Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(20-04-2021, 03:45 PM)Неда Пише:  После прележанога ковида, са симптомима као код јачег грипа, и срећом без последица, и супруг и ја, и након каснијег детаљног прегледа код нашег лекара од поверења, ја сам уверена да смо ковид добили путем вакцинације.

Болест је почела 5 дана после пријема прве дозе. А годину дана пре тога придржавали смо се свих мера и нисмо се заразили.
До овога, за грип нисмо знали 30 година.

Наш добри лекар (и стручњак и човек) лепо нам је и разбистрио неке ствари око свега овога, и о каквој се заправо тешкој ујдурми ради, и с надуваном причом о пандемији, оркестираном фабриковању страха и панике код народа, и о "поузданости" ПЦР тестова...

Признајем, платили смо нашу наивност и у једном тренутку поведеност...

Но, и штошта доброга је из свега произишло на крају, тако да сам, све у свему, Богу захвална на овоме искуству.

Уз дужно поштовање Ви и супруг сте у великој заблуди, као и тај ваш доктор. Од вакцина се НЕ МОЖЕ заразити. Нити је то нека "ујдурма", већ је ситуација веома озбиљна. Не везано што знам њих на десетине коме је вакцина што помогла што спасла живот.

Даклем, велим из личног искуства. Јер много се крећем кроз народ и у близини Ковид болнице.

ПС: Наравно да ова пошаст погодује властима, јер њу користе како би себе узвисили, попут "спасиоца" и "душебрижника", пред јавношћу.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(20-04-2021, 03:45 PM)Неда Пише:  После прележанога ковида, са симптомима као код јачег грипа, и срећом без последица, и супруг и ја, и након каснијег детаљног прегледа код нашег лекара од поверења, ја сам уверена да смо ковид добили путем вакцинације.

Болест је почела 5 дана после пријема прве дозе. А годину дана пре тога придржавали смо се свих мера и нисмо се заразили.
До овога, за грип нисмо знали 30 година.

Наш добри лекар (и стручњак и човек) лепо нам је и разбистрио неке ствари око свега овога, и о каквој се заправо тешкој ујдурми ради, и с надуваном причом о пандемији, оркестираном фабриковању страха и панике код народа, и о "поузданости" ПЦР тестова...

Признајем, платили смо нашу наивност и у једном тренутку поведеност...

Но, и штошта доброга је из свега произишло на крају, тако да сам, све у свему, Богу захвална на овоме искуству.
Ваш случај није усамљен. Благо речено.
Одговори

(20-04-2021, 03:45 PM)Неда Пише:  После прележанога ковида, са симптомима као код јачег грипа, и срећом без последица, и супруг и ја, и након каснијег детаљног прегледа код нашег лекара од поверења, ја сам уверена да смо ковид добили путем вакцинације.

Болест је почела 5 дана после пријема прве дозе. А годину дана пре тога придржавали смо се свих мера и нисмо се заразили.
До овога, за грип нисмо знали 30 година.

Наш добри лекар (и стручњак и човек) лепо нам је и разбистрио неке ствари око свега овога, и о каквој се заправо тешкој ујдурми ради, и с надуваном причом о пандемији, оркестираном фабриковању страха и панике код народа, и о "поузданости" ПЦР тестова...

Признајем, платили смо нашу наивност и у једном тренутку поведеност...

Но, и штошта доброга је из свега произишло на крају, тако да сам, све у свему, Богу захвална на овоме искуству.

СЛАВА БОГУ ЗА СВЕ!

Ваш добри доктор је потпуно у праву, вакционисање није ништа друго до убризгавање умртвљеног вируса, тј. делова истог јер овај ВЕШТАЧКИ вирус није ни изолован до краја!

Међутим!

То што је марвени Сас "изоловао" код пилади (који је онолико Сас кол'ко сам ја Еским), то нема везе са овом ВЕШТАЧКОМ скаламеријом склепаном у разним тим "институтима" од Чемерике преко Канаде па до пекинеза!

Даклем питање је до које мере су ти делови вируса уопште били умртвљени, тако да је ваш "јачи грип" уствари деловање тога што је бајаги "умртвљено"!

Ну добро сте прошли слава Богу опет и опет!

Ми рекосмо, по пустињи викасамо, ама Душу спасисмо!

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Од данас ковид позитиван.
ЦРП 17.5

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Јеси ли радио ПЦР тест?

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(20-04-2021, 08:43 PM)Mekenzi Пише:  Од данас ковид позитиван.
ЦРП 17.5

Е јбг.

И шта су рекли лекари?

Радио си брзи антигенски тест?
Одговори

(20-04-2021, 08:48 PM)Mitic Пише:  
(20-04-2021, 08:43 PM)Mekenzi Пише:  Од данас ковид позитиван.
ЦРП 17.5

Е јбг.

И шта су рекли лекари?

Радио си брзи антигенски тест?

Да антигенски је био позитиван а црп 17.5.

Ништа дали ми неки кинески лек, витамине и све са слике. За 6 дана контрола. 14 дана изолација.

[Слика: IMG-20210420-212111.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(20-04-2021, 10:07 PM)Mekenzi Пише:  
(20-04-2021, 08:48 PM)Mitic Пише:  
(20-04-2021, 08:43 PM)Mekenzi Пише:  Од данас ковид позитиван.
ЦРП 17.5

Е јбг.

И шта су рекли лекари?

Радио си брзи антигенски тест?

Да антигенски је био позитиван а црп 17.5.

Ништа дали ми неки кинески лек, витамине и све са слике. За 6 дана контрола. 14 дана изолација.

[Слика: IMG-20210420-212111.jpg]

Дај Боже да си унео малу количину вируса, те ћеш то лако, попут прехладе прележати. У сваком случају Кизо набави у биљној апотеци Хајдучицу, Мајкину Душицу и Враниловку. Дакле, пиј чај од те три лековите биљке између оброка. Без шећера. Размера 1:1:1. Тај чај се показао најбољим у борби против вируса и бактерија, уопште против инфекција. Набави свеж Сремуш и сирће од дивљих јабука, да их конзумираш ради не дај Боже згрушавања крви. Многима је то спасло животе.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(20-04-2021, 08:30 PM)Бенито Пише:  
(20-04-2021, 03:45 PM)Неда Пише:  После прележанога ковида, са симптомима као код јачег грипа, и срећом без последица, и супруг и ја, и након каснијег детаљног прегледа код нашег лекара од поверења, ја сам уверена да смо ковид добили путем вакцинације.

Болест је почела 5 дана после пријема прве дозе. А годину дана пре тога придржавали смо се свих мера и нисмо се заразили.
До овога, за грип нисмо знали 30 година.

Наш добри лекар (и стручњак и човек) лепо нам је и разбистрио неке ствари око свега овога, и о каквој се заправо тешкој ујдурми ради, и с надуваном причом о пандемији, оркестираном фабриковању страха и панике код народа, и о "поузданости" ПЦР тестова...

Признајем, платили смо нашу наивност и у једном тренутку поведеност...

Но, и штошта доброга је из свега произишло на крају, тако да сам, све у свему, Богу захвална на овоме искуству.
Ваш случај није усамљен. Благо речено.


Вакцина може бити само недјелотворна, а од вакцине се не може заразити.

Двије су векторске са аденовирусом, руска са хуманим, друга са мајмунским.

Фајзерова не садржи вирус.

Кинеска садржи мртав вирус.

Теоретске шансе не постоје за то.

Вакцине само могу бити недјелотворне или организам имумнокомпромитован. Трећег нема.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(20-04-2021, 08:43 PM)Mekenzi Пише:  Од данас ковид позитиван.
ЦРП 17.5

Држи се Кизо.
Ова болест је подмукла као ретко која.
Док нисам и сам награбусио мислио сам да се ради о грипу...
Једино што ме буни то је приличан број оболелих после примљене вакцине.

Брз опоравак ти желим.
Одговори

Урађене на брзину. Нису прошле провјере нити су студије рађене како треба.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Шумадинац је одредио одличну терапију. Обавезно пиј витамин Д3. То је овај Еунова.

Можеш да пијеш и неке домаће сокове, али не ове из продавнице. Него домаћинске сокове. Тренутно ја пијем сок од коприве. И то није лоша идеја.

Узимај омега-3 масне киселине. Оне се налазе у семенкама или орасима или рибљем уљу. Сад сам видео да једна научна студија каже да пробиотици и омега-3 помажу код овог вируса, али не знам да ли смеш да их узимаш као суплементе из апотеке.

Или, треба се прво консултовати са својим лекаром или фармацеутом
Одговори

Шибај левоксу, кардиопирин и витамин Ц два грама дневно.

Температуру скидај са два парацетамола. Искључиво њега.

Немој да се зајебаваш, удри одмах у главу док је још све чисто.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Хвала свима на подршци. Пошто сам вечерас касно сазнао сутра ћу се наоружати витаминима.

Сада цепам само фавипиравир лек који само добио у ДЗ, фебрицет, и дефинол форте. Сутра ћу се снабдети имуноцинком, вит. д3 и природним соковима. Делује ми ова шумијева рецептура јако добро.

Ја немам никакве симптоме сем темп која је сад 37.6.

Него да питам да ли је неко користио који су били ковид позитивни користио овај кинески лек фавипиравир, добио сам да вечерас и ујутро дрмнем 8 таблета а у наредних пар дана три табл на 12 сати.

[Слика: 004.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 12 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним