Погледи форум
Александар Вучић - Облик за Штампу

+- Погледи форум (https://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Друштво (https://www.pogledi.rs/forum/forum-5.html)
+--- Форум: Политика (https://www.pogledi.rs/forum/forum-6.html)
+--- Тема: Александар Вучић (/thread-2124.html)

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58


RE: Александар Вучић - Ђуро - 29-07-2016

Хахаха. Мис Пиги. Ово је одлично.


RE: Александар Вучић - регул - 29-07-2016

[Слика: nova_vlada.jpg]


RE: Александар Вучић - ПРОСВЕТАР - 02-08-2016

Вучић данаске:

PHP Код:
Нећу да дозволим да Србију газе

Чека', па то је оно "Србија се сагињати неће!"

Па то смо већ имали!


RE: Александар Вучић - Mekenzi - 04-08-2016

Jel ovi ćeraju komarce il se krste...

[Слика: 27yph5s.jpg]


RE: Александар Вучић - Николај - 04-08-2016

И то ти је најпаметније што си имао да кажеш поводом овог догађаја?


RE: Александар Вучић - Mekenzi - 04-08-2016

(04-08-2016, 10:14 PM)Николај Пише:  И то ти је најпаметније што си имао да кажеш поводом овог догађаја?

Što se tiče operacije Oluje

Mogao bih šošta da kažem, ali imam poštovanje prema žrtvama oluje tako da će komentar izostati...

Što se tiče skupa...

Kao i uvek 80% ljudi gde se Vučič dovlače se stotine autobusa botova iz ko zna kakvih krajeva zemlje bilo to na mostu u Bosni sa Dodikom ili Busju...

Mašinerija SNS-a je uvek gde im je vođa.

Kada bi ih pitali zašto su tu nemaju blage veze...


To izgleda na primeru Čačka ovako a i Busju je bilo slično večeras, stotine autobusa




RE: Александар Вучић - Ројалист - 08-08-2016

Вучић је управо саопштио састав владе Србије у саставу:

Ивица Дачић - први потпредседник Владе и министар спољних послова

Небојша Стефановић - министар унутрашњих послова

Зорана Михајловић - министар грађевине, саобраћаја и инфраструктуре

Расим Љајић - министар трговине

Душан Вујовић - министар финансија

Горан Кнежевић - министар привреде

Бранислав Недимановић - министар пољопривреде

Александар Антић - министар рударства и енергетике

Нела Кубуровић - министар правде

Ана Брнабић - министар државне управе и локалне самоуправе

Зоран Ђорђевић - министар одбране

Младен Шарчевић - министар просвете

Златибор Лончар - министар здравља

Александар Вулин - министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања

Вања Удовичић - министар омладине и спорта

Владан Вукосављевић - министар културе и информисања

Јадранка Јоксимовић - министар без портфеља

Славица Ђукић Дејановић - министар без портфеља

Милан Кркобабић - министар без портфеља


RE: Александар Вучић - Mekenzi - 08-08-2016

Ana Brnabic prva ministarka lezbijka u istoriji Srbije.
Bravo Vučiću pederu.

E sad me živo interesuje dal će Boškić imati m*da da napadne Vučića javno zbog ove lezbače, ili će biti neutralan.

Kako su ameri perfidno sastavili vladu Srbine.

Zamišljam vladu Zorana Đinđića i kako uvodi kao ministra Peđu Azdejkovića u vladu a opozicija mu Vučić radikal? Šta bi Vučić radikal rekao na to?


RE: Александар Вучић - Капетан - 08-08-2016

Jel ovo neka sala ili sam ruzno sanjao

Srbija dobila prvu LGBT ministarku
Beograd -- Aleksandar Vučić izjavio je da zna da je buduća ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić gej, ali da ga privatna opredeljenja ne zanimaju.


RE: Александар Вучић - регул - 08-08-2016

(08-08-2016, 03:31 PM)Капетан Пише:  Jel ovo neka sala ili sam ruzno sanjao

Srbija dobila prvu LGBT ministarku
Beograd -- Aleksandar Vučić izjavio je da zna da je buduća ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić gej, ali da ga privatna opredeljenja ne zanimaju.

[Слика: ana-brnabic.jpg]


RE: Александар Вучић - Капетан - 08-08-2016

Mene bas briga ko je nastran ko ne, ali da nam mases pred nosom i provociras vecinu u e to nije demokratija. koga briga sta radi u krevetu.

Ta nakaza je americki ucenik i igrac, biografija koja obecava

Цитат:Ana Brnabić na mesto ministarke dolazi sa pozicije predsednica UO Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED), radila je i za USAID i u Koordinacionom telu Vlade Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa.

smrdusa ce zaposliti armiju bolesnika homica u drzavni sektor hodnici ce odisati pederima a zgrade njihovim mirisom. drzva gejeva, sledeci korak ce premijer biti gej, pa vlada...


RE: Александар Вучић - Mekenzi - 08-08-2016

Nije šala, hteli ste Vučića na vlast, ujedinjeni možemo sve. Sad će da im da brak, porodicu itd..

Hahaha al vas je zaebo..

Vučiću pederu, nije džaba parola.

(08-08-2016, 03:43 PM)Капетан Пише:  Mene bas briga ko je nastran ko ne, ali da nam mases pred nosom i provociras vecinu u e to nije demokratija. koga briga sta radi u krevetu.

Ta nakaza je americki ucenik i igrac, biografija koja obecava

Цитат:Ana Brnabić na mesto ministarke dolazi sa pozicije predsednica UO Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED), radila je i za USAID i u Koordinacionom telu Vlade Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa.

smrdusa ce zaposliti armiju bolesnika homica u drzavni sektor hodnici ce odisati pederima a zgrade njihovim mirisom. drzva gejeva, sledeci korak ce premijer biti gej, pa vlada...

Zna se koja ambasada sastavlja vladu.


RE: Александар Вучић - Капетан - 08-08-2016

Da bas tako, mi smo kolonija i banana zemlja, strane vlade nam sastavlju vladu. Ne moze covek da se nervira, najbolje biti imun na svet oko nas jer sto se vise nerviras sve gore. Nikada ovako nijee bilo u Srbiji, toliko problema, nezapoislenost, siromastvo, ekonimija a nama samo poturaju pedere i moderne price i priceice.

Sad mi jasno zasto je PAJTIC najvio da ce podrzati gej brakove, da preduhitri Vucica u poenima u americkoj ambasadi. Zalsno je sve ovo.

Nema sanse da Vucic izdri mandat pun, nema sanse.


RE: Александар Вучић - Mekenzi - 08-08-2016

(08-08-2016, 03:58 PM)Капетан Пише:  Da bas tako, mi smo kolonija i banana zemlja, strane vlade nam sastavlju vladu. Ne moze covek da se nervira, najbolje biti imun na svet oko nas jer sto se vise nerviras sve gore. Nikada ovako nijee bilo u Srbiji, toliko problema, nezapoislenost, siromastvo, ekonimija a nama samo poturaju pedere i moderne price i priceice.

Sad mi jasno zasto je PAJTIC najvio da ce podrzati gej brakove, da preduhitri Vucica u poenima u americkoj ambasadi. Zalsno je sve ovo.

Nema sanse da Vucic izdri mandat pun, nema sanse.

Iza Vučića stoji ogromna mašinerija. PRVI NIVO:Tajkuni, finansijeri, kumovi koji mu daju ogromne pare za stranku.

Drugi nivo:Internet tim, medij i aktivsti. Pouzdano znam da kad se god neko pojavi u medijima ili imaju kritične situacije obrenovac, helikopter, bata gašić, prebijanj bate, lezbijka u vladi mašinerija preko programa tvrđava radi punom parom.

Dal će Informer sada sa pljuje Vučića zbog ove lezbijke. Naravno da neće. Da je to uradio dss, ds ili bilo ko drugi DJV bi ga čerečio danima na naslovnici.

VUČIĆ JE UZEO TAKTIKU TJ. VLADA PO OBRASCU DIKTATURE MILA ĐUKANOVIĆA ZA KOJU MU JE RECRPT LIČNOBEBA POPOVIĆ DAO.

A TO ZNAČI:
Uništavanje opozicije svođenje na cenzus, uzimanje medije pod svoje i masovno zapošljavanje stranačkig kadra kao i što više ljudi iz NVO sektora.

Vučić će nažalost dugo bar još jedno 15 godina vladati.