Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
КидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.
Одговори

(08-10-2019, 08:14 PM)Бенито Пише:  Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
Кидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.

Страшно!

Сирома'
БесанБесанБесанБесан

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(08-10-2019, 08:14 PM)Бенито Пише:  Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
КидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.

"Натерао" си ме да погледам овај одвратни чин који је уједно и страховити пад СПЦ.
Верујте, повраћа ми се. Ни у најстрашнијим кошмарима нисам могао замислити оволико посрнуће наше цркве...
Владику Платона су усташе дословце потковале, уморили га најстрашнијом смрћу, али Он је остао Христов војник.
Ђакон Авакум је пострадао за Христа и Србство соколећи народ и поколења која долазе.
А, види ове срамоте!
Јеремијина нога ће строго пазити да не закорачи у "цркву" која је постала уточиште сотонистима.
Одговори

(08-10-2019, 08:14 PM)Бенито Пише:  Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
КидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.
Ово је изјавила водитељка приликом отварања "свечане академије".
Одговори

(09-10-2019, 01:36 AM)Јеремија Пише:  
(08-10-2019, 08:14 PM)Бенито Пише:  Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
КидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.

"Натерао" си ме да погледам овај одвратни чин који је уједно и страховити пад СПЦ.
Верујте, повраћа ми се. Ни у најстрашнијим кошмарима нисам могао замислити оволико посрнуће наше цркве...
Владику Платона су усташе дословце потковале, уморили га најстрашнијом смрћу, али Он је остао Христов војник.
Ђакон Авакум је пострадао за Христа и Србство соколећи народ и поколења која долазе.
А, види ове срамоте!
Јеремијина нога ће строго пазити да не закорачи у "цркву" која је постала уточиште сотонистима.
Како Ти је воља, али не би баш доносио тако радикалне закључке.
Наиме, "свечана академија" уприличена је само због тога што је требало да се доделе ова два, тј три ордена. Било је присутно 10-15 епископа, а остатак су били ботови.
То најбоље показује какав је став већине епископа СПЦ према овом чину и Вучићу уопште. Да је сагласност за додељивање ордена Светог Саве првог реда Александру Вучићу постојала у врху СПЦ, он би био додељен у манастиру Жича, када је била централна прослава јубилеја 800 година од добијања аутокефалности српске цркве.
То се није десило из два разлога: 1. већина епископа и верника је против доделе ордена Светог Саве садашњем председнику Србије Александру Вучићу
2. Александар Вучић би морао присуствовати Светој Литургији по Типику Светог Саве, а познато је да он не присуствује Литургијама, јер не постоје докази да је и даље православне вероисповести, ако је икада и био.
Уопште узев, због овог великог лома који се догађа у нашем народу и цркви, ми уопште не стичемо утисак да је ове године 8 векова од аутокефалности коју је издејствовао генијални Свети Сава.
Што се Вучића тиче, давно сам вам свима написао да је то човек који је озбиљно угрожен због свог тинејџерског комплекса каријеризма. Не би се он либио да изазове и већи сукоб само због ордена.
За остајање на власти, он се неће либити ни да изазове грађански рат.
На жалост, ми неминовно идемо према том сценарију.
Одговори

Тако је Бенито! Већина владика и народа верних СПЦ је против овог диктатора.


... ономад у Жичи

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Патријарх је јако слаб човек и ДБ, удба и остале структуре утичу на њега...

Никада нити једно цивилно лице није присуствовало светом архијерејском сабору, само је ове године Уцењени патријарх позвао Вучића и Додика, где се Вучић на светом синоду свађао са владикама ки нападао их као што их је јуче нападао на оној представи у комунистичком храму "Сава Центру"...


Овај орден није доделила СПЦ ни Патријарх него комунистичке снаге из УДБЕ. Они су наредили да се овај орден додели несрећнику.

И то је срамота, Велика за СПЦ...

Видело се јуче да ни патријарху када је овај несрећник говорио није било пријатно, једва је чекао да се цео тај циркус заврши....


Све у свему...Држава данас контролише цркву, а ми немамо јаког који би се супроставио томе. Свети Патријарх Павле је знао да се одупре много горим политичким битангама и политичким утицајем.

Замислите патријарха 1992-93 како одликује Слободана Милошевића орденом светог саве за све што је урадио да спаси и сачува српски народ у Републици српској Крајини...

Циркус!

Оно што је остало вредно од ове цркве јесу пар манастира, монаси и неколико владика. Све остало није вредно спомена...Толико су урушили институцију цркве овим орденом да је већини људи мука.


А Вучић је доказао да може да се игра и зајебава као неверник и дете из комунистичке протестантске породице са државом докле хоће ако хоће могу сутра као тита да аминују у маршала или прогласе неким престолонаследником...

Срамота!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Неко ми рече да су турски војници са све дугим цевима шетали јуче по Београду.
Да ли се зна ишта о овоме?
Одговори

Био неки чланак у новинама, као кренули у кафћ, ови им нису дали да уђу тако, па они звали нашу полицију, пустили их а ове привели на информативни разговор.
Одговори

https://www.blic.rs/vesti/politika/emine...ja/nr4zh6n

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Па, баш лепо.
Видим да ћемо имати и турску полицију у Србији од следеће године.
Нека ми сад одречно машу главом они који су на питање:" Када ћемо кренути напред?" чули мој одговор:" Када устане Црни Ђорђије."
Одговори

Највећи проблем Александра Вучића што води комунистичку, титоистичку југословенску политику, а најмање српску...


Погледајте како се само увлачи шиптарима. На конференцијама се обраћа на албанском. Од новинара добија албански речник. Редовно се састаје са косовским властима, албанцима ће поклонити Косово и готово све оно што је радио Тито са албанцима то и овај наставља..

Сад прави неки "мали шенген" између нас, Албаније, Македоније...

Вођење политике "Братсва и јединства" јесте најпогубније за Србе поготово мирење са Албанцима. Свако мирење са њима кроз векове Косово је довело до независности и да Аљбин Курти буде премијер Косова.


Његово љубљење са Турцима, Колиндом, шиптарима, арапима Србију ће скупо коштати на националном нивоу...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Србију ће скупо коштати и кошта и на економском и културном плану.
У тренутку када се не скидају санкције које је "Косова" увела на српске производе, овај споразум звучи као неслана шала.
Да погледамо шта за Србију значи "слободан проток роба, информација, људи и услуга у региону".
Када су Срби из Србије ишли да раде у значајном броју на тле данашње "Северно од Македоније". У периоду између 1918 и 1941. године. Односно, када је то био интегрални део српске државе. Већ од 1945. године када су тамо завладали комунисти, тј бивши бугараши, а у сваком случају велики антиСрби, за Србе више није тамо било места. Данас је све мање места и за "Северноодмакедонце".
У Албанију на рад Срби никада нису ни ишли, осим у средњем веку када је то, такође, био део интегралне српске државе.
У супротном смеру, у свим временима, ишли су и Албанци и Северноодмакедонци.
Шта је поента онда овог споразума?????
Ширење културног и политичког утицаја Арнаута на цео регион. Другачије то не може бити тумачено.
Одговори

(10-10-2019, 08:06 PM)Бенито Пише:  Србију ће скупо коштати и кошта и на економском и културном плану.
У тренутку када се не скидају санкције које је "Косова" увела на српске производе, овај споразум звучи као неслана шала.
Да погледамо шта за Србију значи "слободан проток роба, информација, људи и услуга у региону".
Када су Срби из Србије ишли да раде у значајном броју на тле данашње "Северно од Македоније". У периоду између 1918 и 1941. године. Односно, када је то био интегрални део српске државе. Већ од 1945. године када су тамо завладали комунисти, тј бивши бугараши, а у сваком случају велики антиСрби, за Србе више није тамо било места. Данас је све мање места и за "Северноодмакедонце".
У Албанију на рад Срби никада нису ни ишли, осим у средњем веку када је то, такође, био део интегралне српске државе.
У супротном смеру, у свим временима, ишли су и Албанци и Северноодмакедонци.
Шта је поента онда овог споразума?????
Ширење културног и политичког утицаја Арнаута на цео регион. Другачије то не може бити тумачено.

Слажем се са тобом.

Албанци ће за 5-10 година имати највећи утицај на Балкану и биће најбројнија нација. Велика Албанија биће реалност, једноставно где албанци живе то је етнички очишћено од других народа.

Србском народу демографски нема спаса ушли смо у - који демографи сматрају да је народ у изумирању.

Од призренских лига, преко Тита, до Вучића већина је попуштала шиптарима. Изузетно су млад и агресиван народ.

Срби имају огроман проблем са одливом становништва из јужних крајева Србије. Све општине доле у околини административне линије имају стрмоглав одлив људе. Економија, привреда, друштво генерално доле не постоји. У прешевској долини Албанци имају становика колико имају 3-4 српске општине у том реону.

Ево ко је пратио изборе на Косову. Албанаца је гласало 700 хиљада. сам курти је освојио близу 200 хиљада гласова. Све српске листе једва нешто више од 50 хиљада гласова...

Србија ће се за пар десетина година бранити на Калемегдану то ће једино што ће остати од Србије..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним