Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лучић и УДБА

Ако је веровати наводу из текста Марк Аронс-а, Лучић је радио за УДБ-у.

[Слика: rp6u.jpg]

[Слика: 9dzm.jpg]

[Слика: dqpo.jpg]

По мени, Лучић зна много о стварима које су тешко доступне људима ван службе. Е сад, да ли је до веома шкакљивих података долазио преко посредника или је био агент удбе, заиста је интересантно питање.
Одговори

Кеп обучавао војску у "етничком чишћењу, подизању концентрациони логора и пљачки"...

Које бљувотине, мајко моја.

Јес вала, друже Јеремија, све је тачно ко пртом у сред г....

А пази ово, дружио се у Аустралији са српским нацистима. Да не знам о коме је ријеч помислио би да се говори о Химлеру или можда Гебелсу.
Одговори

Писац је један жидов са добрим стажом у комунистичкој партији Аустралије. И мајка му је била руководилац те њихове комуњарије. Угледало се ђубре на Левија и остало багру па је нашао да пљује по Србима.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Све то за "писца" је тачно. Но ја би рекао да му је материјал за ово говно од текста стигао из Загреба.
Одговори

Ма ђубре је четврта генерација комуњара Аустралије. Мајка му је била секретар комунистичке партије.

Некако увијек под руку исплива веза усташа и жидова!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Грђи да не мере бити. Но опет велим, никад немој подцјенити напоре из Загреба. Они су стручњаци за Србе да им нико у свијету није ни до кољена.
Одговори

(10-09-2013, 12:59 AM)мунгос Пише:  Кеп обучавао војску у "етничком чишћењу, подизању концентрациони логора и пљачки"...

Које бљувотине, мајко моја.

Јес вала, друже Јеремија, све је тачно ко пртом у сред г....

А пази ово, дружио се у Аустралији са српским нацистима. Да не знам о коме је ријеч помислио би да се говори о Химлеру или можда Гебелсу.

О писцу или књизи нисам ни помишљао да полемишем. Чифути су показали и доказали колико мрзе православне, посебно Русе и нас. Усташе настављају стару причу што не изненађује.
Текст сам поставио само због тврдња о Лучићевој активности у ДБ-у.

Иначе, мишљења сам да требамо полемисати и овакве теме, посебно са изношењем истинитих података и указивањем на лажи и измишљотине које се пласирају зарад прекрајања историјских факата.
Одговори

Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним