Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

И колико их има у Вршцу у ковид амбуланти? Сигурно мало.
Одговори

(19-03-2021, 04:59 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(19-03-2021, 12:43 PM)Mekenzi Пише:  
(19-03-2021, 11:38 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(18-03-2021, 10:39 PM)ЛукаЛоко Пише:  А када се људи масовно разболе и болнице су им препуне, новинари који су лагали по страним питањима, у овој прилици не могу да крију ствар.
Баш прекјуче био сам у једној ТВ редакцији, рекох им у шали: Хајде једну репортажу о ПРАЗНИМ домовима здравља у Србији. Наиме, кад неко дође, рецимо боли га стомак, они одмах кажу: У ковид амбуланту. Такве су инструкције СЗО ваљда.
Кажем, у шали, јер је јасно да камере не смеју у празне домове здравља, већ само у пуне ковид амбуланте, које су, дакле, пуне, јер се сви тамо шаљу. Тако, један део лекара нема посла, други део се убија од посла.

Cамарџићу шта се дешава са тобом!

Не иде се у ковид амуланту ако те боли стомак.

У ковид амбуланту се иде ако испуњаваш дефиницију случаја и симптоме ковида 19.

Кашаљ, температура та два.


Ја сам био пар пута и редовно ишао у ДЗ доктори нормално раде и чекаобице су пуне.

Ја сам чекао сат времена за упут за физијатра и добио сам.

ДЗ бар у Вршцу и болница нормално раде.

Свака част за Вршац. Али на жалост није свугде тако.

Исто у Дому здравља Земун гдје се лијече моји и Дому здравља на Савском Венцу гдје идем ја.

Мјере температуру и питају за симптоме.

Комотно пун за општу праксу.

Педијатрија је празна. То је разлика.
Одговори

(19-03-2021, 05:01 PM)Милослав Самарџић Пише:  И колико их има у Вршцу у ковид амбуланти? Сигурно мало.

Не знам, јер је ковид амбуланта у другој згради где је била физијатрија.

Зимус у децембру када сам пролазио било их је доста, сад не знам јер туда не идем.

Видим само кад ови у сканфандерима ко космонаути када воде ове што могу, лакше случајеве на снимање плућа у велику болницу.

Имамо три ковид одељења.

Цела згарада физијатрије два спрата, инфективно 1 спрат и два спрата велике главне болнице.

Сад колико су пуни не знам.

Оно што знам да су доста млађарије и младих примили у болницу, баш доста има пуно и ученика средње медицинске школе на пракси, има и који стажирају,а неке докторе и старије сестре су пребацили у БГ и НС на испомоћ.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Почетак вакцинације на Светој гори
https://rs.sputniknews.com/zivot/2021032...etoj-gori/

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(21-03-2021, 08:26 PM)Шумадинац Пише:  Почетак вакцинације на Светој гори
https://rs.sputniknews.com/zivot/2021032...etoj-gori/

Чудних ли времена јади их снашли.
Кадгод се Силни склонио управо на Свету гору бежећи од куге, што му црквени великодостојници нису никада опростили јер је повео и жену.
Ево дочекасмо да "Фајзер" спасава молитвенике пред Господом, што је мени као вернику тешко да прихватим.
Одговори

Ово је суноврат медицине...

ГоспоЏа вирусолог је оболела после ревакцине па сад толкује како без вакцине нема живота... чуј, бакута од 86 година прегрмела обострану упалу плућа захваљујући вакциниСирома'

Цитат:Др. Ана Глигић, Како сам се заразила
– А отприлике и знам како сам закачила болест. Преко пута моје куће, три метра од прозора је гимназија, а испод мог прозора долазе деца за време великог одмора. Мој прозор је два метра изнад њихових уста. Све моје анализе и епидемиолошки подаци где сам и како могла да закачим вирус говоре ми да је то једино објашњење. Кажу да вирус иде брзином звука, није баш тако, али иде брзо. А говорила сам и пре Нове године, када се појавио британски сој који је заразнији: овај сој је већ код нас од јуна месеца. Па ни Британци нису открили тај сој кад је ушао код њих, већ кад су имали 50 одсто оболелих од тог соја, не иде то тако… – каже др Глигич и додаје:
– Дај боже да ово сада даље не мутира. Ако не мутира, угушиће сам себе. Само нек не мутира, да не падне неки сој из Африке или не знам више одакле све ово јурца.

Вакцина, вакцина, вакцина
А једини лек против вируса је, каже – вакцина.

eKlinikа

КидањеКидањеКидање
Одговори

(21-03-2021, 11:26 PM)Јеремија Пише:  
(21-03-2021, 08:26 PM)Шумадинац Пише:  Почетак вакцинације на Светој гори
https://rs.sputniknews.com/zivot/2021032...etoj-gori/

Чудних ли времена јади их снашли.
Кадгод се Силни склонио управо на Свету гору бежећи од куге, што му црквени великодостојници нису никада опростили јер је повео и жену.
Ево дочекасмо да "Фајзер" спасава молитвенике пред Господом, што је мени као вернику тешко да прихватим.

Море то Шумадрипац шири МАЛОВЕРЈЕ по форуму, није му доста што шири шугоносталгију и хрватски наратив!

Међутим!

ИСТИНА је мало другачија, она кад је козумираш...ЖЕЖЕ!

Светогорски Отац Игуман Партеније оштро се успротивио вакцинацији против коронавируса!

Садашњу ситуацију упоредио је са 13-ом главом Откровења Светог Јована Богослова!


Игуман Свете дужности Светог Павла Ксиропотамског на Светој Гори, иступио је ПРОТИВ вакцинације вируса корона и рекао да никоме неће дати Благослов да прими коронавакцину, преноси грчка новинска агенција црквеним вестима „Ромфеа“.

Говорећи о вакцини Игуман Партеније је нагласио да никоме неће дати могућност да прими вакцину јер "Сада постоје неке преваре, јер мрачне силе делују врло перфидно", и изјавио да је против вакцине па је упоредио садашњу ситуацију са стањем 13-ој глави Откровења.

Цитат:Откр. 13,16-18

16. И учини све, мале и велике, богате и сиромашне, слободњаке и робове, те им даде жиг на десној руци њиховој или на челима њиховима,

17. Да нико не може ни купити ни продати, осим ко има жиг, или име звијери, или број имена њезина.

18. Овдје је мудрост. Ко има ум нека израчуна број звијери: јер је број човјеков и број њезин шест стотина и шездесет и шест.


Извор: Савез православних новинара Русије

ii! Jsop: "Coji3 Ha npasoc11as HL-1Hos1-1Hap1-1 Ha Pic1,1ja"
T e S v e to goria n a b b ot Partenie oštro se usprotivilo koronavirusu u nedelju, 10. januara 2021-01-11

Међутим!

АРХИЈЕРЕТИК из кримокатоличког Рима, наследник курвара и тровача Борџија и Медичија на престолу који има шупљо оздо тако да кардинали могу да га опипају редом кличући "ИМА ГИ!", он даклем мисли друкше, па каже:

Цитат:Kongregacij za nauk vjere objavio je bilješku koju je odobrio papa Franjo, a u kojoj je dopustila uporabu vakcina proizvedenih iz ćelijskih linija tkiva fetusa abortiranih šesdesetih godina prošlog vijeka.

Bielješku je prvi objavio “Vatikan njuz”.

- Moralno je prihvatljivo primiti vakcine protiv Covida 19 zbog čije su proizvodnje korišćene ćelijske linije izvedene iz pobačenih fetusa - stoji u dokumentu Kongregacija za nauk vjere.

ПАПОЉУПЦИ, ЕКУМЕНО-УНИЈАТИ, ПЛУЋНОКРИЛАШИ...ДАЉЕ КАНЏЕ И КОПИТА ОД СВЕТЕ ГОРЕ!


ελευθερία ή θάνατος


И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(21-03-2021, 08:26 PM)Шумадинац Пише:  Почетак вакцинације на Светој гори
https://rs.sputniknews.com/zivot/2021032...etoj-gori/

Вакцину је примио и Далај Лама, осведочени агент Ције. Вакцина је произвођача Ковишилд. Да, да, римује се са Ротшилд. Smile

https://rs.n1info.com/svet/dalaj-lama-po...nisite-se/

У овој вести, коју је окачио Шумадинац, Спутњик тврди да на Атосу живи нешто мање од 2000 монаха. Вакцинација је добровољна, хајде да видимо колико ће се монаха вакцинисати. Али како да проверимо? Прима се вакцина Фајзер, љуби их мајка.

И на крају бих вас све поздравио древним поздравом: Ој вакцинисана Србијо, ниси сама - уз тебе је Далај Лама!

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(23-03-2021, 08:57 AM)Vlad Alekš Пише:  И на крају бих вас све поздравио древним поздравом: Ој вакцинисана Србијо, ниси сама - уз тебе је Далај Лама!

А ми терцујемо:

Вакцина је пуна капа-примио и римски папа!

Ојсаааа!

ХармоникаХармоникаХармоника

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(23-03-2021, 10:01 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Вакцина је пуна капа-примио и римски папа!

Данас и његов пријатељ КГБ Путин прима вакцину.

(23-03-2021, 10:01 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  А и симпатизерима добардан!

Где ти видиш овде љотићевце? Промашио си форум.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(23-03-2021, 10:01 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(23-03-2021, 08:57 AM)Vlad Alekš Пише:  И на крају бих вас све поздравио древним поздравом: Ој вакцинисана Србијо, ниси сама - уз тебе је Далај Лама!

А ми терцујемо:

Вакцина је пуна капа-примио и римски папа!

Ојсаааа!

ХармоникаХармоникаХармоника

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ВАСКРШЊИ ПОСТ СВИМ СРБИМА!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

Далај Лама ускоро прима другу дозу вакцине, такозвану реинкарнацију.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Милославе, професорка Глигић се једва извукла од ковида 19. Да напоменем да је пре обољења примила кинеску вакцину.
И Власта Велисављевић је у тешком стању. И њему су убризгали кинеско срање у тело, иако је тражио руску вакцину. Они му нормално рекли да је излапотина, а да су они струка.
Одговори

(23-03-2021, 04:32 PM)Бенито Пише:  Милославе, професорка Глигић се једва извукла од ковида 19. Да напоменем да је пре обољења примила кинеску вакцину.
И Власта Велисављевић је у тешком стању. И њему су убризгали кинеско срање у тело, иако је тражио руску вакцину. Они му нормално рекли да је излапотина, а да су они струка.

Није то "кинеско срање" већ кинеска вакцина једина од свих старог типа, и која је врло ефикасна. Чему толики презир?
Што се тиче поменутих, знаш ли колико година они имају?

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Види се из приложеног да је врло ефикасна.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 19 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним