Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Крени промени-Саво Манојловић
#1

Пошто се патриоте у земљи Србији распале к'о бугарска скупштина.

Заветница пришла СНС, Милош Јовановић Ђиласу, ДВЕРИ се угасиле к'о свећа. Они из МИ се поделили на 3-4 странке, ко зна к'о је ту више МИ.

Шугословени радикали пришли СНС-у као и остале шугословенске странке.

Једино који обећава и који ће бити прво Премијер а касније и Председник Србије јесте

Сава Манојловић!

Млад, са 9.75 докторирао права на БУ.

Има шлифа да буде врхунски политичар!

Засада имају нашу подршку поготово око Рио Тинта,мхе и екологије!


Удара и туче Саво Симпатизере канадског хохштаплера  Сајмона Рива директ у главу! 


Нокаут!



Рио Тинто Марш са Дрине,
Марш са моје Ђедовине!!!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#2

Баш сам хтео да поставим тему с његовим именом.
Надживећеш ме..   Тужан
Сава Манојловић има први задатак да "ликвидира" Ђиласа и целу ту комбинацију са Овај.
Ако то успе, следи напад на Овај.
Одговори
#3

Несторовић ће изгледа, у коалицију са Манојловићем и Веселиновићем. Несторовић који, базира своју политику на национализму, хоће на изборе са овим зеленим левичарима(НВО сектор).
Одговори
#4

(18-05-2024, 11:52 AM)Лука Калиманац Пише:  Несторовић ће изгледа, у коалицију са Манојловићем и Веселиновићем. Несторовић који, базира своју политику на национализму, хоће на изборе са овим зеленим левичарима(НВО сектор).

Одговори
#5

(18-05-2024, 12:01 PM)Лука Калиманац Пише:  
(18-05-2024, 11:52 AM)Лука Калиманац Пише:  Несторовић ће изгледа, у коалицију са Манојловићем и Веселиновићем. Несторовић који, базира своју политику на национализму, хоће на изборе са овим зеленим левичарима(НВО сектор).

Ал' ево га већ демант ове вести.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним