Оцена Теме:
  • 8 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dveri- Najjveća prevara na političkoj sceni Srbije
#43

(14-02-2014, 02:21 PM)СНС-овац Пише:  Позивање на православни клерикализам у ситуацији када петина грађана није православне вере плус огромна већина су агностици или атеисти је веома опасно и ексремистички.
Захваљујући Дверима, Образу, Горану Давидовићу, Ивани Жигон, Перановићу, Качавенди и сличнима иоанко окаљан међу грађанима образ СПЦ биће додатно укаљан.
Утувите више у главу да су Црква и држава раздвојени поодавно, да је питање вере скроз приватна ствар појединца, а да свако насилно наметање као што то желе наведени појединци горе треба најстрожије кажњавати!!!

Срећо моја,јел си имао све петице на полугодишту па ти мама дозволила да користиш рачунар?
Јок

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори
#44

(14-02-2014, 02:21 PM)СНС-овац Пише:  Позивање на православни клерикализам у ситуацији када петина грађана није православне вере плус огромна већина су агностици или атеисти је веома опасно и ексремистички.
Захваљујући Дверима, Образу, Горану Давидовићу, Ивани Жигон, Перановићу, Качавенди и сличнима иоанко окаљан међу грађанима образ СПЦ биће додатно укаљан.
Утувите више у главу да су Црква и држава раздвојени поодавно, да је питање вере скроз приватна ствар појединца, а да свако насилно наметање као што то желе наведени појединци горе треба најстрожије кажњавати!!!

Не волим да се користим оваквим речником, али дечко ти си интелектуално ретардиран.

Цитат:а да свако насилно наметање као што то желе наведени појединци горе треба најстрожије кажњавати!!!

То је оно што желите ваш "вожд" Вучић и ви. Да намећете и најстроже кажњавате. Али нека, тако је мислио и Слоба. Заиграће мечка и пред вашим вратима...
Одговори
#45

Dveri su apsolutno osveženje na političkoj sceni u Srbiji i prelaze cenzus sigurno.Njima je SNS najveci neprijatelj.Zašto nisu hteli ostalu u koaliciju?Pa mislim da je to iz razloga sto se SRS preracunao, a da toga nisu svesni.Primer Dveri su 2012 imali 4,4 a SRS 4,7.Dveri su od tada mnogo jače,aktivnije, genijalni Milan Milenkovic i radio Snaga Naroda su privukli mnogo glasača.Tom logikom Dveri imaju 5,Radikali su mnogo oslabljeni,cenim 3,5.Koštunica planira vladu i promenu stavova sistemom -prevrtač.Imaće 6,5.

Dveri su apsolutno osveženje na političkoj sceni u Srbiji i prelaze cenzus sigurno.Njima je SNS najveci neprijatelj.Zašto nisu hteli ostalu u koaliciju?Pa mislim da je to iz razloga sto se SRS preracunao, a da toga nisu svesni.Primer Dveri su 2012 imali 4,4 a SRS 4,7.Dveri su od tada mnogo jače,aktivnije, genijalni Milan Milenkovic i radio Snaga Naroda su privukli mnogo glasača.Tom logikom Dveri imaju 5,Radikali su mnogo oslabljeni,cenim 3,5.Koštunica planira vladu i promenu stavova sistemom -prevrtač.Imaće 6,5.

Mislim da je SNS imao dosta svojih prilika,i odviše,preko 20 godina su na sceni,bili su u vlasti,delili se, i štošta još.Njihova tragedija i pre svega lična tragedija je sudbina Vojislava Šešelja, koji provodi 11 godina bez dokaza, sa nekim izmišljenim optužbama nekog tamo suda namenjenog za demonizaciju Srba.DSS je takođe imao svoju priliku,svoju vladu,Koštunica je bio predsednik,iz tog perioda ostali su brojni problemi i umesto da se posle 5.oktobra krene napred mislim da ekonomski to nikako nije bilo.Samo Dveri nisu imali prilike,mislim da Dveri prelaze cenzus.To misli i vlast, pa zato ide ova cenzura.Nema ih u emisijama,vestima i sl, dok su ove dve stranke solidno zastupljene,ne vidim da se bune.To je malo čudno,složićete se.

Ispravka-Mislim da je SRS
Одговори
#46

(03-03-2014, 12:26 AM)Sasa Bastic Пише:  Pa mislim da je to iz razloga sto se SRS preracunao, a da toga nisu svesni.

СРС је понудио Б.Обрадовићу из Двери да уђу с њима у "коалицију", и понудили му да буде 15. на листи радикала, што је човјек логично одбио.
Одговори
#47

(04-03-2014, 11:42 PM)Романија1 Пише:  
(03-03-2014, 12:26 AM)Sasa Bastic Пише:  Pa mislim da je to iz razloga sto se SRS preracunao, a da toga nisu svesni.

СРС је понудио Б.Обрадовићу из Двери да уђу с њима у "коалицију", и понудили му да буде 15. на листи радикала, што је човјек логично одбио.

СРС је понудио оно за шта је знао да ће да буде одбијену, тим пре јер су у овом тренутку Двери по популарности испред СРС-а. Критичан је пре свега ДСС, који лагано изгледа отвара простор за улазак у неку будућу СНС владу...
Одговори
#48

(02-02-2014, 11:37 PM)Србин Пише:  
Цитат:Па Алексић није био у Шешељевцима, истина, њега је Шешељ одликовао као и Ђујић после рата, ал он је командовао четничким одредима у Сарајеву и одредом руских добровољаца који немају везе са Шешељом.


Немају, немају, хихихи ти си очигледно неки клинац који се образовао на сајтовима, да ли знаш да је Славко Алексић био члан СРС од 1991. до 1997. године, да ли знаш да је био обезбеђење Шешељу на митингу у Јагодњаку 1991. године, да ли знаш да је Славко Алексић био кандидат СРС за посланика РС, да ли знаш да је у јединици Славка Алексића био и Милан Шешељ брат од стрица Војислава Шешеља који му је обезбеђивао место у СРС да ли знаш да су скоро сви добровољци код Алексића дошли преко веза СРС, да ли знаш да је Алексићева јединица два пута пратила Шешеља у његовим посетама РС???
А од '97? Што их напусти 1997?

“Come now, a man must display some madness from time to time. Helps him feel alive.”
Одговори
#49

Цитат:А од '97? Што их напусти 1997?


Напусти их јер је поверовао у причу Биљане Плавшић и отишао за њом као и многи Срби у то време

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Одговори
#50

(06-03-2014, 08:46 PM)Романија1 Пише:  
(06-03-2014, 02:22 AM)Мргуд Пише:  СРС је понудио оно за шта је знао да ће да буде одбијену, тим пре јер су у овом тренутку Двери по популарности испред СРС-а. Критичан је пре свега ДСС, који лагано изгледа отвара простор за улазак у неку будућу СНС владу...

Па да је прихватио практично би Двери нестали као странка, јер сигурно неће ући 15 радикала у скупштину тј. неће ниједан.
Двери нису странка већ покрет !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"[/size]
Одговори
#51

Радикали су прсли као бас, довољно је било чути шта прича онај Красић јуче, "ко гласа за Српске радикале, тај ће имати пара", мислииим хихихи

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#52

(07-03-2014, 12:19 PM)Громовник Пише:  Радикали су прсли као бас, довољно је било чути шта прича онај Красић јуче, "ко гласа за Српске радикале, тај ће имати пара", мислииим хихихи

Ма није ни то врх. Пази ово:


http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs...okrug/2709

Прави мотиви Ђулијанијеве подршке Александру Вучићу
20. април 2012.

Поводом шпекулација колико је за долазак у Београд и подршку Александру Вучићу плаћен бивши градоначелник Њујорка Руди Ђулијани, који је 1999. године био један од најжешћих заговорника бомбардовање Србије, доласка копнених НАТО снага на Косово и Метохију и који је оптужио српски народ да је извршио холокауст над етничким Албанцима на Косову и Метохији, Градски одбор СРС Београд саопштава да према последњим сазнањима до којих је дошао, разлог Ђулијанијеве подршке није материјалне природе, већ да је Ђулијани родом из Чипуљића, код Бугојна, одакле је и Александар Вучић, те да малог Ацу, познаје од малих ногу.

Кидање Кидање Кидање
Одговори
#53

(07-03-2014, 12:19 PM)Громовник Пише:  Радикали су прсли као бас, довољно је било чути шта прича онај Красић јуче, "ко гласа за Српске радикале, тај ће имати пара", мислииим хихихи

А о Шаровићу је тек сувишно говорити...

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
Одговори
#54

ДВЕРИ су тражиле 50.000 евра за улазак у коалицију и ту су ми се смучили баш оно право.Бесан
Одговори
#55

(07-03-2014, 10:16 PM)Милан Грујић Камењарка Пише:  
ДВЕРИ су тражиле 50.000 евра за улазак у коалицију и ту су ми се смучили баш оно право.Бесан


А ко то тврди? Курир? Баја
Одговори
#56

То сам видео у објавама на ФБ сокоћалу. Читај
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним