Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

Да, али ако се буду држали титоизма.
Ако, коначно, реше да се тога ослободе, чак и у овој ситуацији која изгледа безизлазно, све се истог момента радикално мења.
Одговори

(22-08-2019, 08:36 PM)Бенито Пише:  Видиш ли да чак и другосрбијанци сада помињу Карађорђа. Трифуновић нуди Вучићу да игра Карађорђа бесплатно. Наравно, то је била иронија.
Али, генерално, а и невезано за све њихове дилове и између себе и са "међународном заједницом", општи је утисак да се политиком у Србији баве апсолутно некомпетентни људи.
Свака озбиљна странка у било којој земљи са неком политичком традицијом не би пропустила ову пенал прилику да обара Вучића на питању ауто-пута. Ови само веслају о медијима.

А зашто Бенито, ти, не почнеш да се бавиш политиком?

(09-10-2019, 01:36 AM)Јеремија Пише:  
(08-10-2019, 08:14 PM)Бенито Пише:  Ваше Превасходство Председниче Републике Србије...
Ваше Превасходство Члане Председништва Босне и Херцеговине...
КидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Дакле, кад ме кап није стрефила!!! Глупост и безобразлук очигледно краја немају.

"Натерао" си ме да погледам овај одвратни чин који је уједно и страховити пад СПЦ.
Верујте, повраћа ми се. Ни у најстрашнијим кошмарима нисам могао замислити оволико посрнуће наше цркве...
Владику Платона су усташе дословце потковале, уморили га најстрашнијом смрћу, али Он је остао Христов војник.
Ђакон Авакум је пострадао за Христа и Србство соколећи народ и поколења која долазе.
А, види ове срамоте!
Јеремијина нога ће строго пазити да не закорачи у "цркву" која је постала уточиште сотонистима.

Изнервирао си се па претерујеш. Наша Црква није њихова, она је Христова и наша. Ми другу Цркву немамо. Ево, прославили смо 800 година аутокефалије, славиће наши потомци и за 800 година. Сабери се, дођи себи, па размисли. Поздрављам те.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Smile
Одговори

(11-10-2019, 12:14 PM)Бенито Пише:  Smile

Претпостављам да си овај осмејак упутио мени. А ништа није смешно. Smile
Шта ми, "обични" људи можемо да радимо? Ако смо пасивни - можемо да гласамо или за власт, или за опозицију, или да бојкотујемо изборе. Ако сматрамо да пасивност никуда не води, онда треба да постанемо активни. Или да се прикључимо постојећим партијама или да оснујемо своје. Нисам присталица револуције, то никако.
Ако сматраш да су остали некомпетентни - укључи се. Добар си историчар, ниси комунац, можеш да изводиш аналогије прошлост-садашњост-будућност, можеш да будеш од користи.
А што се тиче Цркве, она није политичка партија. Ту једино можемо да се молимо Богу.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Одговори

.
Бошко Обрадовић је Александру Вучићу пожелео да што пре оздрави како би могао кривично да одговара па ка'е:

Цитат:Ако Вучић заиста има срчане проблеме, мада је у питању особа која не уме да изговори истину, желим свако добро и брзо оздрављење да може да поднесе оставку, мирно преда власт и буде способан да кривично одговара на суду.

Ако опет лажу да скрену пажњу онда је нека друга болест!

Међутим!

У надежди смо на Војно-медицинској има неки војна јединица бре мајковићу!

ЂЕНЕРАЛЕ СИМОВИЋУ САД ИЛ'НИКАД!

табаџија

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Па да.... Други да гину а ти гузицу у крај! То је тај совјетско-љотићевски менталитет

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(16-11-2019, 07:36 PM)Шумадинац Пише:  Па да.... Други да гину а ти гузицу у крај!

Добро де....ево ми те свечано постављамо да будеш званични представник наше гузице тамо!

Задовољан?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

И,шта би после осам пуних година?
Иду Мара и сватови.
Када су паметни говорили да је Овај доведен да призна Косово, други су мислили о радним местима, породици, "ђеци", становима, јавним предузећима и угузљубљу...
Е, зато данас само један чича од 70 година штрајкује глађу. А Аустроугари га исмејавају.
Одговори

Да га је Фрања Јосиф правио, разумео би боље Србе.
Одговори

(10-05-2020, 06:17 PM)Бенито Пише:  И,шта би после осам пуних година?
Иду Мара и сватови.
Када су паметни говорили да је Овај доведен да призна Косово, други су мислили о радним местима, породици, "ђеци", становима, јавним предузећима и угузљубљу...
Е, зато данас само један чича од 70 година штрајкује глађу. А Аустроугари га исмејавају.
И прекинуо штрајк, пошто је видео са ким има посла.
Одговори

Чекај, је л' ово штрајкују и неки из СНС, као да тиме бране СНС? Видио сам да онај прелетачевич Мартиновић позива неку да прекине штрајк? Ако је тако, немам коментар. Јок
Одговори

Може ли ми неко која је разлика у захтевима између Бошковог и Мајмунчетовог штрајка глађу ??

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Све су то детаљи. Можда Обрадовић није права опозиција. И тако даље, све то знамо. Али, опозицији је дозвољено да скреће пажњу на себе. То је основа демократије.
Једино што нас данас разликује од тих принципа је што власт штрајкује против опозиције. То је бизарно само онима који живе у илузији да смо ми изашли из титоизма.
Исто је овако Броз дозволио "слободне изборе", крајем 1945.године. Опозиција је покушала да направи неке скупове, предвођена Гролом и другим странкама. Тада би дошли скојевци на те скупове да праве "контрамитинг". То је оно бизарно што нас одваја од демократије.
Једноставно, Овај не сме да падне са власти. Много је криминала, неподопштина и прљавштине било у протеклих осам година. Овај добро зна да, ако падне са власти, неће возити бициклу по парку. Глава је овде у питању и зато је ситуација толико наелектрисана.
Што рече онај у Јужном ветру:" Довољно је глуп и алав за овај посао."
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним