Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Само припадници дивизије Бранденбург су смели и могли да се крећу у четничким или партизанским униформама по варошима. Не верујем да је ово град, још мање да је Београд.
Одговори

(04-01-2020, 02:12 PM)Александар Динчић Пише:  Само припадници дивизије Бранденбург су смели и могли да се крећу у четничким или партизанским униформама по варошима. Не верујем да је ово град, још мање да је Београд.

То и комунистички историчари веле, да су се Немци преобукивали у партизанске униформе, као на пример на овој слици са Фолксдојчерима....

[Слика: jugosi.png]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Пресвлачили.
Одговори

Фотографија није огледало истине.
Одговори

Mnogo jaka slika...
[Слика: 11930819-469735526547273-2711120778460867214-o.jpg]
Одговори

Правда, постави неку добру слику за Бадњи дан и Божић.Smile

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Сретан Бадњни дан!
[Слика: 546.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

[Слика: 20200106-122354.jpg]betta fish in walmart

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(06-01-2020, 12:13 AM)Шумадинац Пише:  Правда, постави неку добру слику за Бадњи дан и Божић.Smile

Evo Da vam ispunim zelju na ovaj Najsvetliji Hriscanski praznik!Hristos se Rodi!Хармоника
[Слика: img249.jpg]
Одговори

Ваистину се Христос роди! Срећан празник свим члановима форума! Живјели!
Одговори

(02-01-2020, 07:46 PM)Милош Шарац Пише:  Sto provociras JVuO/Kg? SS Brandenburg je bila divizija a ja sam pitao za taj specijalni odred koji je Dincic pomenuo.

Пук (касније дивизија) "Бранденбург" је био јединица Абвера, значи формацијски је припадао Вермахту, не СС. Не знам да ли је овај на слици баш из те јединице, могуће.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

[img]https://i.postimg.cc/bYTxmDM4/9-A26-CFCB-63-B4-4-D1-A-97-E9-DD9658400-C51.jpg

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

[url=https://postimages.org/][Слика: 9-A26-CFCB-63-B4-4-D1-A-97-E9-DD9658400-C51.jpg]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

За гувернера НБС предлажем Милослава, иначе је економиста.
Мир Божји, Христос се роди.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 28 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним