Погледи форум
ИЗБОРИ 2014. - Облик за Штампу

+- Погледи форум (https://www.pogledi.rs/forum)
+-- Форум: Друштво (https://www.pogledi.rs/forum/forum-5.html)
+--- Форум: Политика (https://www.pogledi.rs/forum/forum-6.html)
+--- Тема: ИЗБОРИ 2014. (/thread-547.html)

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: ИЗБОРИ 2014. - регул - 05-02-2014

[Слика: 1656285_653440678047600_14366687_n.jpg]

RE: ИЗБОРИ 2014. - Владимир Петровић - 05-02-2014

[Слика: nema-veze-sto-je-poli.jpg]

http://vukajlija.com/zabava/posteri/488325

RE: ИЗБОРИ 2014. - Bacvanin - 05-02-2014

Објављено: 4. фебруар 2014, 22:27 Актуелно / Политика |
САЗНАЈЕМО: Радикали иду са „Образом“ на изборе

БЕОГРАД – Српска радикална странка постигла је споразум са организацијом „Образ“ коју предводи Младен Обрадовић да заједно изађу на предстојеће изборе, сазнаје Правда у врху СРС.

[Слика: xradikali-obraz.jpg.pagespeed.ic.e5ENF9qcva.jpg]

Радикали су на тај начин одустали од првобитне идеје да иду самостално и да не склапају никакве изборне коалиције. Ова одлука ће, по речима нашег извора бити озваничена у наредних неколико дана.

Извор: Правда

http://www.pravda.rs/2014/02/04/saznajemo-radikali-idu-sa-obrazom-na-izbore/

Просто не могу да верујем да су радикали овако ниско пали да ће на изборе да изађу са овим ДБ-овцима.

RE: ИЗБОРИ 2014. - Вања - 05-02-2014

Дакле, радикали излазе на изборе са овим фејсбук и кафанским патриотама.

RE: ИЗБОРИ 2014. - Bacvanin - 05-02-2014

(05-02-2014, 08:55 PM)Вања Пише:  Дакле, радикали излазе на изборе са овим фејсбук и кафанским патриотама.

Због тога ће више изгубити него што ће добити нових гласова.

RE: ИЗБОРИ 2014. - Mekenzi - 05-02-2014

(05-02-2014, 03:11 PM)Bacvanin Пише:  
(05-02-2014, 02:55 PM)Mekenzi Пише:  Ne zaboravi dveri postoje od 2000-te godine do tada nisu niti jednom izašli na izbore protiv izdajničke Đinđiđeve, Koštuničine Tadićeve, žute ili slične vlasti, niti jednom a imali su mnogo prilika.

Баш лепо што признајеш да су Ђинђић, Тадић и компанија издајници. Јок

Цитат:I time kidaju deo građanskog biračkog tela koji je bio opredeljen za SRS, i time su ispunili zahteve CIA da SRS ne uđe u parlament kako nebi sprečavala Vučka u delima koja su sledila. Takođe ni dveri nisu prešle cenzus što im je isto bio cilj, jer njih niko ni ozbiljno ne shvata ali su za dobar posao dobili milione $.

Као што рекох, обе странке су прешле цензус, а Двери су рецимо у Чачку добиле више од 15% гласова. Не знам о каквим милионима говориш, када су Двери имале најјефтиниј кампању?

To sam rekao žargonom Dveri.

Kažeš dobili su Čačku 15%. Pa odakle je Bole nego iz Čačka. Gde su još dobili više od 4% glasova.
Isto kao što bi rekao Palma je u Jagodini dobio 60% glasova a čovek rođen, živi i gradonačelnik tog mesta. Isto kao što bi rekli Da je Velja u tom Čačku osvojio 30%....

Mene jedno kruncijalno pitanja zanima na koje niti jedan član dveri nema odgovor.
Zašto dveri ako postoje od 2000-te godine nisu izlazili sa tim istim programom na izbore pre 2012 godine?? Kada su imali zilion razloga za tako nešto. Pogotovo što su bila izručenja haškom sudu, nezavisonost Kosova, gej parada etc..
Zašto??? Koje doneo doluku da dveri izađu na izbore baš te godine kada je nastao raskol u SRS i kada se osnovala SNS?? Kome je to išlo u prilog.
Odakle anonimusima koji izlaze na izbore milioni za kampanju. Iako nemaju još određeno biračko telo???

RE: ИЗБОРИ 2014. - Владимир.М - 06-02-2014

Прочитах данас у "Новостима"...

Наступ странака на изборима:

Коалиције:
-СНС, СДПС, СПО-ДХСС, НС, ПС
-СПС, ПУПС, ЈС
-ДС, Нова странка
-ЛДП, СДУ, АСНС
-Тадићевци, ЗЗС, ЛСВ

Самостално:
-ДСС
-УРС
-ДВЕРИ
-СРС
-Трећа Србија

Коментар није потребан...

RE: ИЗБОРИ 2014. - Bacvanin - 06-02-2014

Какво напушавање СНС-оваца, све у 16. Креза

RE: ИЗБОРИ 2014. - Владимир Петровић - 06-02-2014

Zoran Živković i Đilas uvode fašizam na mala vrata!

http://www.kurir-info.rs/zoran-zivkovic-i-dilas-uvode-fasizam-na-mala-vrata-clanak-1215371

Прочитах на насловној страни Информера и резултате предстојећих "избора":

Вучић-137 посланика
Ђилас- 43 посланика
Дачић - 38 посланика

ПА, ШТА ЋЕ НАМ ОНДА "ИЗБОРИ", АКО СУ РЕЗУЛТАТИ ЗАЦРТАНИ???

Без отварања досијеа свих тајних политичких служби и утврђивања њихове веродостојности нема слободних избора у Србији, већ мутирани комуњарско-републикански систем континуитета титоизма, слобизма, досизма и данашњег мутираног комуњарског грабизма!!!

На листи коалиције око СНС нема Велимира Илића, Вука Драшковића и Расима Љајића.

- Нисам желео да заузимам места људима који су добро радили, а којима сам обећао да ће се наћи на листи - наводи Љајић за “Блиц”.

Међу кандидатима за посланике су Александар Вулин (ПС), Александар Југовић (СПО), Дубравка Филиповски (НС), као и Миланка и Драгомир Карић из ПСС, а на листи напредњака нашла се и Олгица Батић, ћерка покојног Владана Батића, као и Бранка Бошњак, бивши кандидат за градоначелника Београда Г17 плус. У следећем сазиву парламента неће бити Невене Аџемовић, бивше чланице групе “Моделс”, која је била посланица НС.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/440429/Modelsica-i--Milan-Bacevic-otpali--sa-liste-SNS

Куку нама, љубитељи добре капљице остадоше без Веље у Скупштини, а на листи нема ни олињалог Курјака, сигурно планира у министре или амбасадоре...

RE: ИЗБОРИ 2014. - јашадр - 06-02-2014

Поштовани форумаши погледа ! Хајде да се постави нека анкета или шта већ за кога би сви ми или ви гласали на следећим ванредним изборима ? Како пратим овај форум и редовно читам ве што се пише па ме интересује за све вас која је права опција на изборима ? Сви су већ како тако били на власти а ко је нови који нису већ компромитовани ? Видим неваљају Двери , СНС , ДС , ДСС . Ко је будућност Србије по вама ? Мислим да је то право питање за неупућене као што сам ја .Неваља Монархија , неваља република , па хајде да направимо од Србије првобитну заједницу или феудализам или ШТА ? Хајде да наговоримо Новака Ђоковића да се кандидује за изборе Јок

RE: ИЗБОРИ 2014. - Mekenzi - 06-02-2014

CIA radi šta hoće radi sa Vučićem, sa Don Milom , Hašijem Tačijem, i ostalima.
Medijske blokade, internet kampanje, dizanje u nebesa čoveka kojim odgovara, manipulacija ljudima preko propagandnih materijala. To CIA radi.
Shvatate vi to. CIA danas radi to sa Vučićem svi mediji do jednog i pisani i štampani pišu o superlativu o njemu, nađite i jedan jedini ozbiljan mediji koji je nešto negativno napisao o Vučiu. Nađite mi i jedno jedino neprijatno pitanje koje su mu postavili..

I ovaj video gde Bole napušava nekog penzosa iz SNS nije neki video, vidi se da je ovja penzos iz SNS sav pogubljen, video bih ga da ima Vučića ispred sebe šta bi bilo, ali naravno to neće dozvoliti. Dalje Bole na ovom klipu priča u duhu SRS i Vojislava Šešelja pogubna eu politika, Srbija je Rusija i Kosovo, izdajnička vlast etc...Ta politika je čista iluzija iskreno i skupljanje jeftinih političkih poena.

RE: ИЗБОРИ 2014. - Захумље - 06-02-2014

Мој савет Новака Ђоковића....

ББЦ је урадио интервју са Госп Батоли....

И на један индиректан и психичких начин и то намерно......

Она хоће да повезује неких играћа са допином.....можда замислити коме то она жели да облатује и то психичких......

Тако поручио Новак и сви осталих Српски играћа да се добро организују и припремају!