Погледи форум
СТАЊЕ У ЦРНОЈ ГОРИ - Облик за Штампу

+- Погледи форум (https://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Друштво (https://www.pogledi.rs/forum/forum-5.html)
+--- Форум: Политика (https://www.pogledi.rs/forum/forum-6.html)
+--- Тема: СТАЊЕ У ЦРНОЈ ГОРИ (/thread-3696.html)

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - ПРОСВЕТАР - 06-09-2021

(06-09-2021, 06:02 PM)Шумадрипац Пише:  
(06-09-2021, 04:40 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(04-09-2021, 04:01 PM)Mekenzi Пише:  Црњогорци у Србији имају сва права ко ми Срби. Где то има. Узимају нашој ђеци места...

Зато што су Срби као и остали.
Људи попут тебе само хоће да потпале мржњу између Црногораца и осталих Срба.

Зато што следи Поглaвникa свих Војвођанерa, који је имао занимљиво друштванце на Цетињу......

Море Шумадрипац ласно је теби, ти си дефинисан као титуларно НАЈВЕЋИ ођекаре, ама мораш и Кизу да разумеш, он је ВИШЕСЛОЈАН а по учењу Крмнада Чварка (из партизанске породице)!

Честити Гос'н Пејин замало срчку у студију!

Нем'шта додати сем:

ХРИСТОС ПОСРЕДЈЕ НАС!
ЈЕСТ И БУДЕТ!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Mekenzi - 06-09-2021

(06-09-2021, 10:41 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(06-09-2021, 06:02 PM)Шумадрипац Пише:  
(06-09-2021, 04:40 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(04-09-2021, 04:01 PM)Mekenzi Пише:  Црњогорци у Србији имају сва права ко ми Срби. Где то има. Узимају нашој ђеци места...

Зато што су Срби као и остали.
Људи попут тебе само хоће да потпале мржњу између Црногораца и осталих Срба.

Зато што следи Поглaвникa свих Војвођанерa, који је имао занимљиво друштванце на Цетињу......

Море Шумадрипац ласно је теби, ти си дефинисан као титуларно НАЈВЕЋИ ођекаре, ама мораш и Кизу да разумеш, он је ВИШЕСЛОЈАН а по учењу Крмнада Чварка (из партизанске породице)!

Честити Гос'н Пејин замало срчку у студију!

Нем'шта додати сем:

ХРИСТОС ПОСРЕДЈЕ НАС!
ЈЕСТ И БУДЕТ!

EX ORIENTE LUX!
Нешо је био на обуци како реагирати када Цар удари или недај боже укину Аутономну Покрајину, ваља одма барикаде на Дунаву ударити

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 07-09-2021

Додуше, треба пружити подршку и војвођанерском Поглавнику....

[Слика: IMG-932ccb551df9cdd3761e7b59a733e344-V.jpg]

https://i.postimg.cc/hvq6C1R2/IMG-932ccb551df9cdd3761e7b59a733e344-V.jpg

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Mekenzi - 08-09-2021

Јоанакије је нелегитиман Митрополит!

Патријарх који га је устоличио на трон Митрополита није устоличен у чин Патријарха до краја.

Патријарх Порфирије званично још није устоличен српски Патријарх јер није устоличен у Пећкој Патријаршији.

Сваки српски Патријарх је устоличен био на Косову па је одатле столовао и устоличавао редом епископе и остале.

Тако да ми имамо НЕДОВРШЕНОГ Патријарха који не сме да устоличава друге док се он не устоличи...

Такође Једна ствар је промакла  због немира:

Није потписан темељни споразум између СПЦ и Државе ЦГ....

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - ПРОСВЕТАР - 08-09-2021

(06-09-2021, 11:11 PM)Mekenzi Пише:  Нешо је био на обуци како реагирати када Цар удари или недај боже укину Аутономну Покрајину, ваља одма барикаде на Дунаву ударити

Прво, шта'е то "Нешо"?

И друго, што се тиче барикада кад Цар хоћаше ударити, немо'да скрећеш тему и да нас провоцираш и тако излажеш бијесовима моделатора, но благош нами иди на тему нашу "ОД ДАНАС ХОДАЈТЕ НА ПРСТИМА" па ћемо ти тамо дати одговора у прози али и у стиху, јербо смо ми вишеслојно талентовани к'о сви Срби из Ерскога краја!  Јок

Нем'шта додати сем:

СРЕЋАН ПРАЗНИК СВИМ СРБИМА КОЈИ СЛАВЕ ТИТА!

EX ORIENTE LUX!

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Mekenzi - 08-09-2021

Чека, чека, каки си то сад вишеслојни Србин

-Држављанство Канадско.

-Вијероисповест-Руска Православна Црква.

-Политичка опредељеност-Јединствена Русија Цар Путин.

-Националност: Рус.

Ђе си ти Србин, а Србију нијеси виде већ триес година...

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 08-09-2021

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Vlad Alekš - 09-09-2021

(05-09-2021, 10:48 AM)Бенито Пише:  Ма, какве усташе. Не дозволите да вам овдашње комуњаре замуте поглед.
Ови на Цетињу су наследници искључиво црногорских комуниста. И данас их има отприлике колико и оних пред сам рат, неколико хиљада.... Опасни су само ако им се попусти.

А у чему је разлика између усташа и титоиста? Осим у симболу на капи?

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 09-09-2021

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 10-09-2021

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 12-09-2021

(05-09-2021, 12:19 PM)Бенито Пише:  
(05-09-2021, 11:42 AM)Mekenzi Пише:  Заврши се и овај циркус са устоличењем Јоанакија.

После овога нема јуриш на Цетиње па после по београдским кафанама: А нијесам ти ја за то знао,а чуш не подржавам ти ја Мила, а то сам био заведен.

Лепо да се попишу сви комити,функционети ДПС-а  и остали јуришници  лепо забранити улаз у Србију, кофисковати имовину, укинути им лраво на студирање, ради лечење, па да видимо...

Апсолутно тачно.
Али, ви сви не видите да Овај све време држи појас Милу да не потоне. Много је њему Мило учинио услуга и везани су к'о сијамски близанци.
Уосталом, "Црногорци" никада не могу бити на власти у Црној Гори без подршке, јавне или тајне, из Београда. То је једноставно немогуће.

Како бре Бенито кад Овај прича све против Мила и његових милогораца? Нпр... данас у Краљеву....

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Бенито - 12-09-2021

Ти, изгледа, још ниси схватио да није важно шта људи причају, него шта чине.

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Mekenzi - 12-09-2021

Не зна Шуми како удба функционише...

Па овај прича да смо број један економска сила у Европи и ти.му верујеш...

Верујеш кад каже да је у Србији слобода говора, медија, демократија...

RE: +НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ+ Ц р н а . Г о р а - Шумадинац - 12-09-2021

(12-09-2021, 07:34 PM)Бенито Пише:  Ти, изгледа, још ниси схватио да није важно шта људи причају, него шта чине.

Чек 'вaко Бенито, на тренутак посматрајмо са неутралне позиције... Сви режимски медији нон стоп брује против Мила и његових милогораца у одбрани Србства у Црној Гори и Цркве. Нон стоп је са представницима Срба Црне Горе, са владикама и другим српским представницимa. На који онда начин помаже Милу и његову камарилу? Конкретно?

Паз' сад ово.... Прегледам опозиционе медије..... N1, NOVA S, Danas, TV ADRIA и Ал Џазиру тихо подржавају Мила и Цетињане истовремено пуцајући по Србству, Цркви, национализму и сл.

Нешто ми туна не штима....