Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 4 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Апел за одбрану Косова и Метохије

Што бих да прочитам то решење о укидању притвора.  Сирома'  Наравно, кв веће је само делимично и мањим делом одговорно, јер  јако добро знају шта им се могло догодити да су их задржали у притвору. Растргло би их и кусо и репато, млади скојевци с власти иза завеса а млади скојевци опозиције јавно. Нико им не би дошао у помоћ.

Свакако ће настрадати судија који буде судио у предмету. Тешко да ће моћи да их не осуди али очекујем вратоломије какве се не виђају често. Због тога ће ово суђење нестати с радара јавности.
Одговори

(26-06-2023, 04:15 PM)Горски штаб 52 Пише:  Ако је идентична оптужница против Милована Бркића и против ове тројице несрећника, онда је ово скандал своје врсте и непобитан доказ чврсте везе Овог и Албанаца.

Иста је.

Само ови имају нелегално ношење оружја...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Није иста оптужница и није исто дело али то није ни битно.
Одговори

Шиптари и терористи познају само један језик, а то је језик силе.И са њима другачије не треба ни разговарати.Врло добро знам какви су јер сам годину дана буквално свакодневно 1998 и 1999 ратовао и чистио терене по Косову и Метохији. Чим се запуца, одмах бежанија.

Остао сам војник убеђен да народ треба да да реч на крају. Убеђен сам да сам био на правом путу. - Генерал Дража Михаиловић
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: IMG-836d9eb20b1e81f9efd3eee325ac2d58-V.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Косово улази у Савет Европе.

УН ће усвојити 11 Јули дан сећања геноцида у Сребреници...


Ајмо на Аду да блејимо уз лате или ћемо до Ушћа у шопинг или ћемо до тететане а после би могли на неки ручак...

Знате колико су београџанима битна ова два питања...

Више их брине температура воде на Ади Циганлији и ноћни провод у Бетон хали него ова два питања...

Пропаст од народа. 



Ако игра Звезда за викенд па чњ да се развије некп платно са неким србовањем за Косово то ће ублажити тугу..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним