Погледи форум

Пуна Верзија: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017.
Тренутно прегледате lite верзију форума. Погледајте пуну верзију са одговарајућим обликовањима.
Страница: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Ово је тема на којој ће се пратити предстојећи председнички избори у Србији 2017. године, а и прогнозирати ко ће победити.

Сматрам (иако се не слажемо у погледу монархија или република) да ће готово сигурно победити Војислав Шешељ.
Ма има Зорана да победи !!!! Ахахахахаах
Где је Вучић на листи?
Kandidat ujedinjene demokratske opozicije Srbije.
За кога бисте гласали да уђу у други круг Шешељ и кандидат СНС?

Ја за Шешеља.
(16-11-2016 05:16 PM)Ројалист Пише: [ -> ]За кога бисте гласали да уђу у други круг Шешељ и кандидат СНС?

Ја за Шешеља.

Auuuu crni Vlado,

ubićete kralj ako ovo vidi...

Slediti šibanje x10 ako Alek vidi da si za crvenog Vojvodu.
Бошко жестоко каштиговао и преслишао агресивног евро-угузљубивог новинара Ћосића и кандидовао се за Србског Председника, па ка'е:

(16-11-2016 05:21 PM)Mekenzi Пише: [ -> ]
(16-11-2016 05:16 PM)Ројалист Пише: [ -> ]За кога бисте гласали да уђу у други круг Шешељ и кандидат СНС?

Ја за Шешеља.

Auuuu crni Vlado,

ubićete kralj ako ovo vidi...

Slediti šibanje x10 ako Alek vidi da si za crvenog Vojvodu.

Ја нисам ничија својина и поступам по својој савести.

Највероватније ће бити другог круга и у њему кандидат СНС против Шешеља, предвиђам победу Шешеља, као што сам у априлу био сигуран да Трамп добија изборе у Америци!!!
Jel to kod Aleka ponestalo para iz fondacija pa sad tražiš novo uhlebljenje.
И поред чињенице да би ми, као неки Србин Православни који се спотиче, пада и устаје по уској стази, радије видели Бошка као Председника ово мало Новосрбијице него Великог Војвода Шешеља, ипак...ипак...Бошко нешто врда, вероватно по савету ових који су га убедили да веже машну и да имитира америчког Републиканца, па прича о неком недефинисаном "приближааавању Русији" док, окрени-обрни, Велики Војвод

Ј Е Д И Н И

и словима,

Ј Е Д И Н И,

од свих политичких фактора у Новосрбијици, громко тражи и захтева

И Н Т Е Г Р А Ц И Ј У

са Русијом!

Остали, и НАЈЕКСТРЕМНИЈИ, па и Бошко, само муљају, баљезгају и стидљиво мумлају о неком "окретању" Русији, "сараааадњи" са Русијим итд. итд...

Такође!

Велики Војвод је

Ј Е Д И Н И

који тражи и захтијева кад се доводе руске ВОЈНЕ БАЗЕ - да се пјева!

то јест и дословно С-500 и остало, и дословно на Космају!

У надежди смо дакле, да не треба да ви цртамо шта значи

И Н Т Е Г Р А Ц И Ј А!

Међутим!

Без тоталне, апсолутне и дугорочне, на вјеки вјеков,

И Н Т Е Г Р А Ц И Ј Е

са Русијом неће бити ни ослобођења ни Србске Крајине ни Косова и Метохије, а неће бити ни живота, ни ђеце ни будућности у Новосрбијици!

Закључак и наравоученије:

Ослобођење поробљених делова Соједињеног Војно-Крајишког Краљевства Сербског у Персоналној Унији са Русијом ипак, ипак...директно зависи од доласка навлас'Великог Војвода, то јест од

ШЕШЕЉИЗАЦИЈЕ

СРБИЈЕ,

ОДМАХ,

САДА,

ТУ!

А послен ћемо МИ то да Обожимо изнутра!

Зато ми дајемо наш глас Великом Војводу и поред чињенице да у гласање не верујемо и да су оно за шта би ми гласали НАШИ СВЕТИ ПРЕЦИ ОДАВНО ИЗГЛАСАЛИ!

Паметном доста!
Велики Војвод је био и остао познат по својим немогућим захтевима. А Ви госн мајсторе, размислите зашто?
Други круг војвода и потрчко. Главна тема , јеси ли за ЕУ ( НАТО) или за Русију. Главно и основно питање, да ли смо за Србију, њих двојица неће поставити.Побеђује потрчко. Војвода кука и пуни бисаге.
Комендија
(17-11-2016 12:03 AM)Mekenzi Пише: [ -> ]Jel to kod Aleka ponestalo para iz fondacija pa sad tražiš novo uhlebljenje.

До Qурца, провалио си ме начисто меккењаро, а ја таман мислио да мењам корисничко име у Великосрбин Сирома'

И сад се види да сте ви жути створили СНС и да вам је лепо под њиме, чим би ти, њихов портпарол на овом форуму, гласао против опозиционог кандидата.

вУЧКу би било боље да прогласи Краљевину и постави Краља на Престо, иначе - ето му Шешеља у функцији шефа државе...
(17-11-2016 07:47 AM)Ројалист Пише: [ -> ]
(17-11-2016 12:03 AM)Mekenzi Пише: [ -> ]Jel to kod Aleka ponestalo para iz fondacija pa sad tražiš novo uhlebljenje.

До Qурца, провалио си ме начисто меккењаро, а ја таман мислио да мењам корисничко име у Великосрбин Сирома'

И сад се види да сте ви жути створили СНС и да вам је лепо под њиме, чим би ти, њихов портпарол на овом форуму, гласао против опозиционог кандидата.

вУЧКу би било боље да прогласи Краљевину и постави Краља на Престо, иначе - ето му Шешеља у функцији шефа државе...

Ako Šešelj postane predsednik, Alek i Kaća uzimaju avio kartu za London i više se ne vraćaju..

Šešelj ne miriše tvog kralja i gledaće da ga se otarasi, jel je prozapadno orjentisan.
(17-11-2016 12:52 AM)ПРОСВЕТАР Пише: [ -> ]доласка навлас'Великог Војвода, то јест од

ШЕШЕЉИЗАЦИЈЕ

СРБИЈЕ,

ОДМАХ,

САДА,
ТУ!

А послен ћемо МИ то да Обожимо изнутра!
Зато ми дајемо наш глас Великом Војводу и поред чињенице да у гласање не верујемо и да су оно за шта би ми гласали НАШИ СВЕТИ ПРЕЦИ ОДАВНО ИЗГЛАСАЛИ!

А до ђавола више с њим! Ваистину!

(17-11-2016 01:52 AM)Бенито Пише: [ -> ]Велики Војвод је био и остао познат по својим немогућим захтевима. А Ви госн мајсторе, размислите зашто?
Други круг војвода и потрчко. Главна тема , јеси ли за ЕУ ( НАТО) или за Русију. Главно и основно питање, да ли смо за Србију, њих двојица неће поставити.Побеђује потрчко. Војвода кука и пуни бисаге.
Комендија

А замисли варијанту другог круга Шешељ против Љајића. Кукала нам мајка. Шок
Страница: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Референтни URL