Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ДА ЛИ СЕ ПРОДАО ТЕШ'ТЕШАНОВИЋ
#71

(28-08-2018, 06:52 PM)Mekenzi Пише:  Teša je dečko iz multikulturalne porodice od oca Srbina i majke madjarice koja je vrščanka tj.polu nemica jer joj je otac bio madjar a majka nemica. Inače nije retkost da u Vršcu postoje mešoviti brakovi.

Inače Teša se izjašnjava kao Srbin, i dečko je na mestu.

Истина. Теша је је јш увек " дечко".
Одговори
#72

(28-08-2018, 05:06 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(28-08-2018, 04:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Смрдљиво чешко ХОФНО повукло видео!
Теша је могао само да замоли постављача линка да га уклони,сам није могао никако. Друго, лажовчино канаЦка, дете је из мешаног брака што се каже, и сам је причао како ће да узме мађарски пасош на конто мајке која је ваљда Мађарица а отац му је Србин. Ти ,наравно, дуже можеш под водом да издржиш него да не слажеш нешто, па си тако убацио и Чехе у причу.

Прво, дал'је Халупка-Теша сам скинуо видео или је умолио свог пајтоса усташу да га скине....ПОТПУНО ЈЕ СВЕЈЕДНО!

Љигавац је највероватније громко избљуван од оно мало Срба у NOVOSRBU па је брже-боље уклонио компромитујући видео у паничном страху за своје кликове, ЈЕР ТО ЉИГАВОГ ЧЕХА ЈЕДИНО И ИНТЕРЕСУЈЕ!

Друго, човек сам изјављује у видео-прилогу који смо поставили горе, да је порекломк Чех, чак инсистира да није Словак што смо ми раније мислили, и да му је породично име Халупка!

Нами је јсано да ти, као плаћени бот Сорошевско-НАТО лобија у NOVOSRBU, имаш задатак (Паја Патак добио задатак), да пратиш наше прилоге и да бљујеш, али бар се информиши пре него што се јавно избламираш као оно са прилогом Брат Јеремије кога си индиректно напао а претходно му се улагивао!

Узми се упамет, замениће те газда к'о што је Јелена Милић замењена са хермафродитом Трифуновићем и уморним и суморним Ст. Протићем!

Тужно и отужно!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#73

(29-08-2018, 09:43 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Нами је јсано да ти, као плаћени бот Сорошевско-НАТО лобија у NOVOSRBU, имаш задатак (Паја Патак добио задатак), да пратиш наше прилоге и да бљујеш, али бар се информиши пре него што се јавно избламираш као оно са прилогом Брат Јеремије кога си индиректно напао а претходно му се улагивао!

хахахаххахаха која сељачина овај Просветар циркузант. Полемисао сам са човеком сваки пут кад смо се срели на форуму само се једном око нечега сложисмо а овај одмах указује на шлихтање хахахахха. Е мој Просветару, велика је твоја жеља да те прихвате форумаши али не иде ти никако због тог примитивног понашања. А чуј неко плаћа неког да блати силу Просветара. КидањеКидањеКидање Једва писменог човека из Канаде,који се одатле не помера.

Е ајде бежи да те не видим више, љиго једна, сад си ми се стварно попео на ону ствар. Марш!


А ови из модерације, за добробит форума, нека учине оно што су и сви остали форуми у Србији. Најурите канадског циркузанта и омогућите другима да пишу нормално и овако вас овај пљује на сваком ћошку па и у лице.

Просветар са гласом патке.Ква,ква,ква...
Одговори
#74

(29-08-2018, 01:48 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(29-08-2018, 09:43 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Нами је јсано да ти, као плаћени бот Сорошевско-НАТО лобија у NOVOSRBU, имаш задатак (Паја Патак добио задатак), да пратиш наше прилоге и да бљујеш, али бар се информиши пре него што се јавно избламираш као оно са прилогом Брат Јеремије кога си индиректно напао а претходно му се улагивао!
А чуј неко плаћа неког да блати силу Просветара. КидањеКидањеКидање Једва писменог човека из Канаде,који се одатле не помера.

Не ради се ође о "сили Просветару" него о чињеници да на сваком, И СЛОВИМА СВАКОМ, форуму дежурају НАТО-ботови чији је задатак да "покривају" на друштвеним мрежама СВЕ, СВЕ, СВЕ....који дижу глас против Гњилежног Запада, а нарочито оне који се залажу за ВОЈНИ УДАР и ПЕРСОНАЛНУ УНИЈУ са Русијом!

Ти препознатљиви ботови ође јесу:

1. Киза-војвођанер, шуго-латиничар, НЕДОВРШЕНИ ХРВАТ и постављач теме АМЕРИКА ЈЕ НАЈИСКРЕНИЈИ ПРИЈАТЕЉ СРБИЈЕ.

2. Познати двојац који се повремено свађа сам са собом "да се Власи не сете"!

3. Гроковник, обожавалац нацистичких попевки и, по сопственом признању, велики фан "древног народа УКРИ" а који би се, да му дају снајпер, радо гледао преко нишана са честитим Дејаном Берићем!

Ми, дакле, са наше стране, не тражимо да се ви ишћерујете гоф*њивом мотком са форума НО САМО ДА СЕ НАШИ ОДГОВОРИ НА ВАШЕ БОТОВАЊЕ НЕ БРИШУ ЈЕР И МИ ИМАМО ПРАВО НА РИЈЕЧ ПОСИЈЕЧ!

Међутим!

Ван форума, у реалном свету, речена гоф*њива мотка би била прави "правни лек" и праведан одговор на ваше понашање!

Љутко

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#75

(29-08-2018, 06:06 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ван форума, у реалном свету, речена гоф*њива мотка би била прави "правни лек" и праведан одговор на ваше понашање!

Љутко

Било би ми задовољство да је ти потегнеш.Међутим метиљаво створење Просветар то може само на интернету.

Дођи овамо,ако си човек, па нас позови да нам одржиш лекцију једном по једном.

Ајде ти лагано на неки форум твоје државе и не враћај се.
Одговори
#76

(29-08-2018, 06:14 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(29-08-2018, 06:06 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ван форума, у реалном свету, речена гоф*њива мотка би била прави "правни лек" и праведан одговор на ваше понашање!

Љутко

Било би ми задовољство да је ти потегнеш.Међутим метиљаво створење Просветар то може само на интернету.

Дођи овамо,ако си човек, па нас позови да нам одржиш лекцију једном по једном.

Ајде ти лагано на неки форум твоје државе и не враћај се.

Што једном по једном? Ми смо и у овијем годинама добри за таква три пајаца на гомили!

Иначе наша Држава јесте НЕБЕСКА СРБИЈА а ово је национални Србски Форум ђе једини изузетак чине пар НАТО-ботова који тврде да "нису плаћени"!

Међутим!

НАЈГОРЕ СУ БЕСПЛАТНЕ КУРВЕ!

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#77

(29-08-2018, 06:21 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Што једном по једном? Ми смо и у овијем годинама добри за таква три пајаца на гомили!


ХАХАХАХАХХААХАХА модерацијо помагај, ево га атентатор овде, убија људе смехом ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА
Одговори
#78

(29-08-2018, 06:06 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  3. Гроковник, обожавалац нацистичких попевки и, по сопственом признању, велики фан "древног народа УКРИ" а који би се, да му дају снајпер, радо гледао преко нишана са честитим Дејаном Берићем!

Теби стварно није добро Smile

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#79

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  
(03-06-2018, 11:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ту је Тешо, био у Ирану да види дал'вреди да се пређе у шиитски ислам, ну чим се вратио сачек'о га суботар Среброљуб Петровић, иначе главни УГУЗЉУБИВОЈ балавог Вучића и чифута широм света као испрдак "јудео-хришћанских" секти из пролупале Чемерике!
Међутим!
Свака час'Среброљубу за пластични шлем Скендер-бега, ама исти млого хвали Гос'н Самарџића, разлог да се Гос'н Самарџић дебело забрине за своју репутацију!

Браво ђеде!
Овај "господин" није за теократију него за лову кроз личну промоцију и промоцију свог поријекла, то је његова идеја. Петровић је црногорски шовиниста који мрзи Србе. Сам каже "ја нисам никакав Динарац, ја сам Куч". Скоро се тестирао(на ДНК хаплогрупе људског Y-хромозома), и резултати су такви да он припада хаплогрупи која је најзаступљенија код шиптара Албаније и Космета, отуд стална прича о Скендер бегу, Леки Дукађинију и инсистирање на њиховом примјеру, јер и Мирољуб је генетски њихов, логично као Куч, јер су они (Кучи) једино племе које има и код њих и код "нас", а они су једино племе које шипци својатају тј. његови Кучи су јединствен примјер да је племе од Арбанаса Србизовано а углавном је било обрнуто.Сам каже да је Дрекаловић значи потомак војводе Дрекала, католика Скендербеговог унука. И Дрекалов син лале је био католик. Мирољуб каже да је Скендербег био Србин зато што му је брат сахрањен у Хиландару, намјерно прећуткује да свако може да покуша да се замонаши, и ако успије по смрти биће сахрањен у свом манастиру. Па тако и неко ко је поријаклом Албанац из католичке породице. Мирољуб каже да су му и двије бабе Албанке. Сад он братими нас и шипце јер другачије не може. Поздравља грађење пута Ниш - Приштина- Тирана јер нас то повезује и тако обнављамо Душаново царство. Прича нам о гуслама и продаје мајице са "знаменитим јунацима", на тим мајицама су искључиво његови "Кујо Шујов" и "Жујо Мујов", дакле нема знаменитих јунака из Поморавља, Босне, Тимока, Кордуна, Срема или других крајева гдје живе Срби. Нема хајдук Вељка, нема Старине Новака, Илије Смиљанића, Стевана Шупљикца, Црепа Вукославића, Петра Шкундрића, Петра Зимоњића, Воје Танкосића, Војводе Вука и сл. Он међу знамените јунаке и велике људе убраја чак и Војислава Шешеља (хрвата), са све његовом женом Јадранком. Он је јудео-фил, и сад нас убијеђује да смо ми Семити, тј. потомци Нојевог сина Сема, а сви други извори, и Бечко-Берлинска и Аутохтонистичка струја у нашој историјографији свједоче да Срби потичу од Нојевог сина Јафета и његовог сина Гомера.
Црногорски лицемјер, преци и он су му се од 1948 па преко пописа 1953, 1961, 1971, 1981, 1992, 2002, писали ко црногорци, и сад нам држи лекције о Српству. Гад. Дакле он као конвертит и њиов потомак има морал и право из тог морала да Србима држи лекције о Српству.Као кањон Таре је супер, и пита од зеља код Подгорице исто тако, и Рикавачко језеру на граници цг са Албанијом, а по Београду шетају феминизирани Срби а у Бања Луци курве, ма немој, значи опет су ОНИ бољи од нас. И као случајно узео је Цара Душана за примјер. Није случајно и не ради се о теократији него о територијама које је Душаново царство држало, јер нпр. данас би то обухватило све Мирољубове "рођаке", а ван тога би остали знатни дјелови Србије, Р.Српске и други наши крајеви. Узео је за примјер нашег најславнијег владара да би га својом шиптаро-филијом облатио и згадио народу.Управо је и бирао Цара Душана због његове силе, славе и величине. У то вријеме су све државе и постојећа законска ријешења била теокртска. А Душан је један од Немањића кога наша Црква није прогласила Свецем, чаг су га Грци били и анатемисали својевремено.Мирољуб је против икона у Православљу и још многе друге ствари. Постао је видео колумниста информера, тамо народу маже очи причама о томе како јести мармеладу и како су рђави порочни жандари напали браћу модерних великаша. А за то вријеме су нам хрвати постали предсједник и подпредсједник владе. Ти црногорци нам сједе на глави предуго и сви од реда су исти и овај Петровић или Бећковић или Вујошевић или Шљиванчанин или Раковић, (о резултатима Ђиласа, Милошевића, Караџића, Ражнатовића, Тадића да не говоримо) Србомрсци, странци, лицемјери, разбојници, безобразници и бестидници.

Ваистину!
Одговори
#80

(29-08-2018, 06:21 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(29-08-2018, 06:14 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(29-08-2018, 06:06 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ван форума, у реалном свету, речена гоф*њива мотка би била прави "правни лек" и праведан одговор на ваше понашање!

Љутко

Било би ми задовољство да је ти потегнеш.Међутим метиљаво створење Просветар то може само на интернету.

Дођи овамо,ако си човек, па нас позови да нам одржиш лекцију једном по једном.

Ајде ти лагано на неки форум твоје државе и не враћај се.

Што једном по једном? Ми смо и у овијем годинама добри за таква три пајаца на гомили!
Кидање

Da li si ti normalan i realan Кез

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#81

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  [quote='ПРОСВЕТАР' pid='95205' dateline='1528059878']Ту је Тешо, био у Ирану да види дал'вреди да се пређе у шиитски ислам, ну чим се вратио сачек'о га суботар Среброљуб Петровић, иначе главни УГУЗЉУБИВОЈ балавог Вучића и чифута широм света као испрдак "јудео-хришћанских" секти из пролупале Чемерике!
Међутим!
Свака час'Среброљубу за пластични шлем Скендер-бега, ама исти млого хвали Гос'н Самарџића, разлог да се Гос'н Самарџић дебело забрине за своју репутацију!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Браво ђеде!
Овај "господин" није за теократију него за лову кроз личну промоцију и промоцију свог поријекла, то је његова идеја.

Чека', чека' Брате Брадо....ово нам нешта промаче, ђеца нас замајавају овуден па не видесмо!

Даклем ми јесмо крезавог суботара Среброљуба прочитали ама ти си ође нешта смуљао на брзину очигледно поштујући неку твоју агенду везану за страсног играча козарачког кола вука Драшковића и ЊЕГОВУ србомржњу!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Петровић је црногорски шовиниста који мрзи Србе. Сам каже "ја нисам никакав Динарац, ја сам Куч". Скоро се тестирао(на ДНК хаплогрупе људског Y-хромозома), и резултати су такви да он припада хаплогрупи која је најзаступљенија код шиптара Албаније и Космета, отуд стална прича о Скендер бегу, Леки Дукађинију и инсистирање на њиховом примјеру, јер и Мирољуб је генетски њихов, логично као Куч, јер су они (Кучи) једино племе које има и код њих и код "нас", а они су једино племе које шипци својатају тј. његови Кучи су јединствен примјер да је племе од Арбанаса Србизовано а углавном је било обрнуто.

Чека'....то што је рекао "нијесам Динарац но Куч" не значи ништа јер и Кучи су Динарци као и огромна већина свих нас. Среброљуб је очигледно хтео да каже да је појам "Динарац" веома широк а да он зна и познаје своје уже порекло!

Тако смо ми то схватили! И уопште....Среброљуб меље к'о воденица нон-стоп, брбља, брља....кад би сад сваки његов баљезг стављали под лупу била би потребна мало већа екипа да то све испрати!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Сам каже да је Дрекаловић значи потомак војводе Дрекала, католика Скендербеговог унука. И Дрекалов син лале је био католик. Мирољуб каже да је Скендербег био Србин зато што му је брат сахрањен у Хиландару, намјерно прећуткује да свако може да покуша да се замонаши, и ако успије по смрти биће сахрањен у свом манастиру. Па тако и неко ко је поријаклом Албанац из католичке породице.

Брадо, Брадо...ође се баш налупа! Прво, постоји толико литературе да је смешно тврдити да Ђурађ [b]Кастриотић (од назива утврђења CASTRUM) звани Скендербег, борац против османских освајача и исламизације, није био чист Србин, то чак и историчари међу жваљавим шифтарима отворено признају иако су га присвојили као свог националног хероја.

И 'тице на грани данас знају да су Кастриотићи Срби од старог Србског Братства Браниловића из Зете. Ђурађов ђед, Павле Кастриотић је био Србски Кефалија у Епиру а његов отац Иван био је кнез Епира, док је његова мајка, Војислава, била Србска Принцеза из породице из области данашње Маћедоније.

Ђурђев отац Иван Кастриотић се супротставио упадима Бајазита I па га је исти натерао да плаћа данак, а да би осигурао верност племића тих крајева, Турци су одвели Ђурђа заједно са његовом браћом као таоце.

Ми бејасмо у Хиландару давне '90-е године и тамо смо имали од Бога благодат да целивамо гроб Репоша, брата Ђурђевог!

Лупаш такође кад велиш да у Православном Манастиру "свако може да покуша да се замонаши, и ако успије по смрти биће сахрањен у свом манастиру"!

Где бре КРИМОКАТОЛИК ДА ПОСТАНЕ МОНАХ У ПРАВОСЛАВНОМ МАНАСТИРУ....и да још буде са'рањен тамо....ехееееј!

Оно јес'кад смо ми боравили у Хиландару беше тамо један фини Монах, каже Далматинац а други рекоше да је такозвани "хрват"....АМА ОН СЕ КРСТИО КАО ПРАВОСЛАВАН, какве везе има шта је би пре тога!

Истина тоже јесте да су и Ђурађ и његови прелазили с'времена на време час у ислам час у кримокатолике али то је било У БОРБИ ЗА ОПСТАНАК јер се Ђурађ борио против Турака на страни Млечића и обрнуто!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Мирољуб каже да су му и двије бабе Албанке. Сад он братими нас и шипце јер другачије не може.

Среброљуб има многе мане од којих су те двије Албанке најмање! И Немањићи су се женили са Гркињама или чак са Французицама па шта? А о Руским Царевима да не говоримо!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Поздравља грађење пута Ниш - Приштина- Тирана јер нас то повезује и тако обнављамо Душаново царство.

Он баљезга о том путу превасходно јербо је први међу УГУЗЉУБИМА балавог Вучића, то јест МАЛИ СУ ГУЗОВИ ВУЧИЋЕВИ КОЛИКИ ЈЕ СРЕБРОЉУБ УГУЗЉУБ!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Прича нам о гуслама и продаје мајице са "знаменитим јунацима", на тим мајицама су искључиво његови "Кујо Шујов" и "Жујо Мујов", дакле нема знаменитих јунака из Поморавља, Босне, Тимока, Кордуна, Срема или других крајева гдје живе Срби. Нема хајдук Вељка, нема Старине Новака, Илије Смиљанића, Стевана Шупљикца, Црепа Вукославића, Петра Шкундрића, Петра Зимоњића, Воје Танкосића, Војводе Вука и сл.

Ми поздрављамо што промовише Србске Гусле и требало би сви то да радимо јер ево, такозвани "хрвати" фабрикују "хрватске гусларе", ракију...све покрадоше док је NOVOSRB на Гусле гадљив!

Међутим!

То "Кујо Шујов и Жујо Мујов" је типично за све Црногорце....шта''ш....Њима си њихови вазда најбољи, к'о онај Црногорац на трибинама приликом неке трке, види његов син последњи а он ће:

-Виђу јунака како иг је све поћера'преда се кано сиви соко јато голубова!

Ми мислимо да то Среброљуб не чини намерно но по инерцији а НЕ ПОЗНАЈЕ ДОБРО СРБСКУ ИСТОРИЈУ сем оне једне књиге Марка Миљанова коју опет и опет прелистава! Кад би он намирисао неку лову све би знамените Србе промовисао ну овако, знајући кол'ко је NOVOSRBза своју историју заинтересован он туна не види неки рачун!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Он међу знамените јунаке и велике људе убраја чак и Војислава Шешеља (хрвата), са све његовом женом Јадранком.

Те бесмислене квалификације су чиста демагогија и баљезг из бисага Вука манитога во времја пљувања кроз странице "Српске речи" онијех деведесетих, као:

-Шешељ Вјеко, хрват,
-Шешељ ћосав,
-Шешељ не може да изговори "р",
-Шешељ има велики нос, стомак а мало споловило иако венди тврди и потписује супротно....

Невероватно!

Вукови "четници" живе и после политичког самоубиства острашћеног играча козарачког кола Вука Драшковића, који је осрамотио до блата и земљу и народ па га се и његови следбеници стиде али његове "идеје" и даље непоколебљиво рабе!

То је к'о она "И после Тита-Тито"!

Међутим!

Ми смо увек АРГУМЕНТОВАНО анализирали потезе Великог Војвода и закључили да исти уопште није ни имао намеру да дође навлас'па да је последично, глас за ВЕЧИТОГ ДРУГОГ, уствари проћердан глас!

Чак и ако се узме у обзир чињеница да је Шешељ ЈЕДИНИ за пуну војну и политичку ИНТЕГРАЦИЈУ са Русијом, тешко је и замислити да би такву интеграцију могао да реализује неко ко је ДРУГИ у власти!

ЗА ТАКАВ ПОТЕЗ МОРА СЕ БИТИ ПРВИ И ЈЕДИНИ!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Он је јудео-фил, и сад нас убијеђује да смо ми Семити, тј. потомци Нојевог сина Сема, а сви други извори, и Бечко-Берлинска и Аутохтонистичка струја у нашој историјографији свједоче да Срби потичу од Нојевог сина Јафета и његовог сина Гомера.

Ово апсолутно потписујемо, Среброљуб се ухватио неких Јудео-хришћана, "Алилуја Брадерс", у Чемерици па сад трује народ, ну надати се да ће можда почети да се приближава Православљу, рече да чита Светог Николаја....хммм...

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Црногорски лицемјер, преци и он су му се од 1948 па преко пописа 1953, 1961, 1971, 1981, 1992, 2002, писали ко црногорци, и сад нам држи лекције о Српству. Гад.

Ми немамо увид како су му се родитељи изјашњавали ну све је било могуће у Титовској СФР Шугославији међу самоуправљачима трбатог србождера!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Дакле он као конвертит и њиов потомак има морал и право из тог морала да Србима држи лекције о Српству.Као кањон Таре је супер, и пита од зеља код Подгорице исто тако, и Рикавачко језеру на граници цг са Албанијом, а по Београду шетају феминизирани Срби а у Бања Луци курве, ма немој, значи опет су ОНИ бољи од нас.

Па опис природних лепота Таре сигурно стоји као и чињеница да Бео'радом шетају разни ликови ама ово за Бањалуку је сигурно тешка неправда ну....нијесмо били, не могу да кажем а и не сећам се да је Среброљуб то рекао баш за Бањалуку!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  И као случајно узео је Цара Душана за примјер. Није случајно и не ради се о теократији него о територијама које је Душаново царство држало, јер нпр. данас би то обухватило све Мирољубове "рођаке", а ван тога би остали знатни дјелови Србије, Р.Српске и други наши крајеви.

Не верујемо да Среброљуб толико познаје ни историју ни географију, он је једноставно повезао Царство Душаново са својим јудео-суботарским фантазијама.

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Узео је за примјер нашег најславнијег владара да би га својом шиптаро-филијом облатио и згадио народу.Управо је и бирао Цара Душана због његове силе, славе и величине. У то вријеме су све државе и постојећа законска ријешења била теокртска.

Та текратска решења су била итекако добра и наш Народ би процветао само кад би делић тога усвојио.

Међутим!

Не верујемо да је Среброљуб баш планирао да било шта "огади народу", то се у његово среброљубље једноставно не уклапа!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  А Душан је један од Немањића кога наша Црква није прогласила Свецем, чаг су га Грци били и анатемисали својевремено.Мирољуб је против икона у Православљу и још многе друге ствари.

Не верујем да Среброљуба интересује ко је од нашијех Владара био Светац, наравно и то за Иконе је тачно, суботари не љубе Икона!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Постао је видео колумниста информера, тамо народу маже очи причама о томе како јести мармеладу и како су рђави порочни жандари напали браћу модерних великаша. А за то вријеме су нам хрвати постали предсједник и подпредсједник владе.

Његово гостовање код Вучићевића се апсолутно уклапа у његово УГУЗЉУБЉЕ спрам балавог Вучића.

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Ти црногорци нам сједе на глави предуго и сви од реда су исти и овај Петровић или Бећковић или Вујошевић или Шљиванчанин или Раковић, (о резултатима Ђиласа, Милошевића, Караџића, Ражнатовића, Тадића да не говоримо) Србомрсци, странци, лицемјери, разбојници, безобразници и бестидници.[/b]

Пај'сад ово....ти распалио по свијем "црногорцима" иако се зна ко су "црногорци" а ко су Васојевићи, Дробњаци, Брда па и Кучи!

Ђе матију Бећковића у исти кош са Среброљубом или Шљиванчанина са Раковићем, што ће Ђилас са Караџићем или Тадић са...хммм...тог Вујошевића не знамо ко је....?

Ти га застрани скроз ЗАБОРАВЉАЈУЋИ ДА СВИ МИ ПОТИЧЕМО ОТАЛЕ, ОД КАРАЂОРЂА И МИЛОША ДО СВЕТОГ ВЛАДИКЕ НИКОЛАЈА И ЧАРНОЈЕВИЋА!

Па и твој Драшковић је од тијех корена иако је комуњарски дођош у Кизину Војводину репубљак!

Смири се, попои нешта....

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#82

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  [quote='ПРОСВЕТАР' pid='95205' dateline='1528059878']Ту је Тешо, био у Ирану да види дал'вреди да се пређе у шиитски ислам, ну чим се вратио сачек'о га суботар Среброљуб Петровић, иначе главни УГУЗЉУБИВОЈ балавог Вучића и чифута широм света као испрдак "јудео-хришћанских" секти из пролупале Чемерике!
Међутим!
Свака час'Среброљубу за пластични шлем Скендер-бега, ама исти млого хвали Гос'н Самарџића, разлог да се Гос'н Самарџић дебело забрине за своју репутацију!

Браво ђеде!

[/quote]

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  [quote='ПРОСВЕТАР' pid='95205' dateline='1528059878']Ту је Тешо, био у Ирану да види дал'вреди да се пређе у шиитски ислам, ну чим се вратио сачек'о га [b]суботар Среброљуб Петровић, иначе главни УГУЗЉУБИВОЈ балавог Вучића и чифута широм света као испрдак "јудео-хришћанских" секти из пролупале Чемерике!
Међутим!
Свака час'Среброљубу за пластични шлем Скендер-бега, ама исти млого хвали Гос'н Самарџића, разлог да се Гос'н Самарџић дебело забрине за своју репутацију!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Браво ђеде!
Овај "господин" није за теократију него за лову кроз личну промоцију и промоцију свог поријекла, то је његова идеја.

Чека', чека' Брате Брадо....ово нам нешта промаче, ђеца нас замајавају овуден па не видесмо!

Даклем ми јесмо крезавог суботара Среброљуба прочитали ама ти си ође нешта смуљао на брзину очигледно поштујући неку твоју агенду везану за страсног играча козарачког кола вука Драшковића и ЊЕГОВУ србомржњу!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Петровић је црногорски шовиниста који мрзи Србе. Сам каже "ја нисам никакав Динарац, ја сам Куч". Скоро се тестирао(на ДНК хаплогрупе људског Y-хромозома), и резултати су такви да он припада хаплогрупи која је најзаступљенија код шиптара Албаније и Космета, отуд стална прича о Скендер бегу, Леки Дукађинију и инсистирање на њиховом примјеру, јер и Мирољуб је генетски њихов, логично као Куч, јер су они (Кучи) једино племе које има и код њих и код "нас", а они су једино племе које шипци својатају тј. његови Кучи су јединствен примјер да је племе од Арбанаса Србизовано а углавном је било обрнуто.

Чека'....то што је рекао "нијесам Динарац но Куч" не значи ништа јер и Кучи су Динарци као и огромна већина свих нас. Среброљуб је очигледно хтео да каже да је појам "Динарац" веома широк а да он зна и познаје своје уже порекло!

Тако смо ми то схватили! И уопште....Среброљуб меље к'о воденица нон-стоп, брбља, брља....кад би сад сваки његов баљезг стављали под лупу била би потребна мало већа екипа да то све испрати!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Сам каже да је Дрекаловић значи потомак војводе Дрекала, католика Скендербеговог унука. И Дрекалов син лале је био католик. Мирољуб каже да је Скендербег био Србин зато што му је брат сахрањен у Хиландару, намјерно прећуткује да свако може да покуша да се замонаши, и ако успије по смрти биће сахрањен у свом манастиру. Па тако и неко ко је поријаклом Албанац из католичке породице.

Брадо, Брадо...ође се баш налупа! Прво, постоји толико литературе да је смешно тврдити да Ђурађ [b]Кастриотић
(од назива утврђења CASTRUM) звани Скендербег, борац против османских освајача и исламизације, није био чист Србин, то чак и историчари међу жваљавим шифтарима отворено признају иако су га присвојили као свог националног хероја.

И 'тице на грани данас знају да су Кастриотићи Срби од старог Србског Братства Браниловића из Зете. Ђурађов ђед, Павле Кастриотић је био Србски Кефалија у Епиру а његов отац Иван био је кнез Епира, док је његова мајка, Војислава, била Србска Принцеза из породице из области данашње Маћедоније.

Ђурђев отац Иван Кастриотић се супротставио упадима Бајазита I па га је исти натерао да плаћа данак, а да би осигурао верност племића тих крајева, Турци су одвели Ђурђа заједно са његовом браћом као таоце.

Ми бејасмо у Хиландару давне '90-е године и тамо смо имали од Бога благодат да целивамо гроб Репоша, брата Ђурђевог!

Лупаш такође кад велиш да у Православном Манастиру "свако може да покуша да се замонаши, и ако успије по смрти биће сахрањен у свом манастиру"!

Где бре КРИМОКАТОЛИК ДА ПОСТАНЕ МОНАХ У ПРАВОСЛАВНОМ МАНАСТИРУ....и да још буде са'рањен тамо....ехееееј!

Оно јес'кад смо ми боравили у Хиландару беше тамо један фини Монах, каже Далматинац а други рекоше да је такозвани "хрват"....АМА ОН СЕ КРСТИО КАО ПРАВОСЛАВАН, какве везе има шта је би пре тога!

Истина тоже јесте да су и Ђурађ и његови прелазили с'времена на време час у ислам час у кримокатолике али то је било У БОРБИ ЗА ОПСТАНАК јер се Ђурађ борио против Турака на страни Млечића и обрнуто!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Мирољуб каже да су му и двије бабе Албанке. Сад он братими нас и шипце јер другачије не може.

Среброљуб има многе мане од којих су те двије Албанке најмање! И Немањићи су се женили са Гркињама или чак са Французицама па шта? А о Руским Царевима да не говоримо!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Поздравља грађење пута Ниш - Приштина- Тирана јер нас то повезује и тако обнављамо Душаново царство.

Он баљезга о том путу превасходно јербо је први међу УГУЗЉУБИМА балавог Вучића, то јест МАЛИ СУ ГУЗОВИ ВУЧИЋЕВИ КОЛИКИ ЈЕ СРЕБРОЉУБ УГУЗЉУБ!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Прича нам о гуслама и продаје мајице са "знаменитим јунацима", на тим мајицама су искључиво његови "Кујо Шујов" и "Жујо Мујов", дакле нема знаменитих јунака из Поморавља, Босне, Тимока, Кордуна, Срема или других крајева гдје живе Срби. Нема хајдук Вељка, нема Старине Новака, Илије Смиљанића, Стевана Шупљикца, Црепа Вукославића, Петра Шкундрића, Петра Зимоњића, Воје Танкосића, Војводе Вука и сл.

Ми поздрављамо што промовише Србске Гусле и требало би сви то да радимо јер ево, такозвани "хрвати" фабрикују "хрватске гусларе", ракију...све покрадоше док је NOVOSRB на Гусле гадљив!

Међутим!

То "Кујо Шујов и Жујо Мујов" је типично за све Црногорце....шта''ш....Њима си њихови вазда најбољи, к'о онај Црногорац на трибинама приликом неке трке, види његов син последњи а он ће:

-Виђу јунака како иг је све поћера'преда се кано сиви соко јато голубова!

Ми мислимо да то Среброљуб не чини намерно но по инерцији а НЕ ПОЗНАЈЕ ДОБРО СРБСКУ ИСТОРИЈУ сем оне једне књиге Марка Миљанова коју опет и опет прелистава! Кад би он намирисао неку лову све би знамените Србе промовисао ну овако, знајући кол'ко је NOVOSRBза своју историју заинтересован он туна не види неки рачун!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Он међу знамените јунаке и велике људе убраја чак и Војислава Шешеља (хрвата), са све његовом женом Јадранком.

Те бесмислене квалификације су чиста демагогија и баљезг из бисага Вука манитога во времја пљувања кроз странице "Српске речи" онијех деведесетих, као:

-Шешељ Вјеко, хрват,
-Шешељ ћосав,
-Шешељ не може да изговори "р",
-Шешељ има велики нос, стомак а мало споловило иако венди тврди и потписује супротно....

Невероватно!

Вукови "четници" живе и после политичког самоубиства острашћеног играча козарачког кола Вука Драшковића, који је осрамотио до блата и земљу и народ па га се и његови следбеници стиде али његове "идеје" и даље непоколебљиво рабе!

То је к'о она "И после Тита-Тито"!

Међутим!

Ми смо увек АРГУМЕНТОВАНО анализирали потезе Великог Војвода и закључили да исти уопште није ни имао намеру да дође навлас'па да је последично, глас за ВЕЧИТОГ ДРУГОГ, уствари проћердан глас!

Чак и ако се узме у обзир чињеница да је Шешељ ЈЕДИНИ за пуну војну и политичку ИНТЕГРАЦИЈУ са Русијом, тешко је и замислити да би такву интеграцију могао да реализује неко ко је ДРУГИ у власти!

ЗА ТАКАВ ПОТЕЗ МОРА СЕ БИТИ ПРВИ И ЈЕДИНИ!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Он је јудео-фил, и сад нас убијеђује да смо ми Семити, тј. потомци Нојевог сина Сема, а сви други извори, и Бечко-Берлинска и Аутохтонистичка струја у нашој историјографији свједоче да Срби потичу од Нојевог сина Јафета и његовог сина Гомера.

Ово апсолутно потписујемо, Среброљуб се ухватио неких Јудео-хришћана, "Алилуја Брадерс", у Чемерици па сад трује народ, ну надати се да ће можда почети да се приближава Православљу, рече да чита Светог Николаја....хммм...

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Црногорски лицемјер, преци и он су му се од 1948 па преко пописа 1953, 1961, 1971, 1981, 1992, 2002, писали ко црногорци, и сад нам држи лекције о Српству. Гад.

Ми немамо увид како су му се родитељи изјашњавали ну све је било могуће у Титовској СФР Шугославији међу самоуправљачима трбатог србождера!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Дакле он као конвертит и њиов потомак има морал и право из тог морала да Србима држи лекције о Српству.Као кањон Таре је супер, и пита од зеља код Подгорице исто тако, и Рикавачко језеру на граници цг са Албанијом, а по Београду шетају феминизирани Срби а у Бања Луци курве, ма немој, значи опет су ОНИ бољи од нас.

Па опис природних лепота Таре сигурно стоји као и чињеница да Бео'радом шетају разни ликови ама ово за Бањалуку је сигурно тешка неправда ну....нијесмо били, не могу да кажем а и не сећам се да је Среброљуб то рекао баш за Бањалуку!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  И као случајно узео је Цара Душана за примјер. Није случајно и не ради се о теократији него о територијама које је Душаново царство држало, јер нпр. данас би то обухватило све Мирољубове "рођаке", а ван тога би остали знатни дјелови Србије, Р.Српске и други наши крајеви.

Не верујемо да Среброљуб толико познаје ни историју ни географију, он је једноставно повезао Царство Душаново са својим јудео-суботарским фантазијама.

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Узео је за примјер нашег најславнијег владара да би га својом шиптаро-филијом облатио и згадио народу.Управо је и бирао Цара Душана због његове силе, славе и величине. У то вријеме су све државе и постојећа законска ријешења била теокртска.

Та текратска решења су била итекако добра и наш Народ би процветао само кад би делић тога усвојио.

Међутим!

Не верујемо да је Среброљуб баш планирао да било шта "огади народу", то се у његово среброљубље једноставно не уклапа!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  А Душан је један од Немањића кога наша Црква није прогласила Свецем, чаг су га Грци били и анатемисали својевремено.Мирољуб је против икона у Православљу и још многе друге ствари.

Не верујем да Среброљуба интересује ко је од нашијех Владара био Светац, наравно и то за Иконе је тачно, суботари не љубе Икона!

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Постао је видео колумниста информера, тамо народу маже очи причама о томе како јести мармеладу и како су рђави порочни жандари напали браћу модерних великаша. А за то вријеме су нам хрвати постали предсједник и подпредсједник владе.

Његово гостовање код Вучићевића се апсолутно уклапа у његово УГУЗЉУБЉЕ спрам балавог Вучића.

(05-06-2018, 01:44 PM)Брада Пише:  Ти црногорци нам сједе на глави предуго и сви од реда су исти и овај Петровић или Бећковић или Вујошевић или Шљиванчанин или Раковић, (о резултатима Ђиласа, Милошевића, Караџића, Ражнатовића, Тадића да не говоримо) Србомрсци, странци, лицемјери, разбојници, безобразници и бестидници.[/b]

Пај'сад ово....ти распалио по свијем "црногорцима" иако се зна ко су "црногорци" а ко су Васојевићи, Дробњаци, Брда па и Кучи!

Ђе матију Бећковића у исти кош са Среброљубом или Шљиванчанина са Раковићем, што ће Ђилас са Караџићем или Тадић са...хммм...тог Вујошевића не знамо ко је....?

Ти га застрани скроз ЗАБОРАВЉАЈУЋИ ДА СВИ МИ ПОТИЧЕМО ОТАЛЕ, ОД КАРАЂОРЂА И МИЛОША ДО СВЕТОГ ВЛАДИКЕ НИКОЛАЈА И ЧАРНОЈЕВИЋА!

Па и твој Драшковић је од тијех корена иако је комуњарски дођош у Кизину Војводину репубљак!

Смири се, попи нешта....

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#83

(30-08-2018, 11:21 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ми смо увек АРГУМЕНТОВАНО анализирали потезе Великог Војвода

Но не видесмо анализу деценијског тетосања, креирања и кроз своју странку формирања ових типова што нам данас кроје судбину Ваистину!

Односно, како се тако "вееееееликом" човеку догоди да га издадоше и лева и десна рука истовремено Сирома'

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#84

(30-08-2018, 06:42 PM)Громовник Пише:  
(30-08-2018, 11:21 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ми смо увек АРГУМЕНТОВАНО анализирали потезе Великог Војвода

Но не видесмо анализу деценијског тетосања, креирања и кроз своју странку формирања ових типова што нам данас кроје судбину Ваистину!

Односно, како се тако "вееееееликом" човеку догоди да га издадоше и лева и десна рука истовремено Сирома'

Пааа...погледајде ВЕОМА КРАТАК видео који дадосмо, ИЗДАЈА је стара кол'ко и човечанство а онај КОГА ИЗДАДОШЕ је туна понајмање крив!

Паметном доста а онима који не користе све вијуге најсавршенијег љуцког органа но мисле једино како да лансирају поонеку досетку-НИКАД ДОСТА!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним