Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић
#29

(13-06-2016, 09:07 PM)Mekenzi Пише:  Nadamo se da kad USA bude htela da ga smeni da će naći nekog njihovog čoveka koji nije korumpiran, umereni nacionalista i proevropski nastrojen nešto što su bili Koštunica i sadašnji Vučić...

Јел'ти то о Крмнаду Чварку (из партизанске породице)?

И ми смо фан, велики фан!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#30

Dal je moguće da se ovo dešava velkom Aleksandru.

Dal je moguće da su mu najjveći prijatelji, ljudi u koje su kleo, za koje je u ruku u vatru smeo da stavi sada okrenuli leđa...

Kako to da njegov prijatelj Devenport mu zabija nož u leđa, a prijatelji amerikanci u tome saučestvuju...

Kako to da više finansijeri iz EU neće da ga finansiraju...

Aj da sačekamo 13h pa da vidimo šta će saopštiti povodom razvoda braka na konferenciji za novinare...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#31

Не ложи се.
Одговори
#32

Aj u 100 kanadjana da nije.

Medjutim!

Vučina najjveci manipulator na ovim prostirima.

Njegovi juce svi do jednig poskakali protiv zute patke, protesta, nvo, aprilskog proleca, rtv-a , sinoc djv na pinku tri sata drzao emisiju kako zapad sprema rušenje Vučića.. Itd itd

I gle čuda...

Izađe Vučina pred medije i mrtav ladan kaze kako se lepo ispricao sa Skotom i Majklom. Kako oni nemaju nista protiv Srbije, kako ce se saradnja nastaviti, kako Srbija nastavlja put ka EU i reformama itd itd..

I niko se nije pobunio protiv njega, da mu je rekao koga ti zamajavaš bre..


Zaključak. SNS je najjveca komunisticka partija u Evropi. Jedan čovek, jedna misao jedna stranka. Ako Vučić kaže nešto do sledeće njegove izjave ko papagaji ponavljaju i intrepetiraju njegovu izjavu. Bezmozgovići i botovi.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#33

Па каже:

Цитат:Мене као председника владе, нико док сам на том месту, ни док сам жив, нико неће да третира као отирач....

Уха...сетих се оне песмице док смо још живели тамо у СФР Шугославији Јоже Амброзија, па каже:

САМО-УПРАВЉАЧ НИЈЕ ОТИРАЧ, диду-лиду-диду-ли...

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#34

(14-06-2016, 05:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Па каже:

Цитат:Мене као председника владе, нико док сам на том месту, ни док сам жив, нико неће да третира као отирач....

Уха...сетих се оне песмице док смо још живели тамо у СФР Шугославији Јоже Амброзија, па каже:

САМО-УПРАВЉАЧ НИЈЕ ОТИРАЧ, диду-лиду-диду-ли...

Uteče zbog pesme da bi živio, radio i stekao penziju na trulom zapadu sa pekinezima, čamugama, pederima, i tako tim "normalnim" svetom..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#35

Што отвара ову тему?! Шта урадих?Сирома'Пилот
Одговори
#36

(14-06-2016, 05:16 PM)Mekenzi Пише:  
(14-06-2016, 05:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Па каже:

Цитат:Мене као председника владе, нико док сам на том месту, ни док сам жив, нико неће да третира као отирач....

Уха...сетих се оне песмице док смо још живели тамо у СФР Шугославији Јоже Амброзија, па каже:

САМО-УПРАВЉАЧ НИЈЕ ОТИРАЧ, диду-лиду-диду-ли...

Uteče zbog pesme da bi živio, radio i stekao penziju na trulom zapadu sa pekinezima, čamugama, pederima, i tako tim "normalnim" svetom..

Није због песме црни Кизо, ми смо ође убјежали во времја оно кад је Амброзије још био живахан и са обе ноге се ритао, док си ти, судећи по озбиљности твојих прилога ође, у то време био не у пеленама, него тек у плановима за будућност твог ћаће!

Друго, ми рекосмо ође, једном и више пута, да је жив човек и Србин безбеднији у Трбуху Сотоне илити Аждахе, но пред чељустима јој из којијех ватра лиже!

Ође педери промарширају својим улицама и нико на то не обраћа пажњу док ће тамо да вас ћерају да се изјашњавате јавно шта о томе мислите, ДА СЕ "ОДРЕДИТЕ", као у време Амброзија, и то ће ви бидне лакмус-папир за запослење, кредите итд....

Зато,из ове перспективе, ми предлажемо

П У Ч,

ВОЈНИ УДАР тамо, док је још време јер Трули Запад милости нема нити ће имати!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#37

Друже Просветару, дуго читам све што пишете, са посебним поштовањем, иако ја још нисам Љотићевски дисидент. Са особитом пажњом пратим ваша "боцкања" са Мекензијем, но јављам се само сада и више не (по овом питању).
Из ваших порука пречесто избијају крајње гордељиви нагони за истицањем својих интелектуалних или пак идеолошких назора као модел за све оне који су за вас млађарија или шта већ. Не пристоји то некоме ко толико, бар на речима јер се лично не познајемо, себе сматра православним хришћанином.
Амброзија више нема, па крајње заједљиви ставови по питању нас овде и вас тамо негде, нису уопште на месту. Ми који нисмо побегли, остали смо овде да делимо судбину свога народа, и не можемо бити равнодушни на наше сународнике који из далека нама овде предлажу пучеве, револуције и томе слично, а сами себе не дају за пример, а камо ли за прву и пламену жртву у остварењу тога, свакако племенитог и насушног, циља. Зато су ваши
коментари суштински контрапродуктивни, јер су јалови, без дела, а јаких речи. Тиме, што је још горе, дајете само повода демонократским дајгузима и еврослинавцима да се подсмевају многим вашим (и нашим) здраворазумским и лепо изреченим ставовима, иза којих стоје само празне, себељубиве речи.
Е

Мртва глава, кости двије,
то је значка из Србије!
Одговори
#38

Сутра се среће са усташкињом. Водаће се од Суботице до Вуковара преко Даља или обрнуто, свеједно. Главно је да ће се срести са хрватима у Србији али неће са нашим Србима у Славонији.

Цитат:Заменик градоначелника Вуковара из реда српске националне мањине Срђан Mилаковић негодуjе jер српска заjедница у Вуковару неће бити укључена у наjављени сусрет и предстоjећу посету.

Веза:
Вучић и Срби Славоније
Одговори
#39

(18-06-2016, 08:04 AM)Добровољац Пише:  Друже Просветару, дуго читам све што пишете, са посебним поштовањем, иако ја још нисам Љотићевски дисидент. Са особитом пажњом пратим ваша "боцкања" са Мекензијем, но јављам се само сада и више не (по овом питању).
Из ваших порука пречесто избијају крајње гордељиви нагони за истицањем својих интелектуалних или пак идеолошких назора као модел за све оне који су за вас млађарија или шта већ. Не пристоји то некоме ко толико, бар на речима јер се лично не познајемо, себе сматра православним хришћанином.
Амброзија више нема, па крајње заједљиви ставови по питању нас овде и вас тамо негде, нису уопште на месту. Ми који нисмо побегли, остали смо овде да делимо судбину свога народа, и не можемо бити равнодушни на наше сународнике који из далека нама овде предлажу пучеве, револуције и томе слично, а сами себе не дају за пример, а камо ли за прву и пламену жртву у остварењу тога, свакако племенитог и насушног, циља. Зато су ваши
коментари суштински контрапродуктивни, јер су јалови, без дела, а јаких речи. Тиме, што је још горе, дајете само повода демонократским дајгузима и еврослинавцима да се подсмевају многим вашим (и нашим) здраворазумским и лепо изреченим ставовима, иза којих стоје само празне, себељубиве речи.
Е

Цитат:У Канади сам 20 година цртао карикатуре, али уопште се нисам нервирао, није ме то дотицало много. А ово овде ме јако дотиче, јер видим да је ђаво однео шалу. Највећа опасност је то што многи не виде колико се све срозало и колико деценија ће нам требати да се вратимо на колосек.

Душан Петричић

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#40

Ko je Dušan Petričić??

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#41

(21-06-2016, 10:37 PM)Mekenzi Пише:  Ko je Dušan Petričić??

Nekobitan.
Одговори
#42

(18-06-2016, 08:04 AM)Добровољац Пише:  Друже Просветару....
Из ваших порука пречесто избијају крајње гордељиви нагони за истицањем својих интелектуалних или пак идеолошких назора као модел за све оне који су за вас млађарија или шта већ.

Одговор Добровољцу је уједно и одговор Кизи који вели, па каже:

(22-06-2016, 04:27 PM)Mekenzi Пише:  A koja je razlika u dijaspori preciznije onde u Kanadi ko je Šugosloven a ko Srbin ako su oba ubježala zbog rata, bede i siromaštva...

Пааа...разлика је огромна ал'нуто разлога зашто ми поједине ликове ође називамо "млађаријом, или шта већ...."!

Једноставно, с'јесени 74-е прошлог века није било никаквог рата а "беду и сиромаштво" из тог времена најбоље је описао "Панонски гов*нар" Балашевић у песми "ал'се некад добро јело баШ"!

Ми смо дакле, убјежали из идеолошких побуда јербо уто време се, између осталог, Србска Нова Година обележавала са скроз навученим завесама по неким институцијама као "Србска кафана" итд., а за певање "Ој Војводо Синђелићу" ишло се у затвор све до краја 80-их!

Међутим!

Речени Шугословен Петричевић није 'вамо убјежао што му је било ПРЕМАЛО србовања но што му је било ПРЕВИШЕ!

Сходно реченом, ми Срби, шака сиромаха, смо у то време кудили титића без покрића што чини ПРЕМАЛО а они који су убјежали после 90-е су га пљували што чини ПРЕВИШЕ на разбијању им вољене "Југе"!

Нас који смо дошли 70-их стара емиграција је звала "пасошари" јербо смо уљегли са пасошем, а емиграцију с'почетка 90-их сви заједно смо доживљавали као "Новосрбе" са којима се нисмо разумевали ниокочега и ниочему, од писма и језика па надаље...!

Шта'ш....

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним