Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Цитат:Синовац, прво за статистику Србије обнови градиво о текућим варијантама вируса у разним таласима.
Синовац твој идол др. Кон,Шеклер и  и људи из СЗО су нам пробијали мозак целе  2021 годинe  бучећи вакцинишите се,вакцинишите се, да ће корона нестати када буде 60% вакцинисаних + са стеченим имунитетом.


А оба имамо.

Где је грешка? или ковид није вирус него бојни отров који долази из ваздуха па је отпоран на све могуће до сада одбрамбене механизме које свет познаје.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(09-01-2022, 11:03 AM)Mekenzi Пише:  
Цитат:Синовац, прво за статистику Србије обнови градиво о текућим варијантама вируса у разним таласима.
Синовац твој идол др. Кон,Шеклер и  и људи из СЗО су нам пробијали мозак целе  2021 годинe  бучећи вакцинишите се,вакцинишите се, да ће корона нестати када буде 60% вакцинисаних + са стеченим имунитетом.


А оба имамо.

Где је грешка? или ковид није вирус него бојни отров који долази из ваздуха па је отпоран на све могуће до сада одбрамбене механизме које свет познаје.

Јесте, отрови су познати по томе што се преносе са човека на човека и то са инкубацијом од по 4-5 дана. Ено ја сам пре четири дана срео пијаног комшију који је кашљао у мене и ево синоћ сам био пијан као да сам попио пола литра вина...  Јок

Синовац, мућни мало том главом пре него што ишта напишеш. Не буди као онај несрећник Zstoja без мозга.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(09-01-2022, 12:42 PM)Шумадинац Пише:  
(09-01-2022, 11:03 AM)Mekenzi Пише:  
Цитат:Синовац, прво за статистику Србије обнови градиво о текућим варијантама вируса у разним таласима.
Синовац твој идол др. Кон,Шеклер и  и људи из СЗО су нам пробијали мозак целе  2021 годинe  бучећи вакцинишите се,вакцинишите се, да ће корона нестати када буде 60% вакцинисаних + са стеченим имунитетом.


А оба имамо.

Где је грешка? или ковид није вирус него бојни отров који долази из ваздуха па је отпоран на све могуће до сада одбрамбене механизме које свет познаје.

Јесте, отрови су познати по томе што се преносе са човека на човека и то са инкубацијом од по 4-5 дана. Ено ја сам пре четири дана срео пијаног комшију који је кашљао у мене и ево синоћ сам био пијан као да сам попио пола литра вина...  Јок

Синовац, мућни мало том главом пре него што ишта напишеш. Не буди као онај несрећник Zstoja без мозга.

Синовац, ковид се не преноси само са човека на човека путем капљице,већ из ваздуха. И човек човека не заразује већ постоје и други видови заражавања.

Ми ође познајемо доста људи који нису имали контакт са другим људима нити су ишли међ људе па се заразили.

Одакле старини у селу одакле је Милунка Савић подно Копаоника корона вирус? Човек живи у бачији ниђе живе душе око њега сем оваца и паса.

Како је мој рођени теча био заражен короном а живео са женом 24 сата у истој просторији делили све заједно а жена која има оштећен имунитет није била заражена?

Такође омикрон сој не влада у Јужној Африци а влада у Европи и западном свету.

"Вирус"из Вухана покидао Европу а Вухан га није ни осетио.

Делта сој индијски сој,  у Индији владао у нехигијнским квартовима Њу Делхија где владају и остале болештине а ниђе диљем Индије није,  док је Западни капиталистички свет развалио.

Тако да прво погледај у плаво небо и кад видиш оне беле штрафте ти се јави.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Прво, геније, те капљице су баш у ваздуху.  Јок

A јесте, има и други начини заражавања, ено Кинези нашли корону и у измету. То значи када неко много млaти глупости по интернету може тиме да зарази и друге па онда и они млате о штрафтама на небу. Aли за тај вирус који се шири млаћењем нема ни лек ни вакцина, осим да се неко врати у основну школу.

Даклем, синовац, и даље остаје да обновиш и градиво где се, када, колико и који сој короне ширио по свету у последње две године.

Чисто да се не брукaш глупостимa које се нису десиле.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Синовац,
једно просто питање:

Да ли верујеш да је корона настала на пијаци у Вухану тако што је кинез појео зараженог шишмиша?

Без увијања одговори.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Није појео шишмиша...То је "игра речи"...односно слова Кидање

https://www.youtube.com/watch?v=KNMRD9nCASw
Одговори

(09-01-2022, 07:17 PM)Mekenzi Пише:  Синовац,
једно просто питање:

Да ли верујеш да је корона настала на пијаци у Вухану тако што је кинез појео зараженог шишмиша?

Без увијања одговори.

Ма јок, то је нека политичка игранка САД и Кинеза, изгледа да су Амери имали план да оцрне Кинезе па се за*ебали и зезнули своју економију.   Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Синовац ја лепо питам. Не глупирам се.

Јели Вирус настао у Вухану?

ЈЕСТЕ.

Како су тврдили да је настао?


Тако што су на пијаци у Вухану клали заражене шишмише који у себи носе корона вирус и то јели?

Јел тако?

Јел  панику СЗО покренуо одатле?

ЈЕСТЕ.

Како то да никада у Вухану није спроведена озбиљна истрага? Како та пијаца и дан данас ради пуном паром а ниђе заражених.
Како кинези и даљу једу те животиње а ниђе заразе.

и за крај

Како је вирус из Вухана долетео у Италију и како баш СЗО подиже панику у развијеним демократским државама и под круном британске краљице?

Како мајку му та Корона није опасна у Етипоији, Сомалији, Конгу, Еритреји...

Како та корона "убија" само људе беле пути по Европи,Америци и Државама под британском круном.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(09-01-2022, 10:47 PM)Mekenzi Пише:  Синовац ја лепо питам. Не глупирам се.

Јели Вирус настао у Вухану?

ЈЕСТЕ.

Како су тврдили да је настао?


Тако што су на пијаци у Вухану клали заражене шишмише који у себи носе корона вирус и то јели?

Јел тако?

Јел  панику СЗО покренуо одатле?

ЈЕСТЕ.

Како то да никада у Вухану није спроведена озбиљна истрага? Како та пијаца и дан данас ради пуном паром а ниђе заражених.
Како кинези и даљу једу те животиње а ниђе заразе.

и за крај

Како је вирус из Вухана долетео у Италију и како баш СЗО подиже панику у развијеним демократским државама и под круном британске краљице?

Како мајку му та Корона није опасна у Етипоији, Сомалији, Конгу, Еритреји...

Како та корона "убија" само људе беле пути по Европи,Америци и Државама под британском круном.
Ја сам ово озбиљно мислио тако да...

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(09-01-2022, 09:23 PM)Шумадинац Пише:  
(09-01-2022, 07:17 PM)Mekenzi Пише:  Синовац,
једно просто питање:

Да ли верујеш да је корона настала на пијаци у Вухану тако што је кинез појео зараженог шишмиша?

Без увијања одговори.

Ма јок, то је нека политичка игранка САД и Кинеза, изгледа да су Амери имали план да оцрне Кинезе па се за*ебали и зезнули своју економију.   Јок

Ако је ово некакво оправдање да не би изазивали кризу са корона циркусом, онда мислим да је то „невероватно познавање“ економских прилика. Било би очекивано да особа која постави 10.000 порука бар нешто нађе и „поред тарабе“...мислим, да прочита још понешто а потом размисли о прочитаном. Нас су у школи учили да је корисно бар преписати домаћи задатак. И у том случају се понешто запамти...наравно, ако има чиме...
 
Од када је то економија САД независна (осим на папиру). Задуженост државе то најбоље показује. Па том државом управљају они који штампају новац, а то је ФЕД и то нису „државни банкари“ него приватни. Шишти њима нека ствар за америчку економију. Чак напротив, њима одговарају велике кризе. Увек извуку велику добит, уклоне вишкове наштампаног новаца и поново заврте рингишпил, да се масе играју.
Одговори

(10-01-2022, 12:00 AM)Авакс Пише:  
(09-01-2022, 09:23 PM)Шумадинац Пише:  
(09-01-2022, 07:17 PM)Mekenzi Пише:  Синовац,
једно просто питање:

Да ли верујеш да је корона настала на пијаци у Вухану тако што је кинез појео зараженог шишмиша?

Без увијања одговори.

Ма јок, то је нека политичка игранка САД и Кинеза, изгледа да су Амери имали план да оцрне Кинезе па се за*ебали и зезнули своју економију.   Јок

Ако је ово некакво оправдање да не би изазивали кризу са корона циркусом, онда мислим да је то „невероватно познавање“ економских прилика. Било би очекивано да особа која постави 10.000 порука бар нешто нађе и „поред тарабе“...мислим, да прочита још понешто а потом размисли о прочитаном. Нас су у школи учили да је корисно бар преписати домаћи задатак. И у том случају се понешто запамти...наравно, ако има чиме...
 
Од када је то економија САД независна (осим на папиру). Задуженост државе то најбоље показује. Па том државом управљају они који штампају новац, а то је ФЕД и то нису „државни банкари“ него приватни. Шишти њима нека ствар за америчку економију. Чак напротив, њима одговарају велике кризе. Увек извуку велику добит, уклоне вишкове наштампаног новаца и поново заврте рингишпил, да се масе играју.

Могу још тако да се играју али им Кина, Русија и Индија полако узимају те играчке.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(10-01-2022, 12:00 AM)Авакс Пише:  
(09-01-2022, 09:23 PM)Шумадинац Пише:  
(09-01-2022, 07:17 PM)Mekenzi Пише:  Синовац,
једно просто питање:

Да ли верујеш да је корона настала на пијаци у Вухану тако што је кинез појео зараженог шишмиша?

Без увијања одговори.

Ма јок, то је нека политичка игранка САД и Кинеза, изгледа да су Амери имали план да оцрне Кинезе па се за*ебали и зезнули своју економију.   Јок

Ако је ово некакво оправдање да не би изазивали кризу са корона циркусом, онда мислим да је то „невероватно познавање“ економских прилика. Било би очекивано да особа која постави 10.000 порука бар нешто нађе и „поред тарабе“...мислим, да прочита још понешто а потом размисли о прочитаном. Нас су у школи учили да је корисно бар преписати домаћи задатак. И у том случају се понешто запамти...наравно, ако има чиме...
 
Од када је то економија САД независна (осим на папиру). Задуженост државе то најбоље показује. Па том државом управљају они који штампају новац, а то је ФЕД и то нису „државни банкари“ него приватни. Шишти њима нека ствар за америчку економију. Чак напротив, њима одговарају велике кризе. Увек извуку велику добит, уклоне вишкове наштампаног новаца и поново заврте рингишпил, да се масе играју.

Не зна он ништа мој Авакс.

Не вреди њему објашњавати шта је ФЕД, ко су Роштилди, Рoкфелери, шта је светска банка,ММФ, ко држи Вал Стрит..

Зелен је он ко јабука.

Он једино воли да тера шегу, зајебанцију, забаву и воли цркву то се да приметити а за озбиљне дубокомислене  филозофске тиме није ти он за то.

Њему дај литар ракије,хришћански рок анд рол,вицеве, карикатуре, шегу неку.. то он воли.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Писао сам о.познанику који је захваљујући вакцини добио миокардитис.

Сад ће то бити нормална појава код професионалних спортиста


[Слика: IMG-20220110-115736.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(10-01-2022, 01:00 PM)Mekenzi Пише:  Писао сам о.познанику који је захваљујући вакцини добио миокардитис.

Сад ће то бити нормална појава код професионалних спортиста


[Слика: IMG-20220110-115736.jpg]

Рекла-кaзaлa.... Свашта људи измишљају. Ваљда је то у моди, ко зна...

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 8 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним