Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(30-03-2020, 07:36 AM)смедерево Пише:  

Хммм...чини нам част што изгледа да и Монах Антоније прати наше писаније, видимо да је усвојио наш поздрав:

ПОМОЗ'БОГ СВИМ СРБИМА А И СИМПАТИЗЕРИМА ДОБАРДАН!

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(30-03-2020, 05:54 PM)Милослав Самарџић Пише:  У Србији је број државних чиновника државна тајна.

Шок да ли је могуће то сакрити? Зар за свако министарство нема годишњи извештај колики му је буџет и на шта се троши па се направи нека процена? То, ради неког оријентира, јер се и ти подаци тешко могу проверавати. Нпр у Француској деценијама министарство одбране није уплаћивало у социјалне здравствене и пензионе фондове за своје запослене, иако сви државни чиновници имају иста права као и сви (некад и боља нпр. у вези пензије), па се од навођења потрошње на плате запослених не може проценити колико је државних чивновника који подлежу том министарству ако он сам не објави.

Слобода или Смрт!
Одговори

(30-03-2020, 06:09 PM)Коста Пише:  
(30-03-2020, 05:54 PM)Милослав Самарџић Пише:  У Србији је број државних чиновника државна тајна.

Шок да ли је могуће то сакрити? Зар за свако министарство нема годишњи извештај колики му је буџет и на шта се троши па се направи нека процена? То, ради неког оријентира, јер се и ти подаци тешко могу проверавати. Нпр у Француској деценијама министарство одбране није уплаћивало у социјалне здравствене и пензионе фондове за своје запослене, иако сви државни чиновници имају иста права као и сви (некад и боља нпр. у вези пензије), па се од навођења потрошње на плате запослених не може проценити колико је државних чивновника који подлежу том министарству ако он сам не објави.
Човече, овај откад је на власти није поднео завршни рачун буџета. Ви Срби у иноземству стварно не капирате ко је на власти у Србији и на шта ова држава личи.
Ко год од Срба дође из иностранства или овако комуницира са мном, прича ми исту причу:" Исто је овако и код нас." Стварно човек да не верује. Ако су овде људи полудели и испрани им мозгови титоизмом, шта је са Вама тамо???!
Одговори

(30-03-2020, 10:46 AM)Бенито Пише:  Само ме интересује ко ће да преузме одговорност за смрт владике Милутина. Подсећам, први случај корона вируса у Србији забележен је 1.марта, митинг у Крушику био је 9. марта.
Умро је и председник скупштине града Ваљева. И ко је коме пренео вирус корона? Владика председнику путем причешћа?
Или је, можда, вероватније да је председник скупштине био на митингу у Крушику, па после тога видео владику...
Е, Србији, комуњарска јазбино.
Одговори

(30-03-2020, 09:01 PM)Бенито Пише:  
(30-03-2020, 10:46 AM)Бенито Пише:  Само ме интересује ко ће да преузме одговорност за смрт владике Милутина. Подсећам, први случај корона вируса у Србији забележен је 1.марта, митинг у Крушику био је 9. марта.
Умро је и председник скупштине града Ваљева. И ко је коме пренео вирус корона? Владика председнику путем причешћа?
Или је, можда, вероватније да је председник скупштине био на митингу у Крушику, па после тога видео владику...
Е, Србији, комуњарска јазбино.

Та вест је јуче прошла потпуно "испод жита".
Одговори

Коста Пише:Све ово што си написао ме заиста подсећа на Француску.
И мени исто. Када си некада постирао своје извештаје о Француској, мени је све оно подсећало на Италију. А француски политичари понекад гледају на нас као свисока, а на полуоствру у таквим приликама се народно каже "Tutto il mondo è paese", "Цео свет је исто село".
Зато и кажем да можда неки претеривају када мисле да је све лоше само у Србији.
Па добро, можемо разговарати о неким детаљима, дискутовати где је нешто то више а где мање, а на пример корупција је посвуда на свету. Нема везе да ли су политичари комуњари, либерали, дал има диктатура или не. То су сви једна јебена сорта.
Одговори

Ово може само да се протумачи као шаљив коментар.
Одговори

(30-03-2020, 06:09 PM)Коста Пише:  
(30-03-2020, 05:54 PM)Милослав Самарџић Пише:  У Србији је број државних чиновника државна тајна.

Шок да ли је могуће то сакрити? Зар за свако министарство нема годишњи извештај колики му је буџет и на шта се троши па се направи нека процена? То, ради неког оријентира, јер се и ти подаци тешко могу проверавати. Нпр у Француској деценијама министарство одбране није уплаћивало у социјалне здравствене и пензионе фондове за своје запослене, иако сви државни чиновници имају иста права као и сви (некад и боља нпр. у вези пензије), па се од навођења потрошње на плате запослених не може проценити колико је државних чивновника који подлежу том министарству ако он сам не објави.

Уведено нам ванредно стање нит' се зна како, нит' зашто (нит' уставно) а мислиш да се много труде да нас обавесте о државним службеницима. Кез
Одговори

(30-03-2020, 04:45 PM)Бенито Пише:  Што значи да су антицрквене? И ово је реторичко питање.
Бљуц се опет огласио:" Мизогени и сексистички напади на др Кисић".
"Једну др Кисић, која има преко 100 научних радова...." КидањеКидањеКидањеКидање
Из које науке(да не будем вулгаран)?
Овај што је ово написао није видео, а не прочитао, ниједан научни рад у животу.
Жао ми је што наш народ напада и ову жену и друге представнике власти на бази физичког изгледа или порекла, или нечег сличног, не схватајући да се иза свега крије једна организација коју нико није још забранио, а која је толико зла нанела српском народу.
И штета би било да се кола сломе само на др Кисић, а да крупне рибе, које су и њој направиле каријеру, остану ван домашаја правде.
Одговори

https://www.youtube.com/watch?v=jFvCwdfoiH8

Вратимо се вирусу!

Баја


ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(31-03-2020, 12:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  https://www.youtube.com/watch?v=jFvCwdfoiH8

Вратимо се вирусу!

Баја


Има нас који не разумемо шта дивани госпођа. јел може титловано по нашли?
Одговори

(30-03-2020, 08:58 PM)Бенито Пише:  Човече, овај откад је на власти није поднео завршни рачун буџета. Ви Срби у иноземству стварно не капирате ко је на власти у Србији и на шта ова држава личи.
Ко год од Срба дође из иностранства или овако комуницира са мном, прича ми исту причу:" Исто је овако и код нас." Стварно човек да не верује. Ако су овде људи полудели и испрани им мозгови титоизмом, шта је са Вама тамо???!

Ја знам ко је на власти од 1944-е, то ми је довољно да схватим.
А да ли је неко јавно поставио питање колико има државних чиновника па да је јавно добио одговор да неће да кажу?
(30-03-2020, 10:15 PM)ЛукаЛоко Пише:  И мени исто. Када си некада постирао своје извештаје о Француској, мени је све оно подсећало на Италију. А француски политичари понекад гледају на нас као свисока, а на полуоствру у таквим приликама се народно каже "Tutto il mondo è paese", "Цео свет је исто село".
Зато и кажем да можда неки претеривају када мисле да је све лоше само у Србији.
Па добро, можемо разговарати о неким детаљима, дискутовати где је нешто то више а где мање, а на пример корупција је посвуда на свету. Нема везе да ли су политичари комуњари, либерали, дал има диктатура или не. То су сви једна јебена сорта.
Ако је за утеху: Француски политичари имају неки презир према оним које сматрају слабијима, а комплекс према оне које сматрају јачима, тако да ме не чуди како редовно власт се усуђује да даје лекције Италијанима, чега се срамоте многи французи. Исти презир имају према Русији. Зато се не слажем са "Туто ил мондо е паезе", јер се ту скрива глобалистички ђаво. Ја бих пре рекао да има држава које су још увек под окупацијом с аједне стране и државе које су несвесно под окупацијом. Западна Европа је несвесно под окупацијом, то тек сада долази на видело са Нато и ЕУ, а источна Европа има утисак да је после комунизма још увек под окупацијом или јој она прети са истока. Одатле вероватно мишљење да се само у Србији "неке ствари догађају", а да их у ствари као шт окажеш има свугде (ја бих рекао: "у многим државама"), те је разлика у ниансама.
Могао бих да напишем много тога за шта се вероватно слабо зна ван Француске, а никад не бих рекао да се то "само у Француској дешава".

(30-03-2020, 11:38 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Уведено нам ванредно стање нит' се зна како, нит' зашто (нит' уставно) а мислиш да се много труде да нас обавесте о државним службеницима. Кез
Има ли правника да се жале? да покрећу неки поступак?

Слобода или Смрт!
Одговори

(31-03-2020, 01:16 AM)Јеремија Пише:  
(31-03-2020, 12:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  https://www.youtube.com/watch?v=jFvCwdfoiH8

Вратимо се вирусу!

Баја


Има нас који не разумемо шта дивани госпођа. јел може титловано по нашли?

Не могу да по'ватам на брзину али углавном каже да ширење ПАНИКЕ нема подлогу у правим научним истраживањима! Корона јес'опасна али каже, као и сваки грип који односи животе диљем Европе и Чемерика!

Међутим!

Некоме (Коме?) је потребна ПАНИКА еда би се цео светски, нарочито амерички, економски систем урушио и Трамп научио памети!

ЈЕДНОМ РЕЧЈУ НЕКО (Ко?) НАМЕРНО ИЛИ ЗЛОНАМЕРНО НАДУВАВА КАКО БРОЈ "ПОЗИТИВНИХ" ТАКО И БРОЈ УМРЛИХ!

https://www.youtube.com/watch?v=gI_Lh2x1Vwk

ОВО НАМИ ЛИЧИ НА ПЕРМАНЕНТНО УКОПАВАЊЕ У ПОТОЧАРИМА У СРЕБРЕНИЦИ СВИХ, СВИХ, СВИХ...МУСЛИМАНА БЕЗ ОБЗИРА ЂЕ СУ И ЗАШТО ПОМРЛИ, ПА СЕ СВИ, СВИ, СВИ....ПИШУ КАО ЖРТВЕ ЗЛИХ СРБА А БЕЛОСВЕЦКА АЖДАХА СТОГЛАВА, КАО И АУТОШОВИНИСТИ ПО NOVOSRBU, ЗАЈЕДНО СЛАВЕ И ЛИКУЈУ ДОК ЛИЈУ КРОКОДИЛСКЕ СУЗЕ!


Сад кажу "у Џујорку катастрофа", а не да прецизирају да се огромна већимна смртних случајева односи на ионако болесне, можда годинама иглом дрогиране мученике, за које је корона само додатно убрзање смртног исхода!

Међутим!

СВЕ, СВЕ, СВЕ...се то рачуња у корону к'о сваки муслиман који је икад умро убосни без икве везе са Сребреницом!

НЕ ЗАБОРАВИМО, БАТА ДОНАЛД ИМА ПОСЛА СА МАЈСТОРИМА КОЈИ СУ ОВО РАДИЛИ ВЕКОВИМА!

Помолимо се зато Господу за Бата Доналда, Цара Путина и за нас, шаку сиромаха!

https://www.youtube.com/watch?v=4rnZ7bTCymU

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(31-03-2020, 01:56 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Некоме (Коме?) је потребна ПАНИКА еда би се цео светски, нарочито амерички, економски систем урушио и Трамп научио памети!
Ако стварно то мисле, онда су погрешили правац, јер прво је завладало у многим државама где Трамп нема везе (Иран), а друго вирус урушава колеквитно цео систем Свецки, те му УСА гласачи не могу замерити за нешто што се свима десило.

Слобода или Смрт!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 19 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним