Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

А шта ли је Ердоган на тој скали "газда"? Јок
Одговори

Турчин. Баја
Одговори

Зато му је мио, претпостављам. Кез

Баш јуче, после митинга у Пазару, кажу да је Ердоган упутио писмо и позив Вучићу, да дође на Порту у што скорије време.
Одговори

(07-04-2020, 12:02 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Зато му је мио, претпостављам. Кез

Баш јуче, после митинга у Пазару, кажу да је Ердоган упутио писмо и позив Вучићу, да дође на Порту у што скорије време.

Рече ли чију главу да донесе?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(07-04-2020, 02:51 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Никотин је гори од дроге, доказано!

Просвето, ти си старији човек,ниси имао посла са дрогом, али знаш да сам ово реченицу чуо од маторих наркомана а и неких млађих.Нема разлога да ме лажу. Кажу да су остављали хероин за 7 дана а цигаре исто то што причаш,каже бацим их па после два сата идем да их тражим.С тим што си ти мање драстичан случај од мене.Ја немам ни 40 година,а већ имам скоро 25 година пушачког стажа.Мој отац је дуванио 40 година, стигао до 4 кутије дневно и једно јутро 2013. године тип кренуо да кашље,ја контам овај заврши данас.Кашљао је,кашљао и заврљачио цигаре то јутро и до данас није запалио.Иначе је сам себи направио астму од цигарета.Кад бих могао макар да пређем на онај Марлборо што дувани Милослав па би некако можда и баталио али овај 100С црвени,тврдо паковање,у просеку сам на кутију и по до две дневно.Зависи од обавеза.

Знам ја да би ти мени помогао да се отарасим тога,али ја сам од оних људи који не верују да је неко научио на туђим грешкама.Не знам ни да ли ти је познат податак да ми Срби имамо најбољи Марлборо у Европи,и Турци су ту негде, од ових које пакују земље ЕУ дође ти да рикнеш после две цигаре, ко зна шта трпају унутра.Никада нисам био парадајз туриста који на море вукља храну и цигарете,него увек купим тамо и зезнем се.И онда тако два три дана пушим Марлборо на мору, па обавезно прелази на нешто друго да не ригам ко марва пред људима.Ја не уплаћујем ове аранжмане као Киза за разна летовалишта. Летујем сваке године на истом месту, једној ваздушној бањи у Грчкој која се зове Ставрос и припада регији Свети Ђорђе.Е онда можеш да мислиш кад се сударе тај ваздух,морска со и овај отров у мени,на шта то личи.Да бих избегао ригања у току дна, устанем у 5 ујутру и шетам поред плаже где избацим сав шлајм из себе јер је она морска со много јака ујутру и испарава добро те тако утиче одлично на организам.


Него,можел да ми кажеш зашто је овај клип одједном актуелан од јутрос и шта жаргонски значи ово 'Hybrid Armies',нека приватна војска, нешто паранормално, нешто скривено...???




п.с. Корона вирусом се заразила, Самарџићева и моја некадашња суграђанка Јелена Триван.Бивша професорка Прве КГ гимназије и данашња директорка Службеног гласника.
Одговори

Она, као и Србљановић, да задњицом седне на плотну....
А што се тиче кашљања, зајеби те Грке и правац Јанков камен. То ти је мој савет. Ако не тамо, онда Златар.
Одговори

(07-04-2020, 02:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(07-04-2020, 12:02 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Зато му је мио, претпостављам. Кез

Баш јуче, после митинга у Пазару, кажу да је Ердоган упутио писмо и позив Вучићу, да дође на Порту у што скорије време.

Рече ли чију главу да донесе?
Убедљиво најбољи пост који је Просветар написао на форуму Погледи од када је дошао на њега.
Браво!
Одговори

(07-04-2020, 02:32 PM)Бенито Пише:  
(07-04-2020, 02:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(07-04-2020, 12:02 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Зато му је мио, претпостављам. Кез

Баш јуче, после митинга у Пазару, кажу да је Ердоган упутио писмо и позив Вучићу, да дође на Порту у што скорије време.

Рече ли чију главу да донесе?
Убедљиво најбољи пост који је Просветар написао на форуму Погледи од када је дошао на њега.
Браво!

Ма некад се носила глава на пешкеш а данас само...КЕШ!

Тужан

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(07-04-2020, 02:51 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Никотин је гори од дроге, доказано!

Ваистину! А јел знаш шта је још горе од свега тога?

















Шећер. Доказано: правили експеримент где су мишевима у лабораторији давали на избор течност направљена од хероин и течност направљена од шећера. После прве пробе, миш ишао само на шећер и баталио дрогу. Зато има шећера у свим индустријским прехрамбеним производима, па и у оним које никада не асоцирамо са слатким.

Слобода или Смрт!
Одговори

(07-04-2020, 02:32 PM)Бенито Пише:  
(07-04-2020, 02:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(07-04-2020, 12:02 PM)Краљ ће се вратити Пише:  Зато му је мио, претпостављам. Кез

Баш јуче, после митинга у Пазару, кажу да је Ердоган упутио писмо и позив Вучићу, да дође на Порту у што скорије време.

Рече ли чију главу да донесе?
Убедљиво најбољи пост који је Просветар написао на форуму Погледи од када је дошао на њега.
Браво!

Немо да га хвалиш почеће да пише километарске постове и ишћераће нам очи са болдованим црвеним словима туна нам се одма зацрвени екран..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

То му је, заправо, и била порука.
Да пише кратко, али јебитачно! Јок
Одговори

(07-04-2020, 02:16 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Него,можел да ми кажеш зашто је овај клип одједном актуелан од јутрос и шта жаргонски значи ово 'Hybrid Armies',нека приватна војска, нешто паранормално, нешто скривено...???


Па еве кад је већ свима жеља да претворе овај форум са свим лепим естетским могућностима, у твитовање и четовање, а све захваљујући гадној болештини званој Attention Deficit Hyperactivity Disorder, која се са Гњилежног Запада проширила диљем планете к'о корона!

https://www.youtube.com/watch?v=Qs6bZz1sqiU

Иначе клип са говором овог Генерала од прошле године и 'Hybrid Armies' које спомиње, не сматрамо за нешто неуобичајено ако се саслуша цело излагање.

Међутим!

НАШЕ ЈЕ МНЕНИЈЕ ДА ЈЕ КУЦНУО ЧАС ДА СЕ ВИШЕ НЕ ГОВОРИ У ЗАГОНЕТКАМА И У РУКАВИЦАМА НО ДА ЈЕ ВРЕМЕ ДОШЛО ДА СЕ КАЖЕ ПОПУ-ПОП А БОБУ-БОБ!

ВРЕМЕНИ ЊЕТ!


табаџија

https://www.youtube.com/watch?v=Vc0rJlXl4jo

https://www.youtube.com/watch?v=Vc0rJlXl4jo

https://www.youtube.com/watch?v=I3ybOQteDCg


ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Дејвид Ајк је направио неку лудницу синоћ на London Real.Цео дан им YT скида снимак а ови враћају.Никако да успем да одгледам.
Одговори

Данас ми је преминуо један рођак на кардиоваскуларној клиници Дедиње 51 год од Короне, јуче требао да изађе куће операција прошла добро, али Бојић није контролисао људе и корону, корона заразили га добио температуру и умро...јбг...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним