Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Одговори

Која је поента да поново постављаш клип када га је Јеремија поставио има пар уписа раније?

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Није видео, вероватно. Идемо даље.
Одговори

Стварно нисам видео. Сад тек видех да је Јеремија поставио линк са Фејсбука. Прелетео сам преко неких порука гледајући форум.

Терајте даље
Одговори

(25-03-2020, 10:59 AM)Бенито Пише:  Сваких 4-5 дана појави се неки ПРВИ фудбалер који је оболео од корона вируса.

Сад је оболео и неки чувени турски фудбалски тренер.

Не знам да ли је инфо или дезинфо али се прича д ови у Италији сваки дан пријаве све који су умрли тога дана као да су жртве корона вируса.Ако је то тачно,не знам шта рећи...

Такође не знамо је ли инфо или дезинфо да су ове рукавице које су стигле у Србију,све у величини прилагођеној за тип руке азијског човека,што би значило да просечан Србин не може ни на врхове прстију да их навуче.

П.С. Невероватно је колико Каталонци мрзе Шпанце када одбијају да им помогну у овој ситуацији иако живе у истој држави и иако би требало заједно да раде на сузбијању ове пандемије.Бољу сарадњу имају неке међуконтинеталне државе него Шпанија и Каталонија.
Одговори

(23-03-2020, 05:26 PM)Бенито Пише:  Важно је да морамо да слушамо утиске оне наркоманке, која заузима кревет на Инфективној клиници неком поштеном грађанину или грађанки, који мора да ради на улици ових дана и спада у ризичне слојеве становништва.
И да... Љутко
Бики је успела да издржи цео дан на Инфективној клиници. Отпуштена је да се лечи код куће, тј стана, тј два-три стана... Јок
Глупо ми је што сам често у праву. Боље да нисам, само да не гледам овакве битанге. Никад и нигде ниједном народу не би пожелео Биљану Србљановић.
Одговори

(25-03-2020, 01:08 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(25-03-2020, 10:59 AM)Бенито Пише:  Сваких 4-5 дана појави се неки ПРВИ фудбалер који је оболео од корона вируса.

Сад је оболео и неки чувени турски фудбалски тренер.

Не знам да ли је инфо или дезинфо али се прича д ови у Италији сваки дан пријаве све који су умрли тога дана као да су жртве корона вируса.Ако је то тачно,не знам шта рећи...

Такође не знамо је ли инфо или дезинфо да су ове рукавице које су стигле у Србију,све у величини прилагођеној за тип руке азијског човека,што би значило да просечан Србин не може ни на врхове прстију да их навуче.

П.С. Невероватно је колико Каталонци мрзе Шпанце када одбијају да им помогну у овој ситуацији иако живе у истој држави и иако би требало заједно да раде на сузбијању ове пандемије.Бољу сарадњу имају неке међуконтинеталне државе него Шпанија и Каталонија.

Ради ли то и Шпанија?
Мало се прати УСА, јер је изгледа на реду Њујорк.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Да ли је тачно да Руси имају у апотекама неки антибиотик на чијој кутији пише да лечи "и КОРОНА-ВИРУС"?
Ако неко нађе фотографију овог лека, нека окачи овде.
Одговори

Не би ме изненадило да знају нешто више, с обзиром да једини нису од свега овога створили медијски циркус.
Одговори

(25-03-2020, 11:57 AM)Mitic Пише:  

Море кад је већ клип пново пстављен ај'да и ми поново поставимо наш коментар (праштајте-то је јаче од мене) па ка'е:

Млогобе интересни подаците...абе короната, короната, мамката да му га понатиткам!

Хармоника

Паметном ОЈСААААА!!!

(25-03-2020, 01:46 PM)Бенито Пише:  
(23-03-2020, 05:26 PM)Бенито Пише:  Важно је да морамо да слушамо утиске оне наркоманке, која заузима кревет на Инфективној клиници неком поштеном грађанину или грађанки, који мора да ради на улици ових дана и спада у ризичне слојеве становништва.
И да... Љутко
Бики је успела да издржи цео дан на Инфективној клиници. Отпуштена је да се лечи код куће, тј стана, тј два-три стана... Јок
Глупо ми је што сам често у праву. Боље да нисам, само да не гледам овакве битанге. Никад и нигде ниједном народу не би пожелео Биљану Србљановић.

САГЛАСАН!

Кад МИ дођемо навлас'донећемо Законик да се оваким кујама правно и судски....ОДУЗМЕ ПРЕЗИМЕ!

Ми рекосмо, по пустињи викасмо, ма Душу спасисмо!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(25-03-2020, 02:22 PM)Бенито Пише:  Да ли је тачно да Руси имају у апотекама неки антибиотик на чијој кутији пише да лечи "и КОРОНА-ВИРУС"?
Ако неко нађе фотографију овог лека, нека окачи овде.
Ако мислите на овај лек, није званично потврђено да лечи овај вирус.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Знаш како је то ишло?
"Бики, треба ми једна услуга... Послаћу Ти човека да Ти објасни о чему се ради."
После пар дана зове она њега:
" Све је ок. Спремна сам. Само ми јави да ли сам добро уписала елементе који треба да стоје у дневнику: Ђинђић, споменик, Инфективна клиника, доктори-жртве, "шта хоћете од Вучића", Британска краљевска болница... Јел то-то?"
" Јесте, али украси мало. Додај да те боли ово, оно... Не знам ни ја тачно, прочитај на нету који су главни параметри болести..."
" Ма, нема проблема. Знаш мене..."
" Знам, много ми је важно да буде тај београдски шмек. Не мораш мене много да браниш. Помени ме само једном."
"Е, немој да зезаш.... Него, морам ли баш да лежим на Инфективној?"
"Ајде бар један дан. Провалиће... Јавићу Лончару да Ти обезбеде засебну собу, да не закачиш вирус."
"А, чекај... Од тога стварно може да се разболи?"
"Ма, за сваки случај...."
Одговори

(25-03-2020, 04:05 PM)смедерево Пише:  
(25-03-2020, 02:22 PM)Бенито Пише:  Да ли је тачно да Руси имају у апотекама неки антибиотик на чијој кутији пише да лечи "и КОРОНА-ВИРУС"?
Ако неко нађе фотографију овог лека, нека окачи овде.
Ако мислите на овај лек, није званично потврђено да лечи овај вирус.

Руси су поодавно демантовали да тај лек лечи овај вирус. Теорија завера и лажних информација ових дана има колко ош!
.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(25-03-2020, 02:22 PM)Бенито Пише:  Да ли је тачно да Руси имају у апотекама неки антибиотик на чијој кутији пише да лечи "и КОРОНА-ВИРУС"?
Ако неко нађе фотографију овог лека, нека окачи овде.

Антибиотици не делују на вирусе.

(25-03-2020, 02:28 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Не би ме изненадило да знају нешто више, с обзиром да једини нису од свега овога створили медијски циркус.

Антибиотици не делују на вирусе.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним