Погледи форум
ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Верзија за Штампу

+- Погледи форум (http://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Друштво (/Forum-drustvo)
+--- Форум: Политика (/Forum-politika)
+--- Тема: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. (/Thread-predsednicki-izbori-u-srbiji-2017)

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 07-02-2017 08:36 PM

(07-02-2017 08:10 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  СА ПОЈАВОМ КАРИЋА НЕКА НОВА СТРАТЕГИЈА БАЛАВОГ СЕ ОЦРТАВА НА ХОРИЗОНТУ!

Карић громогласно и бестидно КРАДЕ ЦЕЛОКУПНИ ПРОГРАМ ДВЕРИ, док истовремено кује Вучића у звезде!

Невероватно, урла како се "земља продаје странцима" а не каже КО ТО ЧИНИ!

Карић уједно и најављује шта ће балави да уради:

1.
Балави се кандидује за Председника.

2.
Владу преузимају Карићи, није битно који од браће.

3.
Балави мења Устав и васпоставља ПРЕДЕСЕДНИЧКИ СИСТЕМ!

4.
По речима покојног Бране "На'ебали смо"!

[Слика: 8248.jpg]

Цитат:У ПОЖАРУ који је избио јутрос око 3.30 у просторијама Друштва србско-руског пријатељства „Косовско огњиште“ у северном делу Косовске Митровице није било повређених, а узрок пожара није саопштен.

На лицу места јутрос је био и члан председништва Народног покрета „Отаџбина“ Марко Јакшић који је за паљење просторија оптужио Србе и премијера Србије Александра Вучића.

„Управо у овим просторијама написани су многи текстови о издаји Срба на Косову и Метохији и ово није једина паљевина, мени су пре две године запалили ауто, то је исти рукопис и ово је само пример како се Вучић обрачунава са својим противницама“, рекао је Јакшић.

Према његовим речима, јучерашњи критички текст око рушења зида код моста на Ибру био је највероватније повод за паљење просторија.

Ваљда је свима јасно шта ће даље бити са Србијом ако се балави докопа места Председника и васпостави ПРЕДСЕДНИЧКИ СИСТЕМ!

ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ ИЗ ОВЕ СИТУАЦИЈЕ ЈЕСТЕ НАСИЛНО ПРЕУЗИМАЊЕ ВЛАСТИ, ВОЈНИ УДАР,

П У Ч,

И ВАСПОСТАВЉАЊЕ ВОЈНИЧКЕ ДРЖАВЕ И РУСКИХ ВОЈНИХ БАЗА!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ЈВуО-КГ - 07-02-2017 08:45 PM

(07-02-2017 08:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  И ВАСПОСТАВЉАЊЕ ВОЈНИЧКЕ ДРЖАВЕ И РУСКИХ ВОЈНИХ БАЗА!

Нама требају српске војне базе и српска војска да бране Србију, не треба нам никакав нови окупатор. Шта би с нама било 1914. да су нам дедови чекали неког да их брани и да постави неке базе. Е мој Просветару јадна је ова Србија са таквим патриотским кадром који призива стране војске у сопствену отаџбину.

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - регул - 07-02-2017 08:52 PM

(07-02-2017 08:45 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(07-02-2017 08:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  И ВАСПОСТАВЉАЊЕ ВОЈНИЧКЕ ДРЖАВЕ И РУСКИХ ВОЈНИХ БАЗА!

Нама требају српске војне базе и српска војска да бране Србију, не треба нам никакав нови окупатор. Шта би с нама било 1914. да су нам дедови чекали неког да их брани и да постави неке базе. Е мој Просветару јадна је ова Србија са таквим патриотским кадром који призива стране војске у сопствену отаџбину.

Пардонирам,он је савезнички патриотски кадар!Једе у Канади,сере у(по) Србији!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 07-02-2017 09:23 PM

(07-02-2017 08:45 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Шта би с нама било 1914. да су нам дедови чекали неког да их брани и да постави неке базе.

Наша оба Ђеда пређоше Албанију пешке, пробише Солунски фронт и стигоше скоро до Беча, све пјешке на опанке!

Међутим!

Ово Новосрба данас не би пешке стигло ни до Крњаче!

Пусти ти ОНЕ Србе да почивају у миру, па прво научи шта је то ПЕРСОНАЛНА УНИЈА а шта је

О К У П А Ц И Ј А,

у којој сте ти и твоја породица, рођаци, комшије итд., живели више од пола века у окупаторској СФР Шугославији!

Откуда сад одједном ти гадљив на окупацију?!

Међутим!

Ми знамо зашто!

Зато што сте се ви тамо МАСОВНО саживели са суманутом идејом да Титова Шугославија није била ОКУПАЦИЈА Србије и Србства!

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ПРОБЛЕМ ВЕЋИНЕ ТАМО!

(07-02-2017 08:52 PM)гегул Пише:  Пардонирам,он је савезнички патриотски кадар!Једе у Канади,сере у(по) Србији!

Пардонирам!

По Новосрбијици, унијатској и латиничарској!

Свака част оније 4,5% Срба, шаци сиромаха!

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - регул - 07-02-2017 09:36 PM

(07-02-2017 09:23 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(07-02-2017 08:45 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Шта би с нама било 1914. да су нам дедови чекали неког да их брани и да постави неке базе.

Наша оба Ђеда пређоше Албанију пешке, пробише Солунски фронт и стигоше скоро до Беча, све пјешке на опанке!

Међутим!

Ово Новосрба данас не би пешке стигло ни до Крњаче!

Пусти ти ОНЕ Србе да почивају у миру, па прво научи шта је то ПЕРСОНАЛНА УНИЈА а шта је

О К У П А Ц И Ј А,

у којој сте ти и твоја породица, рођаци, комшије итд., живели више од пола века у окупаторској СФР Шугославији!

Откуда сад одједном ти гадљив на окупацију?!

Међутим!

Ми знамо зашто!

Зато што сте се ви тамо МАСОВНО саживели са суманутом идејом да Титова Шугославија није била ОКУПАЦИЈА Србије и Србства!

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ПРОБЛЕМ ВЕЋИНЕ ТАМО!

(07-02-2017 08:52 PM)гегул Пише:  Пардонирам,он је савезнички патриотски кадар!Једе у Канади,сере у(по) Србији!

Пардонирам!

По Новосрбијици, унијатској и латиничарској!

Свака част оније 4,5% Срба, шаци сиромаха!

[Слика: printer.jpg]

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - treca smena - 07-02-2017 10:17 PM

Koliko smaras sa ovim velikim sovima razumem da ne vidis i ostalo ali preterujes

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ЈВуО-КГ - 07-02-2017 10:37 PM

Уздржавам се максимално да не почнем да га мажем, све мислим матор човек пусти га, можда и излапео али је невероватно како се не либи да вређа , помиње све што му падне напамет. Све он зна ко је какав Србин а заборавио како Србија изгледа, глорификује највећи шљам и отпад народа српског, шешељизовао сам себе .

А ово су по њему Новосрби јер се и они родише , живеше а неки и живот дадоше за ову земљу http://cojstvo.rs/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5-%D0%9A%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9A%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B5

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 07-02-2017 10:39 PM

Кад већ говоримо о ОКУПАЦИЈИ СРБИЈЕ И СРБСТВА током више од пола века Брозоморе и СФР Шугославије, "Партизану", "Звезди" и осталим задовољствима, погледајте мало како то све доживљава емиграција, па каже:

КЛЕТВА

О, како сам их клео са заметених стаза,
По врлетима гладним Босне и Словеније,
У повечерја горка са тифусних богаза,
Клетва у срцу моме никада усахла није!

О, како сам их клео у жицама Ћезене,
Под отвореним небом без хлеба и без воде!
И док су гладна јутра маглила моје зене,
Још теже беху ноћи у жици без Слободе.

Онда ме бројком звали кроз сабиришта разна,
Од јужне Италије до хладних пруских вода,
Да после пет година, као љуштура празна,
Крочим костурним кораком у утробину брода.

И бурним Атлантиком тих јануарских дана,
Оглоданога тела на палубу се пео,
Како бих виновнике својих безбројних рана,
Са урлицима буре – из пуних груди клео!

И после пола века на изгнаничкој сцени,
Кад бих у позне сате своје стихове плео,
Као упорна мис'о, сва у крвавој пени,
Походила ме туга...О, како сам их клео!

Ал' ноћас...чума туге ишчезе са мога крила,
Одњихала се тамом да неког другог мори,
Моја животна клетва најзад се испунила,
КАЛИГУЛИНОМ КОТУ ПОД КОПИТАМА ГОРИ!

Д. Рајковић, Песник – Изгнаник.

Објављено уочи Божића, Лета Господњег 2005,
у листу Србских Четника «Србија», број 489,
Година XLV. Stoney Creek, Ontario. CANADA.

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Шумадинац - 07-02-2017 10:42 PM

Имам утисак да си у Љотари Клубу, тј. Илуминат. Јок

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 07-02-2017 10:49 PM

(07-02-2017 10:37 PM)ЈВуО-КГ Пише:  А ово су по њему Новосрби јер се и они родише , живеше а неки и живот дадоше за ову земљу http://cojstvo.rs/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5-%D0%9A%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9A%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B5

Ко о чему оно подмеће Кошаре (од јуче) кад му се помене ПОЛА ВЕКА СИМБИОЗЕ СА ОКУПАТОРОМ, ТИТОВКЕ, ПЕТОКРАКЕ, "ПАРТИЗАН" (са све фузбалерима усташама и Туђманом као председником) или "ЗВЕЗДА", исто с...., друго паковање!

Типична замена теза из комуњарске школе!

Сирома'

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Шумадинац - 07-02-2017 11:00 PM

Ма немојте касти! Ра чуј дечки, ви се много испричавате! Јок

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - Mekenzi - 07-02-2017 11:39 PM

Цитат:у којој сте ти и твоја породица, рођаци, комшије итд., живели више од пола века у окупаторској СФР Шугославији!

Jel se ovo odnosi i na gosn. Samardžića

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ЈВуО-КГ - 08-02-2017 12:00 AM

(07-02-2017 10:49 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ко о чему оно подмеће Кошаре (од јуче) кад му се помене ПОЛА ВЕКА СИМБИОЗЕ СА ОКУПАТОРОМ, ТИТОВКЕ, ПЕТОКРАКЕ, "ПАРТИЗАН" (са све фузбалерима усташама и Туђманом као председником) или "ЗВЕЗДА", исто с...., друго паковање!

Типична замена теза из комуњарске школе!

Сирома'

Па то је генерација мени блиска, ми смо ти Новосрби о којима причаш , који не вреде ништа и који су у симбиози са окупатором како ти тврдиш. Само ја мислим да ти мешаш два термина окупатор и узурпатор. За мене су ови момци са Кошара понос нације а за неког су Новосрби. Срећа па нам се 99' није заметнуо неки туњави Марисав да оформи СС Скендербег Љотићи дивизију јер је то у интересу Срба. Да не гину итд, итд...

Није то никаква замена теза . А комуњаре и Љотићевце танка нит дели а све остало их спаја . Како беше иде она ваша песма " Од Тополе па до Равне горе нема петла да објави зоре појеле га Дражине патроле и јајаре Калабић Николе", па после 50 година дај мало да се извадимо да пробамо да у исти кош убацимо и Љотића и Недића и Дражу. Никад ! Срби су Срби, а крџалије су крџалије.

RE: ПРЕДСЕДНИЧКИ ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2017. - ПРОСВЕТАР - 08-02-2017 06:44 AM

(08-02-2017 12:00 AM)ЈВуО-КГ Пише:  Па то је генерација мени блиска, ми смо ти Новосрби о којима причаш , који не вреде ништа и који су у симбиози са окупатором како ти тврдиш. Само ја мислим да ти мешаш два термina окупатор и узурпатор.

Ене-де....није шија него врат!

МИ ТВРДИМО ДА ЈЕ С'ЈЕСЕНИ '44-Е СРБИЈА БИЛА ПОРАЖЕНА УЗ ПОМОЋ ТРУЛОГ ЗАПАДА И

О К У П И Р А Н А

ОД ЈЕДНЕ СТРАНЕ ВОЈСКЕ САСТАВЉЕНЕ ОД ПРЕСВУЧЕНИХ УСТАША, ПОТУРИЦА И БИВШИХ СРБА, БУДУЋИХ НАВИЈАЧА "ПАРТИЗАНА" И "ЗВЕЗДЕ", КОЈИ СУ СЕ ОДРЕКЛИ СВОЈЕ ВЕРЕ, ИСТОРИЈЕ И ТРАДИЦИЈЕ И ПОСТАЛИ ЏЕЛАТИ СВОЈИХ БИВШИХ СУНАРОДНИКА КОЈЕ СУ ПОЛА ВЕКА МРЗЕЛИ, И ЈОШ МРЗЕ, МРЖЊОМ КОНВЕРТИТА (феномен познат у психијатрији)!

МИ ТАКОЂЕ ТВРДИМО ДА СЕ СКОРО ЦЕЛОКУПНО ПРЕОСТАЛО СРБСКО СТАНОВНИШТВО ТОКОМ ПОЛА ВЕКА ИДЕНТИФИКОВАЛО И СТОПИЛО СА ОКУПАТОРОМ, ШТО ЈЕ ЈОШ ЈЕДАН ФЕНОМЕН ПОЗНАТ У МЕДИЦИНИ КАО "ШТОКХОЛМСКИ СИНДРОМ" КАД СЕ ЖРТВА ЗАЉУБИ У СВОГ МУЧИТЕЉА И ЏЕЛАТА! (1)
----------------------------------
1. Штокхолмски синдром је назив психолошког стања које настаје у ситуацијама у којима долази до зближавања отмичара и жртве. Зближавању отмичара и њихових жртава доприноси време проведено у таквој ситуацији; што више времена протекне, већа је могућност стварања штокхолмског синдрома.

Назив штокхолмског синдрома увео је криминолог и психијатар Нилс Бејерот после неуспеле пљачке банке и отмице на Нормалмсторгу у Штокхолму, од 23 до 28. августа 1973. Таоци су се емоционално везали за отмичаре, па су после оправдавали њихове поступке чак и након свог ослобођења. Касније, током судског процеса, таоци су нерадо говорили о отмици.

И ТУНА НИСМО УСАМЉЕНИ НО ПРЕНОСИМО МИШЉЕЊЕ МАСЕ СРБА КОЈИ СУ ПРЕБЕГЛИ ИЗ ТИТОВЕ ШУГОСЛАВИЈЕ СПАСАВАЈУЋИ НЕ САМО ГОЛИ ЖИВОТ НО И СВОЈУ ВЕРУ, ТРАДИЦИЈУ И ПОРЕКЛО!

(08-02-2017 12:00 AM)ЈВуО-КГ Пише:  За мене су ови момци са Кошара понос нације а за неког су Новосрби.

ОПЕТ ТИ КОМУЊАРСКИ ПОДМУКЛО СКРЕЋЕШ НА КОШАРЕ ПОКУШАВАЈУЋИ ДА ЗАБАШУРИШ ПОЛА ВЕКА СУЖИВОТА И СИМБИОЗЕ СА ОКУПАТОРОМ ПРЕКО МОМАКА КОЈИ ПРЕДСТАВЉАЈУ НЕКУ ТЕК РОЂЕНУ НОВУ ГЕНЕРАЦИЈУ КОЈА СЕ С'МУКОМ ДИЗАЛА ИЗ ОКУПАТОРСКОГ ПОЛУВЕКОВНОГ ПАКЛА!

ТИ МОМЦИ НИСУ НОСИЛИ ПЕТОКРАКЕ НИТ СУ СЕ ПОЛА ВЕКА ЖЕНИЛИ И УДАВАЛИ ПОД СЛИКОМ ЈОСИПОВОМ!

Међутим!

НИ ОНИ НЕМАЈУ МОРАЛНО ПРАВО ДА НЕКОГ НАЗИВАЈУ ИЗДАЈНИКОМ ЗБОГ 3-4 ГОДИНЕ КОЛАБОРАЦИЈЕ СА ОКУПАТОРОМ ЈЕР СУ ЊИХОВЕ ЋАЋЕ, РОЂАЦИ И КОМШИЈЕ ТО ИСТО (и много горе!) РАДИЛИ ПОЛА ВЕКА!

(08-02-2017 12:00 AM)ЈВуО-КГ Пише:  А комуњаре и Љотићевце танка нит дели а све остало их спаја .

НЕ СПАЈА ИХ СИГУРНО НИШТА А ДЕЛИ ИХ ЧИЊЕНИЦА ДА СУ СЕ ЉОТИЋЕВЦИ ПРОТИВ КОМУЊАРА БОРИЛИ ПОД СРБСКОМ ЗАСТАВОМ И КОКАРДОМ ДОК СУ ТИТОВЦИ-ЈАМАРИ УБИЈАЛИ СРБЕ ПОД САТАНИСТИЧКИМ ПЕНТАГРАМОМ!

НАМИ ЈЕ МАЊЕ-ВИШЕ ЈАСНО КАД СЕ ОСТАРЕЛИ ЧЕТНИЦИ И ЉОТИЋЕВЦИ ДО'ВАТЕ ЗА ГУШЕ У ДИЈАСПОРИ ПА СЕ МЕЂУСОБНО НАЗИВАЈУ "ИЗДАЈНИЦИМА" ЗБОГ ОНЕ 3-4 ГОДИНЕ ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА!

ТИ СТАРИ ЕМИГРАНТИ БАР НИСУ ЖИВЕЛИ ПОЛА ВЕКА У СИМБИОЗИ СА ОКУПАТОРОМ, СА ЊИМ ЗАЈЕДНО ДИСАЛИ И СВЕ, СВЕ, СВЕ СА ЊИМ ДЕЛИЛИ, ПА НА ТЕ СВАЂИЦЕ И ЗАЂЕВИЦЕ ПОЛАЖУ И НЕКО ПРАВО!

Међутим!

НАМИ АПСОЛУТНО НЕ ИДЕ У ГЛАВУ ДА ЉУДСКИ МАТЕРИЈАЛ ПОПУТ ОВИХ ЛИКОВА ОЂЕ И СЛИЧНИХ, ДАЈЕ СЕБИ ЗА ПРАВО ДА НЕКОГ НАЗИВА ЉОТАНОМ -ИЗДАЈНИКОМ ЗБОГ ОНЕ 3-4 ГОДИНЕ РАТА, ДОК ЈЕ ЦЕЛА БЛИЖА И ДАЉА ПОРОДИЦА РЕЧЕНИХ ЛИКОВА, СВЕ ЊИХОВЕ КОМШИЈЕ И ПРИЈАТЕЉИ, ПОЛА ВЕКА ЖИВЕЛА У АПСОЛУТНОЈ СИМБИОЗИ И КОЛАБОРАЦИЈИ СА ОКУПАТОРОМ, ОКУПАТОРСКЕ ПЕСМЕ ПЕВАЛО, КЊИГЕ ЧИТАЛО, ТИТОВКУ НОСИЛО, УДАВАЛО СЕ И ЖЕНИЛО ПОД СЛИКОМ ОКУПАТОРА, ЊЕМУ СЕ КЛЕЛО ДА СА ОКУПАТОРСКОГ ПУТА НЕ СКРЕНУЛО, КАД ЈЕ ЛИПС'О ПИЖДРИЛО И ГОРКЕ СУЗЕ ЛИЛО!

И ТО СВЕ ПОЛА ВЕКА РАДИЛО А НАМИ УРЛА "ИЗДАЈНИК-ЉОТАР" ЗБОГ ОНЕ 3-4 ГОДИНЕ РАТА (КОЈЕ УЗГРЕД, С'НАМИ ВЕЗЕ НЕМАЈУ) КАД СЕ НИЈЕ ЗНАЛО КОЈА ЋЕ ДА НАДБИЈЕ, ЕНГЛЕЗИ (РАК) ИЛИ ЊЕМЦИ (ЛЕУКЕМИЈА), ДОК МИ ЧАК НИ ОСНОВНЕ КРИТЕРИЈУМЕ ЗА "ЉОТАРА-ЉОТАНА" НЕ ИСПУЊАВАМО!

И чак да ништа не знамо, да смо са Марса пали у данашњу Новосрбијицу, па се около распитали, сазнали бисмо да велико поштовање гаје подједнако према Дражи, Љотићу и Недићу личности као:

1.
Драгослав Бокан,

2.
Покојни Драгић-Кијук,

3.
Покојни Небојша Крстић који је основао ОБРАЗ,

4.
Покојни Драгош Калајић,

5.
Младен Обрадовић,

6.
Бошко Обрадовић...

И да не набрајамо даље!

Какви сте ви то бре ликови, болесници....то је за проучавање у некој психијатриској установи, докторат неко на вами да заради анализирајући тај штокхолмски синдром на нивоу целог једног народа и замену тезе преносећи издају својих родитеља на људе који мање-више и нису међу живима или се спремају Богу наистину!