Оцена Теме:
  • 12 Гласов(а) - 3.92 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Украјина и Новорусија

(29-08-2023, 05:56 PM)Бенито Пише:  Мекензи, јел ово део "отвореног писма" Путину?

Smile

Тако је.

Знаш ли Руски да ми преведеш ово или да витламо Пушкића да преведе ово.  Послао би преручено као тисковину преко Поште Србије да звекнемо за Кремљ у Москви. Ја плаћам трошкове слања, да не иде "Цару" на терет..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(29-08-2023, 06:34 PM)Mekenzi Пише:  
(29-08-2023, 05:56 PM)Бенито Пише:  Мекензи, јел ово део "отвореног писма" Путину?

Smile

Тако је.

Знаш ли Руски да ми преведеш ово или да витламо Пушкића да преведе ово.  Послао би преручено као тисковину преко Поште Србије да звекнемо за Кремљ у Москви. Ја плаћам трошкове слања, да не иде "Цару" на терет..

Један је Борко Пушкић.
Може и да понесе, пошто иде често тамо.
Одговори

(29-08-2023, 07:49 PM)Бенито Пише:  
(29-08-2023, 06:34 PM)Mekenzi Пише:  
(29-08-2023, 05:56 PM)Бенито Пише:  Мекензи, јел ово део "отвореног писма" Путину?

Smile

Тако је.

Знаш ли Руски да ми преведеш ово или да витламо Пушкића да преведе ово.  Послао би преручено као тисковину преко Поште Србије да звекнемо за Кремљ у Москви. Ја плаћам трошкове слања, да не иде "Цару" на терет..

Један је Борко Пушкић.
Може и да понесе, пошто иде често тамо.

Један је Борко Пушкић и једини који вреди у данашњим ДВЕРИМА.

Подршка искрена за ПУШКИЋА.


Пааа то ти добра идеја...

Него Бошко се окренуо ЕУ, плашимо се да ово отворено писмо не заврши код Јасмине у Америку..

Него, ако би Борко понео писмо, када се иде у так'е госте Ваља се неки поклон понети. Имаш ли неку идеју?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Па, Србија је позната по својим чувеним виногорјима. Има их 8, плус метохијско.
Уосталом, и Ти си из једног од њих.
Да се Путину пошаље по једна флаша најбољих вина из свих српских виногорја са јединственом поруком:
"Ово нам је било мртво док су владали ови са том Твојом петокраком. Ако ћете да улазите 'вамо, дођите без петокраке.
Срби са Погледа"
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Покојни Пригожин је  на Бахмутском правцу буквално ушао у Часлов Јар и водио битке за њега.


Регуларна Руска Војска је сада на око 30-40 км од Часловог Јара.

Тужан

А Часлов Јар је битна тачка на Бахмутском правцу..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Илон Маск рекао да је блокирао украјински напад на руску црномоску флоту

Технолошки милијардер Илон Маск рекао је да је спречио украјински напад на базу руске морнарице прошле године тако што је одбио захтев Кијева да се активира приступ интернету у Црном мору у близини Крима који је припојила Москва.

Сателитски интернет сервис Старлинк, којим управља компанија СпејсИкс у власништву Маска, распоређен је у Украјини недуго након што је Русија извршила инвазију у фебруару 2022.

„Постојао је хитан захтев владиних органа да се Старлинк активира све до Севастопоља. Очигледна намера је била да се већина руске флоте потопи док је била усидрена“, објавио је Маск у четвртак на Иксу, раније познатом као Твитер.

Град Севастопољ је база руске Црноморске флоте на полуострву Крим, који је Москва анектирала 2014. године.

„Да сам пристао на њихов захтев, онда би СпејсИкс био експлицитно саучесник у великом ратном чину и ескалацији сукоба“, рекао је Маск.

https://insiderpaper.com/elon-musk-says-...sea-fleet/
Одговори

Zelenski: Vazduhoplovna nadmoć Rusije zaustavlja kontraofanzivu vojske Ukrajine

https://www.danas.rs/svet/zelenski-vazdu...-ukrajine/
Одговори

[Слика: Screenshot-20230909-201434-086.png]


Правиће патуљак ЈЕВГЕНИЈА ПРИГОЖИНА од Блата.

Знао сам да ће ово да се деси. Чим Укри јаче загрме Руска регуларна војск бежи.. Не могу да држе положаје ако нису укопани и нису обучени за директну борбу као што је био Вагнер, где су ишли очи у очи у битке.

Ово се Вагнеру неби десило.

Оде крваво освојен Бахмут...

Тужан

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Погођен суви док у Севастопољу.Оштећен десантни брод и подморница.https://www.youtube.com/watch?v=vtlyXuoVmVg
Одговори

(13-09-2023, 06:51 PM)victoria Пише:  Погођен суви док у Севастопољу.Оштећен десантни брод и подморница.https://www.youtube.com/watch?v=vtlyXuoVmVg

Овде веле да је све то тактика исцрпљивање непријатеља...

Циљ је да Укри испуцају све ракете..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Погођена пловила су била у сувом доку,тешко је бранити непокретну мету.Црноморска флота је сада већ прописно осакаћена.Не свиђа ми се то никако,као да неко планира да на крају блокира руске луке.Пре свега поморским дроновима али можда и већим пловним јединицама.Само је питање времена напад на трговачке бродове који возе робу у/из Русије.Видећемо да ли ће то бити нешто као реципроцитет,ако Руси буду ометали пловидбу у/из украјинских лука онда би и НАТО(наравно Украјина као заступник) то исто Русима радили.Очекивао сам више од Црноморске флоте.До сада јој се учинак свео на лансирање Калибара.
Одговори

(14-09-2023, 07:26 PM)victoria Пише:  Погођена пловила су била у сувом доку,тешко је бранити непокретну мету.Црноморска флота је сада већ прописно осакаћена.Не свиђа ми се то никако,као да неко планира да на крају блокира руске луке.Пре свега поморским дроновима али можда и већим пловним јединицама.Само је питање времена напад на трговачке бродове који возе робу у/из Русије.Видећемо да ли ће то бити нешто као реципроцитет,ако Руси буду ометали пловидбу у/из украјинских лука онда би и НАТО(наравно Украјина као заступник) то исто Русима радили.Очекивао сам више од Црноморске флоте.До сада јој се учинак свео на лансирање Калибара.
 Та Црноморска флота ничему не служи, бродови и пловила углавном усидрени и на сувом доку изађу једном у 6. месеци на отворено море када испсле кинжале. Губитак Крстарице Москва је најтежи пораз Руске морнарице од 1941.


Две године Руси ратују и ништа...За две године преко 100 хиљада мртвих,осакаћених Руса, сваком даном 100+ "испадне" из строја...

И запамти сваки војни пораз није пораз Русије, него тактика да се исцрпи непријатељ.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Угашена ватра на Минску.Труп је изгледа неоштећен али надграђе је изгорело.Сад имају кабриолет верзију десантног брода.https://www.youtube.com/watch?v=Yr8dWnjeEFE
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним