Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Јако, баш јако пуно баљезгаш у стили српског информера.

Без икаквог знања о медицини, вирусу и вакцини, цитираш неке кафа куварице, неке баба тетке и неке ниже раредне портале...

Бави се ти кучадима и ловом и играње мица и шаха, медицину остави озбиљним људима.

Медицина је наука није за ловце и кв мајсторе.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(24-04-2021, 03:02 PM)Mekenzi Пише:  Јако, баш јако пуно баљезгаш у стили српског информера.

Без икаквог знања о медицини, вирусу и вакцини, цитираш неке кафа куварице, неке баба тетке и неке ниже раредне портале...

Бави се ти кучадима и ловом и играње мица и шаха, медицину остави озбиљним људима.

Медицина је наука није за ловце и кв мајсторе.

Ја....ево ова баба-тетка ка'е, баш интересантно...вежбај мало тај бејзик-инглиш, ваљаће ти!

https://www.globalresearch.ca/cya-fraudu...se/5738844

https://www.facebook.com/Rightforge/

ФАРМАКОМАФИЈА, ЦУКЕРБЕРГЕР И ОСТАЛИ ТРОЦКИСТИ, САТАНО-КОМУНИСТИ И ДЕМОНО-КРАТИ БРИШУ АЛИ ПОШТЕНИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕКАРИ ПИШУ!

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

А што се ти толико дерњаш и урлаш против вакцина.

Нећеш да се вакцинишеш твоја ствар.


Али то су ти караконџулски антиваксерски демони да се константно ваде неки папири неки небитни ликови...

Нећеш да се вакцинишеш твоје лично уверење, али немој писати глупости.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Мекензи, како је? Како се осећаш?
Одговори

(24-04-2021, 05:59 PM)Mitic Пише:  Мекензи, како је? Како се осећаш?

Није му добро, бунца....стално помиње неке караконџуле!

Иначе турска вакцина (Фајзер) платили казну милијарду и стотину деведесет пет милиона долара!

Шта мис'иш кол'ко би Конова и Шеклера могло да се купи за те паре?!

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(24-04-2021, 05:59 PM)Mitic Пише:  Мекензи, како је? Како се осећаш?

Митићу хвала на питању добро је.

Немам темп. нити остале симптоме, само малаксалост.

У понедељак идем на контролу 6-ти ми дан.

Пијем оне шумијеве шумадинске траве, вит д3 и и имуноцинк.

Оно што хоћу да поделим са Вама у вези оног експиременталног кинеског лека.Вечерас узимам задње таблете.

Моје лично искуство

Јесте да дефинитивно сузбија и убија корона вирус и скраћује време лечења и даје одличне резултате у лечењу короне.

Нити један лек за сада као овај не лечи корону иако је у експерименталној фази,зато је и било доста неуспешних терапија или је лечење са антибиотицима и витаминима за јачање имунитета баш дуго трајало

Овај лек колико видим по мени удара на вирус док остали некако немају ту снагу да сломе вирус.

Он се узима 5 дана.

Пије се на 12 сати.

Прво и друго узимање је по 8 таблета наредне по 3 таблете на 12 сати. Једна таблета је 200мг.
Узимају се ујутро и увече на празан стомак.

Ја никакве нус појаве нисам имао. Изузев данас сам осетио мању мучнину.

Вечарас пијем задње три таблете и стајем он се узима до 5 дана.


Жене у трудноћи и деца не смеју да узимају овај лек.

Мислим да би АЛС овај лек требала што пре да региструје и да буде у употреби и у апотекама. Сада ће због лепог времена и вакцине број респираторних инфекција бити мањи а на јесен опет удар таман да се овај лек нађе у апотекама.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Шта кажеш за брата Сија?

Тражиш ли партијску по тавану?

Добро је. Само напријед. Нек је прошло.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Важно је да је теби добро. То је битно, да се добро осећаш.

Да, још се експериментише са тим леком, то је писало у упутству које си окачио.

Али кажи лекару да си осећао мању мучнину, нек има у виду које су нуспојаве.
Одговори

(24-04-2021, 08:29 PM)Mitic Пише:  Важно је да је теби добро. То је битно, да се добро осећаш.

Да, још се експериментише са тим леком, то је писало у упутству које си окачио.

Али кажи лекару да си осећао мању мучнину, нек има у виду које су нуспојаве.

Да хоћу, обавестићу га.

Мучнина и пролив су главне нуспојаве овог лека.

Мислим да није било лека борио би се дуго са температуром.


Мислим да сам изашао из зоне ризика, већ 5 дана немам темп. нити остале симптоме само и даље изолација још 10 дана.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(24-04-2021, 06:13 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(24-04-2021, 05:59 PM)Mitic Пише:  Мекензи, како је? Како се осећаш?

Није му добро, бунца....стално помиње неке караконџуле!

Иначе турска вакцина (Фајзер) платили казну милијарду и стотину деведесет пет милиона долара!

Шта мис'иш кол'ко би Конова и Шеклера могло да се купи за те паре?!

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

Баш тебе караконџулу, антиваксера, љотача, крџалију Фајзер нашао да обавештава о вакцинама, вирусу казнама...

Ето седе у лабораторијама неке образоване чике лупају главе од Аљаске до Аустралије како да направе вакцину и лек за вирус и они немају појма то су глупаци који хоће да трују и чипују вакцином народ...

Ал зато канадски бескућник од стотину љета са три разреда школе ето он зна све све о компанијама, вирусу..чита човек портале они знају...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(24-04-2021, 07:27 PM)Mekenzi Пише:  
(24-04-2021, 05:59 PM)Mitic Пише:  Мекензи, како је? Како се осећаш?

Митићу хвала на питању добро је.

Немам темп. нити остале симптоме, само малаксалост.

У понедељак идем на контролу 6-ти ми дан.

Пијем оне шумијеве шумадинске траве, вит д3 и и имуноцинк.

Оно што хоћу да поделим са Вама у вези оног експиременталног кинеског лека.Вечерас узимам задње таблете.

Моје лично искуство

Јесте да дефинитивно сузбија и убија корона вирус и скраћује време лечења и даје одличне резултате у лечењу короне.

Нити један лек за сада као овај не лечи корону иако је у експерименталној фази,зато је и било доста неуспешних терапија или је лечење са антибиотицима и витаминима за јачање имунитета баш дуго трајало

Овај лек колико видим по мени удара на вирус док остали некако немају ту снагу да сломе вирус.

Он се узима 5 дана.

Пије се на 12 сати.

Прво и друго узимање је по 8 таблета наредне по 3 таблете на 12 сати. Једна таблета је 200мг.
Узимају се ујутро и увече на празан стомак.

Ја никакве нус појаве нисам имао. Изузев данас сам осетио мању мучнину.

Вечарас пијем задње три таблете и стајем он се узима до 5 дана.


Жене у трудноћи и деца не смеју да узимају овај лек.

Мислим да би АЛС овај лек требала што пре да региструје и да буде у употреби и у апотекама. Сада ће због лепог времена и вакцине број респираторних инфекција бити мањи а на јесен опет удар таман да се овај лек нађе у апотекама.

Море ћути добро си прош'о, пекинез у садејству са америчком чифут-фармакомафијом направио вирус-отров у Вухану а сад пекинези сами лансирају и против-отров у виду тог лека који још пробају, тако да се ти благош нами помоли Богу да то не разбије још штошта сем вирус-отрова!

Иначе што се тиче самог вируса (ван отрова) теби су помогли чајеви парти'ског ти друга Шумадрипца (Партија Лијевих Четника) пре него хемикалије!

Зато видидер тамо, ти си добар са Шумадрипцем по парти'ској линији, можемо ли и ми да конзумирамо тај СТРМЉУШ, рек'о ако је то четничка салата да ли и ми као ЉОТАЧ, СЛУГА ВЕРМАХТА и како оно...КУЈУНЏИЈА, смијемо то изести и поп'ти ил ће да нашкоди?!

Ми у овој вуко*јебини користимо д3 и цинк годинама ал'до СТРМЉУША се ође не може доћи! Јок

СРЕЋАН СВИЈЕТЛИ ПРАЗНИК СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Па, врати се, човече... Комшија био јуче на Гочу. Каже да је море сремуша. Могу да замислим на Равној Гори, пошто ја горе берем. И то све бесплатно...
Додуше, овде треба трпети удбаше и њихове конфиденте. Али, чашу меда још нико не попи....Баја
Одговори

Ђе да се врати...Воли он Канаду.

Има сремуша ође код нас горе у шуми у вршачким брдима јако лепог и крупног.

Него од јутрос сам без чула мириса.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(25-04-2021, 11:31 AM)Бенито Пише:  Па, врати се, човече... Комшија био јуче на Гочу. Каже да је море сремуша. Могу да замислим на Равној Гори, пошто ја горе берем. И то све бесплатно...
Додуше, овде треба трпети удбаше и њихове конфиденте. Али, чашу меда још нико не попи....Баја

Брат Бенито да ти искрено кажем мени се ође под старе дане јавља исти онај осећај déjà vu, као пре 45 година у "Југи", да је време да се бежи јербо због језика може да се настрада грозно!

Још у оно удбашко време тамо било је цинкароша и шпијона ал'то је било време "маљи деца" за оно што нам се спрема овде где те шпија сопствени телефон са којим можеш све да радиш сем да телефонираш к'о човек!

Јуче црнац убио пекинеза у Џујорку а бабуни направили демонстрације против....белих расиста! Ка'е "зашто се у шаху почиње са белим фигурама", и тако то!

Ово ресетовање овде биће горе од сваке црвене револуције, ово те ресетује у мозак бре!

Чекам имање и кућер да продам па тутањ у било коју земљу где ако се увече оклизнеш и паднеш ујутру ће неко да те нађе још живог док си ође санта леда гарантовано!

СРЕЋАН СВИЈЕТЛИ ПРАЗНИК СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

(25-04-2021, 12:01 PM)Mekenzi Пише:  Ђе да се врати...Воли он Канаду.

Има сремуша ође код нас горе у шуми у вршачким брдима јако лепог и крупног.

Него од јутрос сам без чула мириса.

Ух ово није добро!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 3 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним