Оцена Теме:
  • 4 Гласов(а) - 3.75 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

БЕЗУМЉЕ И ПРОПАГАНДА ЉОТИЋЕВАЦА И НЕДИЋЕВАЦА

(28-12-2023, 09:34 PM)Вејвода2 Пише:  
(28-12-2023, 07:36 PM)Милослав Самарџић Пише:  Па кажем, једино да сам одговориш. Лепо си горе побројао да у мојим радовима нема одговора за тебе
За неке има, за неке нема, тако то бива.

Наведите извор и дајте 38 имена које сте преузели из извора, наравно и да набројите да ли је у тих 38 имена има и деце? Која су имена убијена по имену и презимену, а која су имена измислили и додали комунисти накнадно? Појасните мало...
Очекујем одговор, пре свега професионалан и озбиљан, искрено бих волео да ме разуверите и докажете да се разликујете по причи од комуниста и љотићеваца. 
Унапред захвалан на одговору

Како да не...
Одговори

(28-12-2023, 10:57 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(28-12-2023, 09:34 PM)Вејвода2 Пише:  
(28-12-2023, 07:36 PM)Милослав Самарџић Пише:  Па кажем, једино да сам одговориш. Лепо си горе побројао да у мојим радовима нема одговора за тебе
За неке има, за неке нема, тако то бива.

Наведите извор и дајте 38 имена које сте преузели из извора, наравно и да набројите да ли је у тих 38 имена има и деце? Која су имена убијена по имену и презимену, а која су имена измислили и додали комунисти накнадно? Појасните мало...
Очекујем одговор, пре свега професионалан и озбиљан, искрено бих волео да ме разуверите и докажете да се разликујете по причи од комуниста и љотићеваца. 
Унапред захвалан на одговору

Како да не...

Шта како да не? Дакле када немаш доказе за твоје тврдње, одговор је "како да не"? Искрено ово нисам очекивао. Изгледа да ти се "погледи" и нису баш "избистрили". Причаш нешто и шириш без извора, без аргумената и доказа, а главни адут ти је "Миша је реко да је видео" Па кад се неко упита за изворе и доказе (које ти често другима тражиш) онда немаш одговора (јер немаш доказа) већ импровизујеш неке приче на лицу места, а кад неко хоће само мало дубље да загребе, једини одговор ти је "како да не"...Баш онако, морам рећи, нечувено, ово нема нигде, ово је превише чак и за једног јутјубера попут тебе, који жели да се бави историјом (у твом случају, већином без доказа) Представљате себе као неке "који износе истину након толико деценија" а кад неко пита за доказе, нема одговора...пф..
Свако добро Милославе, и да "избистриш погледе" али стварно.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: SRPSKI-DOBROVOLJACKI-KORPUS-ZAPISI-IZ-DO...1-1945.jpg]

[Слика: vojnaknjizaravojneknjigevojnaknjiga003-1.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: Screenshot-2024-05-28-20-59-04-638-com-g...outube.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним