Погледи форум
„Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Облик за Штампу

+- Погледи форум (https://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Култура и наука (https://www.pogledi.rs/forum/forum-14.html)
+--- Форум: Четнички покрет (https://www.pogledi.rs/forum/forum-17.html)
+--- Тема: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата (/thread-3802.html)

Странице: 1 2 3

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 08-05-2019

Испорука књиге је следеће недеље, одужило се због ових силних нерадних дана.

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 17-05-2019

Књига је јуче стигла.
Испорука претплатницима је у току. Јавите утиске овде ако вас не мрзи.
Ко од сада жели да поручи, подаци су овде:
https://www.pogledi.rs/%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B5-%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B0-%D0%B8-%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%88%D0%B0/

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 23-05-2019

Стиже ли књига?

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - повуци_потегни - 23-05-2019

Мени не,јел се књиге испоручују постекспресом или исто поштом али оним ''препорученим писмом'' како се већ зове Smile

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Mitic - 23-05-2019

Није стигла у Врање, али чекамо Smile

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 23-05-2019

(23-05-2019, 06:59 PM)повуци_потегни Пише:  Мени не,јел се књиге испоручују постекспресом или исто поштом али оним ''препорученим писмом'' како се већ зове Smile
Препоручена пошиљка, препоручена тисковина како они кажу.

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Mitic - 27-05-2019

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 27-05-2019

Да, причали смо о овој књизи на Балкан инфо.
Људи, добисте ли књиге...

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - повуци_потегни - 27-05-2019

Мени још није стигла Smile ,мада знам да уме дуго да путује када се шаље препорученом пошиљком,ако можете проверите да ли сте ми је уопште послали Smile . Ја сам Иван из Лазаревца.Поздрав

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Felix - 27-05-2019

Одлгедах интервју. Као по обичају Милослав одличан а новинар, као по обичају, катастрофа. Човек није прочитао књигу о којој је разговарао са Милославом и на почекту интервјуа инсистирао на питањима која се тичу комуниста, иако је књига о борбама четника против Немаца и усташа!

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - Милослав Самарџић - 27-05-2019

(27-05-2019, 11:52 AM)повуци_потегни Пише:  Мени још није стигла Smile ,мада знам да уме дуго да путује када се шаље препорученом пошиљком,ако можете проверите да ли сте ми је уопште послали Smile . Ја сам Иван из Лазаревца.Поздрав

Ма јесте послата.

(27-05-2019, 11:58 AM)Felix Пише:  Одлгедах интервју. Као по обичају Милослав одличан а новинар, као по обичају, катастрофа. Човек није прочитао књигу о којој је разговарао са Милославом и на почекту интервјуа инсистирао на питањима која се тичу комуниста, иако је књига о борбама четника против Немаца и усташа!
Раде сваки дан интервјуе, не могу да стигну... књига има 550 страна.

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - РежисерСтари - 27-05-2019

Какво је то оправдање?Па,онда нек зовну компетентнијег човека,који је колико-толико свестан теме,о којој се разговара.
Реченица-Ево,и тај Момчиловић,он је и убијао усташе,улази у анале.Нек се дрзЕ Цеце,Аркана ,мафије -90-тих и слично.Овако,ово је испод сваког нивоа,начин на који човек ово води.

RE: „Борбе четника против Немаца и усташа“ - претплата - ЈВуО-КГ - 27-05-2019

Госин Самарџићу,одгледах емисију. Одлично.Наравно, осврт на вођење емисије хтедох да изнесем али Феликс ме предухитри а и РежисерСтари. Давно сам говорио о томе. Ипак је Ратко Дмитровић класа и човек који зна да конкретизује ствари, да тако кажемо.