујем. Кез

Има још таквих канала,само овај из Србије се држи сваке речи из књига са филозофског факултета.
29-02-2020, 12:50 AM
Порука: #19
(29-02-2020 12:25 AM)ЈВуО-КГ Пише:  Ма шта имам да упоређујем. Кез

Има још таквих канала,само овај из Србије се држи сваке речи из књига са филозофског факултета.

Ма реко', овај је добар, а интересантно је. Добра је и графика. Мислим да ови користе турске изворе углавном, када је ријеч о овим биткама.
01-03-2020, 12:49 AM
Порука: #20
(29-02-2020 12:50 AM)ХраброСрце Пише:  Ма реко', овај је добар, а интересантно је. Добра је и графика. Мислим да ови користе турске изворе углавном, када је ријеч о овим биткама.

Добро мислиш.То је и логично,они су странци и гледају какав реноме има неки историчар или извор на који се позивају.Турски историчари очигледно имају далеко већи кредибилитет од наших.Што и није нешто за хвалисање.Код нас су кредибилни само ови историчари који се баве савременим добом док се ови за средњи век сматрају шарлатанима и незналицама,што и вероватно јесу. Једноставно погледај како се БГ универзитет котира у свету,као водећи у Србији и онда ти је све јасно.Не знам ни да ли је више у првих хиљаду на свету. Некада је био 800 и неки.
02-03-2020, 12:13 AM
Порука: #21
Не може клип који прати ову тематику да се одради у 15 минута.Недостаје хиљаду ствари.

Одговори 

[-]
Podeli (Prikazi sve)
Facebook Linkedin Twitter Digg

Скочи на Форум:

Корисник(а) прегледа ову тему: 1 Гост(а)