Погледи форум

Пуна Верзија: РАТОВЕ СФРЈ
Тренутно прегледате lite верзију форума. Погледајте пуну верзију са одговарајућим обликовањима.
Страница: 1 2 3 4 5
(08-11-2017 08:13 AM)смедерево Пише: [ -> ]
(07-11-2017 10:28 PM)Ултрадесничар Пише: [ -> ]
(07-11-2017 10:17 PM)Громовник Пише: [ -> ]За расправу мораш имати сопствено мишљење, а не копирати туђа.

Ја сам износио своја мишљења али умсто контра-аргеменета сам добијао увреде. Ти си ме назвао "ботином" јер ниси разумео мој пост.
Уосталом, Шумадинац ставља "километарске текстове", видео клипове и
слике и то никоме не смета.

Мислим да си ти клонирани Шумадрипац!Сирома'

Погрешио си тему. Не пишемо о расколницима и секташима у СПЦ.
Речник Вам је исти, тако да нисам погрешио, ал' те клонирао свака му частВаистину!
(08-11-2017 04:02 PM)смедерево Пише: [ -> ]Речник Вам је исти, тако да нисам погрешио, ал' те клонирао свака му частВаистину!

Погледај себе мало боље. Можда си ти клониран. Марко Радосављевић, Акакије, Давидовић...ти знаш боље.
Да, погрешио сам. Ниси ти клон, ти си клокан!
Кидање
(08-11-2017 11:09 PM)смедерево Пише: [ -> ]Да, погрешио сам. Ниси ти клон, ти си клокан!
Кидање

Клокан ? Ти си Хрват ?
Не, ја сам ултра-мега-гига-радикал!
(09-11-2017 12:59 AM)смедерево Пише: [ -> ]Не, ја сам ултра-мега-гига-радикал!

Браво мајсторе. Ја ћу највероватније гласати за Српске Двери али одлутасмо од теме.
(08-11-2017 04:06 PM)Ултрадесничар Пише: [ -> ]
(08-11-2017 04:02 PM)смедерево Пише: [ -> ]Речник Вам је исти, тако да нисам погрешио, ал' те клонирао свака му частВаистину!

Погледај себе мало боље. Можда си ти клониран. Марко Радосављевић, Акакије, Давидовић...ти знаш боље.

Шта'ш Ултра....он ти је једини секташ у егзилу на овом форуму. Кез
(07-11-2017 10:28 PM)Ултрадесничар Пише: [ -> ]Ти си ме назвао "ботином" јер ниси разумео мој пост.

Нисам једини, а ти размисли зашто је то тако.
Хрватска поднела кривичне пријаве против официра ЈНА које оптужује да су организовали ракетирање Банских двора у Загребу 1991.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/...-1991.html

Март 1991, Словеначка ТО има војну вјежбу са тематиком одбране од хеликоптерског и авионског десанта . . . велики поздрав Божи Спасићу . . . Васиљевићу и осталим ветеранима Југословенске безбједносно обавјештајне заједнице и друговима руководиоцима наравно.

Фељтон: Деведесете – извод из ратног дневника
Аутор: Славиша Сабљић

http://jadovno.com/feljton-devedesete-iz...jJ2vvCnHIU
Страница: 1 2 3 4 5
Референтни URL