Погледи форум
ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Верзија за Штампу

+- Погледи форум (http://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Друштво (/Forum-drustvo)
+--- Форум: Политика (/Forum-politika)
+--- Тема: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. (/Thread-predsednicki-izbori-u-srbiji-2017)

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 20-11-2016 03:25 AM

Ма којешта....чак и да ово мало Срба, негде око 4,5% од свих Новосрба данас у Новосрбијици, чак и да ово мало Срба дакле, нису Православни Хришћани (каки-таки), но најгоре звери попут такозваних "хрвата", било би пред Богом и нашим Светим Прецима немогуће потаманити све титовце јербо је титовац срастао са Новосрбином и ту ни Молитва ни истеривање ђавола ни хируршки скалпел не помаже!

Рецимо последње истраживање јавног мњења у Новосрбијици показало је које лидере у новијој историји Новосрби највише воле. А кад Новосрб воли Вођу, онда га и опева.

Према истраживању Истраживачко-издавачког центра Демостат дакле, Новосрби су масовно гракнули да је најбољи бивши председник СФР Шугославије Јосип Амброз-Броз Тито, док је тик иза њега...ко?

Па балави Драмосер Александар Вучић који пљује кад говори.

За Амброза Тита се изјашњава 32 одсто испитаника, док је за Вучића њих 31 одсто.

Следеће име за које су се испитаници одлучили је...ко?

Па Зоран Ђинђић, наравно са 11 одсто гласова.

Далеко, далееееко иза њега налазимо покојног веселника титића без покрића са свега три одсто гласова, тако да нами дотични по први пут дође некако симпатичан!

Борис Тадић и Војислав Коштуница добише кусур од по два одсто гласова.

Међутим!

Кад је реч о „удворичкој поезији“, како се популарно назива жанр опевавања мудрих нам вођа, редослед на листи је знатно другачији.

Амброз-Тито је туна међу Новосрбима прави суперстар, апсолутни шампион бре, са знатно већом разликом у односу на првог следећег пратиоца.

Јосипа су у бившој Шугославији опевали готово сви — и народњаци и рокери, и гуслари и оперске диве.

Готово да није било личности са музичке сцене која није опевала Јосипа или његово дело.

Уз то, Јосип је постао и међународна звезда јер се током његових бројних путовања по свету кад су га возили "Галебом" к'о неког Фараона по Нилу, често дешавало да домаћини припреме неку песмицу у његову част, или попут севернокорејских девојчица, обраде неку шугословенску.

Даље ође:

https://rs.sputniknews.com/kultura/201611191108897574-lideri-udvoricka-poezija-2/

Пардон....морам хитно до нужника, ово је да се човек избљује наздраво....

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Mekenzi - 20-11-2016 11:28 AM

(19-11-2016 07:32 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(18-11-2016 09:26 PM)Капетан Пише:  Шешељ родољуб једина мана потенцирање четништва

ТИТОВСКИ КОМУНО-САТАНИЗАМ И ЗАПАДНИ МАТЕРИЈАЛИЗАМ ЈЕСУ ДВА ПУТА КА ИСТОМ БЕЗДАНУ!

Ček nami ođe nije jasno kako ova dva mogu biti isto?

Komunizam je diktatura.

Demokratija je građanska sloboda govora, mišljenja, i sloboda pripadanja bez obzira na boju koze, rasu ili versku pripadnost, to si AMINOVAO POTPISOM kada si postao KANAĐANIN. Nešto se nisi bunio protiv toga u Kanadi?

Takođe da je bilo drukčije ti bi ubježao kod crvenog brke u SSSR a ne na bogati zapad koji ti je omogućio miran i stabilan život i slobodu govora i mišljenja ao i versku slobodu..

Da dodamo da treći put bi jedino bila anarhija ili neka srednjovekovna vladavina, tipa autokratije, koji bi vodio u bezdan diktature i ratova, izolacije itd...

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - смедерево - 20-11-2016 11:55 AM

(18-11-2016 09:26 PM)Капетан Пише:  Шешељ родољуб једина мана потенцирање четништва

Шешељ је четник,као што је Дража био комуниста!
На њега могу да се пале "кафански четници"!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Ројалист - 21-11-2016 07:17 AM

Чињеница је да је др Војислав Шешељ легално и легитимно постао четнички Војвода и да је то и сада, јер колико знам, чин четничког војводе се губи само смрћу, али питао сам о томе Самарџића на подфоруму Четнички покрет, па очекујем од њега одговор...

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Mekenzi - 21-11-2016 11:18 AM

Isto kao i kralj što je kralj tako je i Šešelj četnički vojvoda.

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 21-11-2016 12:34 PM

(20-11-2016 11:55 AM)смедерево Пише:  

Жао ме што морамо овако да се обратимо Брату смедеревцу ама оваква квалификација јесте чиста демагогија и баљезг из бисага Вука манитога во времја међусобног пљувања између "Српске речи" и "Велике Србије" онијех деведесетих, па каже:

1. Шешељ је хрват.
2. Шешељ је ћосав.
3. Шешељ не може да изговори "р".
4. Шешељ има велики нос, стомак, споловило....

Даклем који је то критеријум "четништва" који Шешељ није испунио па га смедеревац тако ниско држи?!

Тачно је да је блаженопочивши Војвода Ђујић својевремено дубоко зажалио што је Шешеља прогласио за Четничког Војводу, био је разочаран као и сви ми кад је Шешељ стао уз титћа без покрића у више различитих ситуација.

МНОГИ, А МЕЂУ ЊИМА И НАША МАЛЕНКОСТ, ДУГО НИСУ СХВАТАЛИ ДУБИНУ ПОТЕЗА ДОКТОРА ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА КАД ЈЕ УЛАЗИО У РЕБРА КОМУНО-САТАНИСТИМА!

Међутим!

МИ ДАНАС ВИДИМО И СХВАТАМО ДА ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ НИЈЕ ТАДА ИМАО ИЗБОРА АКО ЈЕ ЖЕЛЕО ДА ФОРМИРА И ОДРЖИ ЈАКУ НАЦИОНАЛНУ СТРАНКУ У ТАДАШЊЕМ КОМУНО-САТАНИСТИЧКОМ, И НАГЛАШЕНО УДБАШКОМ ОКРУЖЕЊУ!

У ТАКВОЈ СИТУАЦИЈИ,У ТАКВОЈ СРБИЈИ, СА ТАКВИМ ФИГУРАМА НА ШАХОВСКОЈ ТАБЛИ, СА ТАКВИМ НАРОДОМ, МАСОВНО ЗАЉУБЉЕНИМ У ПОСЛЕДЊЕГ КОМУНИСТУ НА БАЛКАНУ И ЊЕГОВУ ДРУГАР'ЦУ, ШЕШЕЉ ЈЕ ИМАО САМО ЈЕДАН ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ:

ДА УЛЕТИ КОМУНО-САТАНИСТИМА У РЕБРА И ДА ИХ ГРИЦКА ИЗНУТРА!

Радикалима и Шешељу, који су изабрали гласање, ЈЕДАН БИЛМЕЗ=ЈЕДАН ГЛАС, за долазак на власт, њима дакле није остаје ништа друго но да гласове прикупљају и да бивше комуњаре ПОСРБЉУЈУ!

Е онда ћемо МИ да Обожимо све то ИЗНУТРА!

ДАНАС ЈЕ СВИМА НАМА, КОЈИ СМО БИЛИ ПРОТИВ РАДИКАЛА, ЈАСНО ДА ЈЕ БАШ ШЕШЕЉ НАЈБОЉЕ ОДИГРАО ПАРТИЈУ СА БЕДНИМ ФИГУРАМА (Остатак избезумљеног Србског Народа који је масовно био заљубљен у последње комуно-сатанисте, брачни пар Марковић-Милошевић)!

СВИ ОСТАЛИ ИГРАЧИ НА СРБСКОЈ ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ СУ ИЗАБРАЛИ ТАКТИКУ ДИРЕКТНЕ КОНФРОНТАЦИЈЕ, КАО РЕЦИМО ВУК ДРАШКОВИЋ И ОСТАТАК СЛОБИНЕ КОМУНЕ!

И ПОГЛЕДАЈМО ЂЕ СУ ОНИ САД А ЂЕ ЈЕ ШЕШЕЉ!

ОД ОНАКО ЈАКЕ СТРАНКЕ КАО СПО ОСТАЛО ЈЕ САМО ПЕРЈЕ И...ОЛИЊАЛИ ВУК КАО КРПА ОД ЧОВЕКА!

Међутим!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ДАНАС ТВРДА, ИЗВАНРЕДНО ОРГАНИЗОВАНА И СТАБИЛНА ГРУПАЦИЈА КОЈА СТОЈИ НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ СРБИЈЕ КАНО КЛИСУРИНА!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ПРОГУТАЛА И СВАРИЛА ДОБАР ДЕО КОМУНЕ КАО ПИТОН КОЈИ ГУТА ВОЛА, И ДАНАС ЈЕ ТО МОНОЛИТНО СРБСКО БРАТСТВО У КОМЕ СЕ ВЕЋ НАЛАЗЕ, И СВАКИМ ДАНОМ ПРИСТИЖУ СВЕ ВИШЕ....МЛАДИ!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ДАНАС БАСТИОН, УЗ ДВЕРИ, ОБРАЗ И ОСТАЛЕ, ПОСЛЕДЊА ОДБРАНА СРБСТВА,ПОСЛЕДЊИ ШАНАЦ, А УСКОРО И ПРАВОСЛАВЉА ЈЕР ЈЕ АЛА НАСРНУЛА И НА СРБСКУ ЦРКВУ!

МНОГИ ПОШТЕНИ СРБИ ПО ИНЕРЦИЈИ ОД СЛОБИНОГ ВРЕМЕНА НЕ СХВАТАЈУ ДА НИСУ ВИШЕ У ПИТАЊУ „ОНИ” РАДИКАЛИ! СВИ ОД ПОСЛЕДЊИХ 4,5% СРБА СУ РАДИКАЛИ ДАНАС ЈЕР ВИДИМО ДА ДРУГЕ НЕМА!

Иначе то лупетање о Шешељевом упитном Четништву, бријању, његовом слову „р”, хрватском пореклу и одузетом Војводству, постаје већ више него ИНФАНТИЛНО!

Ради се о озбиљним стварима данас, тако да би сваки дискутант који настави са овим баљезгаријама требало да буде игњорисан од већине којој је стало да се ситуација у Србији данас анализира без емоција и већ одавно бајатих кретенлука! Иначе ми себе не сматрамо ни радикалом ни антирадикалом!Ни најмање!

Ми само желимо да се Србски Народ врати у једно НОРМАЛНО СТАЊЕ на ползу Отачаства!

Међутим!

Што'но кажу "кучад лају а караван пролази", то јест Шешељ оде право упрве редове колоне србског усиљеног марша кроз историју, а за оне који су га пљували ни њихови исписници неће знати ни ко су ни шта су а камо ли поколења....

Ми рекосмо, по пустињи викасмо, ма Душу спасисмо!

(21-11-2016 07:17 AM)Ројалист Пише:  Чињеница је да је др Војислав Шешељ легално и легитимно постао четнички Војвода и да је то и сада, јер колико знам, чин четничког војводе се губи само смрћу, али питао сам о томе Самарџића на подфоруму Четнички покрет, па очекујем од њега одговор...

Ама не'ш да добијеш одговор јербо правила Четничког Братства нису својевремено детаљно обрађена, једноставно кад су просвећени МАСОНИ стварали Четничку организацију у Краљевини Србији у цељи борбе против Османског Царства (као једног од четири Царства које је масонерија тада плански рушила), није било времена да се седне и да се посао обави како треба.

Остатак дугујемо нашој урођеној инертности према Историји...шта'ш...

ПС

Сетимо се, масонерија је офорнмила прве Србске Четнике, Народну Одбрану итд. јер је имала у програму рушење 4 европска Царства, Турског, Аустро-Угарског, Њемачког и...Руског!

Док су тукли углаву прва три Цара ми смо се радовали, ето нами Васкрса Царства Сербскјаго!

Међутим!

Кад почеше бити четвртога...е туна смо се завадили да се никад више не помиримо док је света и века!

Амин!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - регул - 21-11-2016 02:32 PM

Просто боли колико лупетања на једном месту у једном цугу у брдовитој Канади!5+5

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Брада - 21-11-2016 02:55 PM

(21-11-2016 12:34 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  1. Шешељ је хрват.

Амин!

Ваистину!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 21-11-2016 04:03 PM

(21-11-2016 02:32 PM)гегул Пише:  Просто боли колико лупетања на једном месту у једном цугу у брдовитој Канади!5+5

Боли глава, а?

Ћути добо је, види како Браду ништа не боли!

Јок

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Брада - 21-11-2016 04:15 PM

(21-11-2016 04:03 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ћути добо је,

Добо? Сирома'

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - смедерево - 21-11-2016 06:03 PM

(21-11-2016 12:34 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(20-11-2016 11:55 AM)смедерево Пише:  

Жао ме што морамо овако да се обратимо Брату смедеревцу ама оваква квалификација јесте чиста демагогија и баљезг из бисага Вука манитога во времја међусобног пљувања између "Српске речи" и "Велике Србије" онијех деведесетих, па каже:

1. Шешељ је хрват.
2. Шешељ је ћосав.
3. Шешељ не може да изговори "р".
4. Шешељ има велики нос, стомак, споловило....

Даклем који је то критеријум "четништва" који Шешељ није испунио па га смедеревац тако ниско држи?!

Тачно је да је блаженопочивши Војвода Ђујић својевремено дубоко зажалио што је Шешеља прогласио за Четничког Војводу, био је разочаран као и сви ми кад је Шешељ стао уз титћа без покрића у више различитих ситуација.

МНОГИ, А МЕЂУ ЊИМА И НАША МАЛЕНКОСТ, ДУГО НИСУ СХВАТАЛИ ДУБИНУ ПОТЕЗА ДОКТОРА ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА КАД ЈЕ УЛАЗИО У РЕБРА КОМУНО-САТАНИСТИМА!

Међутим!

МИ ДАНАС ВИДИМО И СХВАТАМО ДА ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ НИЈЕ ТАДА ИМАО ИЗБОРА АКО ЈЕ ЖЕЛЕО ДА ФОРМИРА И ОДРЖИ ЈАКУ НАЦИОНАЛНУ СТРАНКУ У ТАДАШЊЕМ КОМУНО-САТАНИСТИЧКОМ, И НАГЛАШЕНО УДБАШКОМ ОКРУЖЕЊУ!

У ТАКВОЈ СИТУАЦИЈИ,У ТАКВОЈ СРБИЈИ, СА ТАКВИМ ФИГУРАМА НА ШАХОВСКОЈ ТАБЛИ, СА ТАКВИМ НАРОДОМ, МАСОВНО ЗАЉУБЉЕНИМ У ПОСЛЕДЊЕГ КОМУНИСТУ НА БАЛКАНУ И ЊЕГОВУ ДРУГАР'ЦУ, ШЕШЕЉ ЈЕ ИМАО САМО ЈЕДАН ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ:

ДА УЛЕТИ КОМУНО-САТАНИСТИМА У РЕБРА И ДА ИХ ГРИЦКА ИЗНУТРА!

Радикалима и Шешељу, који су изабрали гласање, ЈЕДАН БИЛМЕЗ=ЈЕДАН ГЛАС, за долазак на власт, њима дакле није остаје ништа друго но да гласове прикупљају и да бивше комуњаре ПОСРБЉУЈУ!

Е онда ћемо МИ да Обожимо све то ИЗНУТРА!

ДАНАС ЈЕ СВИМА НАМА, КОЈИ СМО БИЛИ ПРОТИВ РАДИКАЛА, ЈАСНО ДА ЈЕ БАШ ШЕШЕЉ НАЈБОЉЕ ОДИГРАО ПАРТИЈУ СА БЕДНИМ ФИГУРАМА (Остатак избезумљеног Србског Народа који је масовно био заљубљен у последње комуно-сатанисте, брачни пар Марковић-Милошевић)!

СВИ ОСТАЛИ ИГРАЧИ НА СРБСКОЈ ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ СУ ИЗАБРАЛИ ТАКТИКУ ДИРЕКТНЕ КОНФРОНТАЦИЈЕ, КАО РЕЦИМО ВУК ДРАШКОВИЋ И ОСТАТАК СЛОБИНЕ КОМУНЕ!

И ПОГЛЕДАЈМО ЂЕ СУ ОНИ САД А ЂЕ ЈЕ ШЕШЕЉ!

ОД ОНАКО ЈАКЕ СТРАНКЕ КАО СПО ОСТАЛО ЈЕ САМО ПЕРЈЕ И...ОЛИЊАЛИ ВУК КАО КРПА ОД ЧОВЕКА!

Међутим!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ДАНАС ТВРДА, ИЗВАНРЕДНО ОРГАНИЗОВАНА И СТАБИЛНА ГРУПАЦИЈА КОЈА СТОЈИ НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ СРБИЈЕ КАНО КЛИСУРИНА!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ПРОГУТАЛА И СВАРИЛА ДОБАР ДЕО КОМУНЕ КАО ПИТОН КОЈИ ГУТА ВОЛА, И ДАНАС ЈЕ ТО МОНОЛИТНО СРБСКО БРАТСТВО У КОМЕ СЕ ВЕЋ НАЛАЗЕ, И СВАКИМ ДАНОМ ПРИСТИЖУ СВЕ ВИШЕ....МЛАДИ!

СРБСКА РАДИКАЛНА ЈЕ ДАНАС БАСТИОН, УЗ ДВЕРИ, ОБРАЗ И ОСТАЛЕ, ПОСЛЕДЊА ОДБРАНА СРБСТВА,ПОСЛЕДЊИ ШАНАЦ, А УСКОРО И ПРАВОСЛАВЉА ЈЕР ЈЕ АЛА НАСРНУЛА И НА СРБСКУ ЦРКВУ!

МНОГИ ПОШТЕНИ СРБИ ПО ИНЕРЦИЈИ ОД СЛОБИНОГ ВРЕМЕНА НЕ СХВАТАЈУ ДА НИСУ ВИШЕ У ПИТАЊУ „ОНИ” РАДИКАЛИ! СВИ ОД ПОСЛЕДЊИХ 4,5% СРБА СУ РАДИКАЛИ ДАНАС ЈЕР ВИДИМО ДА ДРУГЕ НЕМА!

Иначе то лупетање о Шешељевом упитном Четништву, бријању, његовом слову „р”, хрватском пореклу и одузетом Војводству, постаје већ више него ИНФАНТИЛНО!

Ради се о озбиљним стварима данас, тако да би сваки дискутант који настави са овим баљезгаријама требало да буде игњорисан од већине којој је стало да се ситуација у Србији данас анализира без емоција и већ одавно бајатих кретенлука! Иначе ми себе не сматрамо ни радикалом ни антирадикалом!Ни најмање!

Ми само желимо да се Србски Народ врати у једно НОРМАЛНО СТАЊЕ на ползу Отачаства!

Међутим!

Што'но кажу "кучад лају а караван пролази", то јест Шешељ оде право упрве редове колоне србског усиљеног марша кроз историју, а за оне који су га пљували ни њихови исписници неће знати ни ко су ни шта су а камо ли поколења....

Ми рекосмо, по пустињи викасмо, ма Душу спасисмо!

БРАТЕ Просветару, заборавио си најважније:
5.Шешељ је победио Хаг Баја
А што се ниског држања тиче, чини ми се да г. Шешељ више воли да клечи, као ономад кад прими коферче долареса од Милошевића да "пусти" Милутиновићу победу на изборима... хихихи

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - регул - 21-11-2016 06:05 PM

(21-11-2016 04:15 PM)Брада Пише:  
(21-11-2016 04:03 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ћути добо је,

Добо? Сирома'

Писменост је његово друго име!А толико воли да сере о језику србском!5+5

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 21-11-2016 08:30 PM

(21-11-2016 04:15 PM)Брада Пише:  
(21-11-2016 04:03 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ћути добро је,

Добо?

"р" си позоб'о!

Ракија

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Ројалист - 21-11-2016 09:17 PM

(21-11-2016 11:18 AM)Mekenzi Пише:  Isto kao i kralj što je kralj tako je i Šešelj četnički vojvoda.

Крмнада Чанколисца за четничког војводу, Краља и доживотног председника СУБНОР-а Сирома'