Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Па нек се нађу и ракијају дан ноћ...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(16-03-2020, 11:03 AM)Бенито Пише:  
(16-03-2020, 01:22 AM)Бенито Пише:  Постоји једна важна чињеница која повезује ванредно стање које је уведено после смрти Зорана Ђинђића, са овим које је синоћ увео Александар Вучић?
Како се зове та чињеница?
Беба Поповић.
Ко је Божа Спасић?
Одговори

(16-03-2020, 04:27 PM)Војвода Пише:  
(16-03-2020, 11:03 AM)Бенито Пише:  
(16-03-2020, 01:22 AM)Бенито Пише:  Постоји једна важна чињеница која повезује ванредно стање које је уведено после смрти Зорана Ђинђића, са овим које је синоћ увео Александар Вучић?
Како се зове та чињеница?
Беба Поповић.
Ко је Божа Спасић?
Овај се већ заракијао.
Одговори

(16-03-2020, 02:23 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(16-03-2020, 01:17 PM)Шумадинац Пише:  .
Председник СНС-а прекршио Устав, суспендовао Скупштину и прогласио ванредно стање
https://dostajebilo.rs/blog/2020/03/15/p...no-stanje/
.

То Миле! Одради балави посао за нас преостале Србе, шаку сиромаха, јербо сад ваља извршити

П У Ч

и искористити ванредно стање док не средимо све тамо и док Кизо не научи тај казачок!

Ништа без ПУЧА, јер:

ПУЧИНА ЈЕ СТОКА ЈЕДНА ГРДНА,
ДОБРЕ ДУШЕ КАД ЈОЈ РЕБРА

П У Ч У!
Који си Ти оптимиста???!!!!
Ово није позив на пуч, него на ракију.
Гледај само који ћемо циркус имати овде ових дана.
Одговори

(16-03-2020, 02:23 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(16-03-2020, 01:17 PM)Шумадинац Пише:  .
Председник СНС-а прекршио Устав, суспендовао Скупштину и прогласио ванредно стање
https://dostajebilo.rs/blog/2020/03/15/p...no-stanje/
.

То Миле! Одради балави посао за нас преостале Србе, шаку сиромаха, јербо сад ваља извршити

П У Ч

и искористити ванредно стање док не средимо све тамо и док Кизо не научи тај казачок!


Ми смо у надежди да објавимо да никаква козачка кола и остале глупости из Русије нећемо прихватити.

Ми волемо тамбуру Дунав и аласе старе..а уз тамбуру се добро заракија и запева...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ето, почело је. ХармоникаХармоникаХармоника
Одговори
Rainbow 

Када нам је хрватица премијерка почела претити уводити полицијске часове, кажњавати српске пензионере...

Отишли смо ми у к....

А пазите ту усташку методологију и тај туђмановски поглед

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(16-03-2020, 05:11 PM)Mekenzi Пише:  Када нам је хрватица премијерка почела претити уводити полицијске часове, кажњавати српске пензионере...

Отишли смо ми у к....

А пазите ту усташку методологију...

Шок
јел те ухватила врућица?
Да ми неко јуче реко да ће киза назвати правим именом премијера не би му поверовао.
Врло добро госн капетанеКез
Одговори

(16-03-2020, 04:41 PM)Бенито Пише:  
(16-03-2020, 02:23 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(16-03-2020, 01:17 PM)Шумадинац Пише:  .
Председник СНС-а прекршио Устав, суспендовао Скупштину и прогласио ванредно стање
https://dostajebilo.rs/blog/2020/03/15/p...no-stanje/
.

То Миле! Одради балави посао за нас преостале Србе, шаку сиромаха, јербо сад ваља извршити

П У Ч

и искористити ванредно стање док не средимо све тамо и док Кизо не научи тај казачок!

Ништа без ПУЧА, јер:

ПУЧИНА ЈЕ СТОКА ЈЕДНА ГРДНА,
ДОБРЕ ДУШЕ КАД ЈОЈ РЕБРА

П У Ч У!
Који си Ти оптимиста???!!!!
Ово није позив на пуч, него на ракију.
Гледај само који ћемо циркус имати овде ових дана.

Што оптимиста?

Казачок и није тако тешка игра да се научи а ми верујемо у Кизу!

Јок

(16-03-2020, 05:17 PM)Јеремија Пише:  
(16-03-2020, 05:11 PM)Mekenzi Пише:  Када нам је хрватица премијерка почела претити уводити полицијске часове, кажњавати српске пензионере...

Отишли смо ми у к....

А пазите ту усташку методологију...

Шок
јел те ухватила врућица?
Да ми неко јуче реко да ће киза назвати правим именом премијера не би му поверовао.
Врло добро госн капетанеКез

Ето, узеде ми реч из уста! Од ове изјаве до казачока је само један корак!

Ајмо Кизо...РАС, ДВА, ТРИ...ево и Талијани играју под короном !!!


ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

http://svetinjebraniceva.rs/index.php?op...&Itemid=59
Одговори

Али, шпанске козе су без конкуренције. Кидање
Замолила их влада да откажу демонстрације за 8. март, под називом "Угрожена су права жена".
Међутим, НЕ!!! Демонстрације су одржане, а предводиле су их управо министарке. Све министарке су данас позитивне на корона вирус.
Јебе их Роза Луксембург и из гроба, после 100 година. Ваистину!
Одговори

Srbi su razmažen narod, realni svi narodi gde ih vodi demokratija guše se u virusu, Kina obuzdala virus je na njenom čelu Komunisitčka partija, gvozdena disciplina, a ne kao u Italiji, nikad nisu znali ni da ratuju samo da jebu, mafijaše i prave pice dobre i kafe. pizde, sline, babe naričake, kao na ovom forumu kao žene u crnu, deca uče iz udžbenika šta diktatura, totalitarozam. Gde se kod uđe u prodavnice, čekaj red, bistre o politici, nikad nisu imao prekrašjnu prijavu u životu, nisu imali dan zatvora, napad na policiju, a bistre o diktaturi, hebo vas demokratija. Ni dan niste živeli pdo jednom partijom samo znate za demokratiju.
Vucic slina, svi ga oduvali od Nemacke do Rusije pa se slihta Kinezima, neka pita brata Pin Ponga kad će da prestranu da jedu žabe, zmije, crve, pse, mačke. Male im kite a žene uske dole pa jebi životnje.
U Srbiji zabraniti sve stranke i ubaciti u aprlament po deset najboljih lekara, advokata, sudija, veterinara, oficira, pekara, limara i iznova itd. Jedan pokret, zavesti pravi red, a ne ovo gde vrhovni pvođa slika kuka na TV ukako se Vucic a forumu vrve od pizdenjaka, joj diktatur,a krešnje ustava, koji bre ustav gomila iditoskih slova i mastila. 99 % Srba nije videlo Ustav ne zna ni šta je to. Ustav je za bitange i fukrau da kradu, majnune. Kda viidte da se mlad coveka poziva na ustave in zakone to je buduci lopov i treba ga na vreme eleminisati brzo jer su su gori od kuge državna administracija.

I evo sve stalo u Srbiji samo drzavni poslovi ne staju je mora da se krade po drzavnim firmama, tu ne sme da se pravi pauza Drzavno mariši.

Vucicu imaš sreće da ti babe narikače po forumima zjape o diktaturi vladaces ti jos 200 godina, sreca tvoja sto je ovo generacija beskicmenjaka, štrebera, bogalj, atletskih kladioničara, i minđušara, buljaša pa svako trubi dok trube tebi ladovina.

Pička od vođe stao na TV i plače. Pička.
Одговори

.
ЕПИТАФ ЗА КОРОНУ



У бубњеве здравство лупа -

Корона на снагу ступа!

На Србе је смело пошла.

Знаш ли, јадо, где си дошла?



Рена, дрена, шире, чаја,

сланинице, лука, јаја,

проје, сарме и чварака,

грашка, цвекле, качамака.



Панично се руке перу,

о маскама стално серу.

Није нешто с њом у реду,

куд ћеш, грдна, на Србенду?



Комовице, лозе, шљиве,

зеља, нане и коприве,

клековаче, нара, урме,

кобасице и кавурме.



У страху су пет-шест баба

и чланови кризног штаба.

Пандемија влада светом.

Де'ш на Србе с тротинетом?



Бораније, кеља, роткве,

мушмула и суве смокве,

дулераче, козјег млека,

гибанице и бурека.



Биће густо, држ'те гаће,

ал Корона најебаће.

Јуначка је то грбина,

бежи, бедо, од Србина!




Кристина Анђелковић
.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Отворио сам посебну тему ВАНРЕДНО СТАЊЕ. Тамо остављајте коментаре овог типа. Овде искључиво око информација везаних за сам вирус корона.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: Шумадинац, 9 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним