Погледи форум

Пуна Верзија: ИЗРОДИ
Тренутно прегледате lite верзију форума. Погледајте пуну верзију са одговарајућим обликовањима.
Страница: 1 2
Продали вјеру за вечеру.

Зашто су се разишли Жаре и Гоци?
Немам појма, никад их нисам ни волио, али нисам баш мислио да ово могу да ураде. Једном неки дечко им дао 10 или 20 евра и наручио пјесму, они му рекли да су давно престали пјевати за те мале паре, и нису хтјели да му отпјевају. Ево сад су се за паре потурчили.

Ово је човјек - никад динара није никоме узео а могао је 5 кућа изградити само од бакшиша:

Ја сам, право да ти кажем, волио слушати Жарета и Гоција, ал кад сам ово видио стварно сам остао без текста... Гоци Ристић је овим само показао какво је ђубре. То што је до скора пјевао о ђенералу Младићу и војводи Шешељу му, изгледа, не смета да сада наступа изнад шаховнице.
Ја сам их престао слушати кад сам чуо то за бакшиш. Али нисам ни сањао да ово може да ради.
Још и изврће наше пјесме.
"Немој ми се женити Стипане..." Љутко

'ебали вас ти музиканти Кез
Ваља знати све о свему.. Smile
Не знам шта сте очекивали од њих на првом месту Smile За ове чија је имена недостојно и помињати сам први пут и сазнао управо овде, и од почетка су ми изгледали као двa некултивисанa пајсера. А такви обично за већу вредност од новчане не знају.

Узгред, ово што они "изводе", пошто певање сигурно није, можемо да изведемо и ја и ти кад 'оћеш Smile само пустимо матрицу и деремо се к'о шашави, нема везе што смо раштимовани, пева свако за себе Smile
Слажем се.
Али ни оперу не разумем па не критикујем. Smile
Свако воли нешто своје...

Знам само да је једно време кружила вест "Разишли се Жаре и Гоци" као да је трагедија светска. Smile
Разлика између оперских певача и ових галамџија је то што оно што они изводе може да изведе скоро свако, док они да отпевају нешто што певају оперски певачи - нема шансе Smile
Па ок, само немојте ми вријеђати и мијешати изворне народне пјесме ојкаче, са њих двојицом.. Smile
Креза

(15-11-2014 04:57 PM)Романија1 Пише: [ -> ]Па ок, само немојте ми вријеђати и мијешати изворне народне пјесме ојкаче, са њих двојицом.. Smile

Нормално Smile
(15-11-2014 03:28 PM)Павле Пише: [ -> ]Слажем се.
Али ни оперу не разумем па не критикујем. Smile
Свако воли нешто своје...

Знам само да је једно време кружила вест "Разишли се Жаре и Гоци" као да је трагедија светска. Smile

Како ћеш нешто своје да заволиш ако пре тога ниси применио правило:

(15-11-2014 02:51 PM)Павле Пише: [ -> ]Ваља знати све о свему.. Smile

По мени: добро је бити обавештен и правити селекцију према личном укусу, а и немогуће је знати све о свему.

Пустимо изроде, нису вредни редка. Треба време користити паметно. Нпр. ја сада одох у крпе. Smile
(06-05-2016 03:44 AM)Маша Пише: [ -> ]Треба време користити паметно. Нпр. ја сада одох у крпе. Smile

Кез Кез Кез
Страница: 1 2
Референтни URL