Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

Нами више спаса нема.

Политика је да су буквално сви исти и све се свело на комшијско комунистичко оговарање и цинкарење.

Тражи се
300 герилица који ће бити спремни зарад виших циљева да се одрекну овоземаљског.

ОДМАХ,
САДА, 
ТУ

Да извикају  Војводу и крене у озбиљне герилске акције.

Све остало је свирање к..цу.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(11-03-2023, 07:58 PM)Mekenzi Пише:  Нами више спаса нема.

Политика је да су буквално сви исти и све се свело на комшијско комунистичко оговарање и цинкарење.
Што би рекао покојни поручник Ивко Јовановић пре неку деценију, отприлике "...када сам се вратио из Босне на терен, народ ме је чувао, давао храну, информације, јатаковао...Данас да се одметнем издали би ме комунистима за 24 часа..."
Одговори

Па то.
Ја сам дигао руке од српске политике.
Реално сви су исти.
Онај као патриота, ово оно а неће да се одрекне НАТО француског пасоша.

Оном жене из удбе ",директори" странке још их шаље у Брисел у сред седиште ЕУ..

Једино где је занимљиво је у Украјини, тамо је вери хот...

Ово овде више нема сврхе и не вреди пратити...

СРБИ СУ ИЗГУБИЛИ М*ДА.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

И да, додам..

Знате како његове ботове заболе она ствар што их хејтују по друштвеним мрежама. Што неки утицајни твитерашин Бора коњ или неки Дејо из Ниша са твитера што хејтују напредњаке.

Његов партијски кадар у Јавним предузећима има минимум хиљаду евра плату.

Боле њих уво шта Ви или Ми мислимо о њима по твитеру. Имам познаника у НС ради у Електровојводини 145 хиљада динара плата а ништа не ради. Знате како се потреса због глупости са твитера..

Шта мислите да су Милош Јовановић, Бошко Обрадовић, Милица Стаменковски, Вук Јеремић они лево либерални у политици да би "вама било боље" јес ку*ац ту су због кеша и ллчног богаћења.

Вук Драшковић пљује Русе и Русију а Дана му седи у Управном одбору НИС-а и прима 7 хиљада евра плату.

Војислсв Шешељ док нас је "ложио" велика Србија Карлобаг- Карловац-Огулин-Вировитица дотле се зидала вила у Батајници са отвореним и затвореним базеном.  Данас Шешељ и његова породица су изузетно богати...

Према томе пошто комунисте различитих фавела не можемо и нећемо победити скоро. Треба се окренути и гледати себе. Рад на себи читати књиге, креирати нешто квалитетно, зарађивати паре својим занатом.

 То што их хејтују по друштвеним мрежама хаха Кебара глуп, Сташа курва, Лав дебил, Пијани Мићан, њих баш брига јер они зарађују огроман новац и лично се богате већ преко деценију и наставиће бар још деценију.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

у Земунској гимназији имао је надимак Хуља, то заправо и јесте...
Одговори

Да ли је могуће да је заказао пријатељску утакмицу између Белорусије и Швајцарске усред Новог Сада???
Да би ови Шиптари лагано се шепурили по Србији.
Ми имамо посла са неопеваним г.....
Одговори

(25-03-2023, 11:50 PM)Бенито Пише:  Да ли је могуће да је заказао пријатељску утакмицу између Белорусије и Швајцарске усред Новог Сада???
Да би ови Шиптари лагано се шепурили по Србији.
Ми имамо посла са неопеваним г.....

Није пријатељска утакмица.Квалификациона утакмица за Европско првенство 2024.
Белоусија ће своје утакмице.у групи,као домаћин играти у Новом Саду,због одлуке Уефе.
Занимљиво је да је са њима у групи и Косово,та утакмица треба да се игра у јуну у Новом Саду.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

А зашто се утакмица не игра у Белорусији?
Одговори

(26-03-2023, 12:56 PM)Александар Динчић Пише:  А зашто се утакмица не игра у Белорусији?

Белорусија је под санкцијама.


Него Шуми, тебра уместо подржаваш удба Бошка, подржи момке из локалног фронта. Момци раде озбиљан посао...


https://n1info.rs/vesti/lokalni-front-tr...obrodosao/

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(26-03-2023, 12:56 PM)Александар Динчић Пише:  А зашто се утакмица не игра у Белорусији?

Уефа им је забранила да своје утакмице играју у Белорусији,због подршке Русији у рату са Украјином.Сада прете да ће да их избаце из свих такмичења као што су и Русију.избацили.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(25-03-2023, 11:50 PM)Бенито Пише:  Да ли је могуће да је заказао пријатељску утакмицу између Белорусије и Швајцарске усред Новог Сада???
Да би ови Шиптари лагано се шепурили по Србији.
Ми имамо посла са неопеваним г.....



Мислиш Бели руси белогардејци, поново у Војводској земљи на Карађорђевој трави ?

свако види оно што хоће.
Одговори

Рече ОН,

Да све више људи зжиз Босне и Херецњговине долази у Београд да живи.

Да ли ово важи и за Србе са Косова?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(27-03-2023, 07:41 PM)Mekenzi Пише:  Рече ОН,

Да све више људи зжиз Босне и Херецњговине долази у Београд да живи.

Да ли ово важи и за Србе са Косова?
Није за похвалу.
Одговори

стара добра петоколонашка формула:

ако не пљзнеш председника своје земље кад га видиш на улици, или бар на екеану ил интернету, ако не већ у ксфани,
онда ниси слободарског духа и патриота већ потплаћен ил удбаш.
Исто, ко жене слободарског духа, у жаргону курвице.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним