Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК


Гос'н Пајовић ипак као Русофил и узоран Православни Хришћанин, износи ође виђење ситуације у Русији и свету које није пријатно чути нами који се у Русију надамо!

Међутим!

Има нешто опасно на видику, наиме Пајовић мисли да ће за неких три године Чемерика стићи и престићи Русе у најновијим војним технологијама!

Хммм...да је Гњилежни Запад у ситуацији данашње Русије, тј. у војној предности....шта би Гњилежни урадио?

Паааа...напао би ОДМАХ, САДА, ТУ!

С'друге стране видимо да је Русија повисила тон одкако је Гранпа Бајден устоличен после колосалне преваре и крађе гласова, што ЗАКУЛИСА више и не крије!

Рекло би се да Русима пуца трпило!

Ваља бити спреман, што нарочито важи за оне који су поближе Румунији мада ни осталима, па и нами ођекаре, неће бити лако!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Цитат:ПРОСВЕТАР
!

Ваља бити спреман, што нарочито важи за оне који су поближе Румунији мада ни осталима, па и нами ођекаре, неће бити лако!

0ђе је борбена готовост на високом нивоу.

Да нема браће Румуњешће и нато еир бејз и патриота Цар би ушетао у Војводину преко Карпата..

Срећа па браћа Румуњешће се обрачунали.са Комунизом по кратком поступку и стрељањем завршили са диктаторем ушли у ЕУ и НАТО и сад мирни нико их не дира.

Што да је било среће ко шти није, Србија је требала то исто да уради да стреља комплет породицу Милошевић, уђе у ЕУ и НАТО како би обезбедила вишевековни мир.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

По не знам који пут...Румуни нису ништа одлучили тада, него је Чаушеску пао због завере коју су организовали сами људи из његовог режима, како би остали на власти, уз сарадњу са француском тајном службом.
Тамо није било никакве лустрације, људи бившег комунистичког апарата су довели земљу у западни савез, а народ тамо редовно излази на улицу, као би протестовао због опште корупције и лошег правосуђа.

Ја не бих примио Румунију као узор за Србију.
Људи су масовно напустили земљу, углавном физикалишу на Западу, чини ми се да у већини немају високо образовање, за разлику од доброг дела младих људи који одлазе из Србије.
Њихове младе жене су углавном чистачице, собарице, а доста њих се баве проституцијом.
Одговори

(19-02-2021, 07:42 PM)ЛукаЛоко Пише:  По не знам који пут...Румуни нису ништа одлучили тада, него је Чаушеску пао због завере коју су организовали сами људи из његовог режима, како би остали на власти, уз сарадњу са француском тајном службом.
Тамо није било никакве лустрације, људи бившег комунистичког апарата су довели земљу у западни савез, а народ тамо редовно излази на улицу, као би протестовао због опште корупције и лошег правосуђа.

Ја не бих примио Румунију као узор за Србију.
Људи су масовно напустили земљу, углавном физикалишу на Западу, чини ми се да у већини немају високо образовање, за разлику од доброг дела младих људи који одлазе из Србије.
Њихове младе жене су углавном чистачице, собарице, а доста њих се баве проституцијом.

Лоше си информисан. Што се тиче животног стандарда у Румунији он је бољи од нашег. Земља је чланица ЕУ и НАТО. Румуни у почетку каа су приступили ЕУ масовносу убјежавли на запад. Сад мање. Букурешт, Темишвар и остали њихови градови су јако лепо сређени.
Румуни генерално ко Срби су централизовани у већим местима и гравитирају ка њима, док су села и мања места захваљујући комунистичком терору и дан данас сиромашна.


Што се тиче Чаушеуска. То је одрађено петфектно. Један комунистички диктатор и криминалац је стрељан.

Никаква Француска служба није учествовала, већ народ.

Сећамо се ми ође јес да,смо ђеца били попнемо се на ово брдо иза Вршца кукууу Црни Милраде оно све тенкови у колони иду ка Темишвару....

Чаушеску је Румунију развалио. Буквално су бјежавали у СФРЈ од њега да било шта раде у Југославији.
Чувени звездин фудбалер Миодраг Белодеић је убјежао у СФРЈ.

Такође Чаушеску је за вре инфо биро резолуције на нишану држао границу са СФРЈ. Многи наши су изгинули од стране њихових који су покушали да убјеже у СССР.

Цео зелени појас је био миниран и биле су осматрачнице са снајперима и са једне и а друге стране. Из досаде су пуцали на дивљач. Акоби се било ко појавио у зони одсттрела и са њихове и са наше стране био би скинут.

Касније су ЈБТ и Чаушеску изгладили односе тако да смо са њима правили брану Ђердаб,војни авион Галеби многе друге пројекте. Чак су се ЈБТ и Чаушеску састали у Вршцу.

Посткомунистичка Румунија је спасила 90-их хиљаде Срба захваљујући шверцу горива, цигара,и осталог на граничним прелазима поготово на Ватину.

Румуни су направили тампон зону између њих и нас где се шверц одвијао не ометано, гдесу у цистернама довозили гориво и ђе су Срби даље шверцовали диљем тадашње државе.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Није Чаушеску био председник у време инфомбироа.
Одговори

(20-02-2021, 08:39 AM)пек. Пише:  Није Чаушеску био председник у време инфомбироа.

Нема везе, Киза је весео!

Хармоника

Ојсааааа!

Хармоника

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(20-02-2021, 08:39 AM)пек. Пише:  Није Чаушеску био председник у време инфомбироа.

Да моја грешка.
Био је Деж.
Исто комуниста ко Чаушеску.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Знам шта је био Чаушескуов режим и добро је што је пао, а начин како је пао, то није чисто.
Нити је чисто то што су га стрељали у непознатом месту, из непознатог разлога.
Сигурно се сећаш тога, да је његов режим почео да се сруши, када су гледалци његовог говора почели да звиждају против њега.
Види, Чаушеску, као диктатор, није одржавао импровизоване говоре на улици.
Сва та публика која је слушала како он говори, сви ти људи који су одржавали спектакле испред њега, били су то изабраници режима, имали су чак неке привилегије за то. На пример, девојчице које су плесале испред диктатора, морале су да се увежбају за то неко време пре тога и, како сам чуо, добијале су бољу храну од осталих, у време када је била несташица за све.
Како то да одједном, они су добили храброст да звиждају диктатору? Када је његова полиција држала у шаку читаву земљу, а они су знали да ће да буду дебело кажњени за то, од самих људи који су их довезли пред диктаторски двор?
Зато се у оним познатим снимцима Чаушеску чудио звиждања, и имао је чега да се чуди!
Мени се чини јасно то да их је неко охрабрио и рекао им да могу и да смеју звиждати диктатору, и да им неће фалити длак са главе због тога.
Народ нико не пита, него увек има неког који одлучује за њега!

Има још лажи у вези те "револуције", свакако о њима сам нешто написао и раније.
Одговори

(21-02-2021, 07:50 PM)ЛукаЛоко Пише:  Знам шта је био Чаушескуов режим и добро је што је пао, а начин како је пао, то није чисто.
Нити је чисто то што су га стрељали у непознатом месту, из непознатог разлога.
Сигурно се сећаш тога, да је његов режим почео да се сруши, када су гледалци његовог говора почели да звиждају против њега.
Види, Чаушеску, као диктатор, није одржавао импровизоване говоре на улици.
Сва та публика која је слушала како он говори, сви ти људи који су одржавали спектакле испред њега, били су то изабраници режима, имали су чак неке привилегије за то. На пример, девојчице које су плесале испред диктатора, морале су да се увежбају за то неко време пре тога и, како сам чуо, добијале су бољу храну од осталих, у време када је била несташица за све.
Како то да одједном, они су добили храброст да звиждају диктатору? Када је његова полиција држала у шаку читаву земљу, а они су знали да ће да буду дебело кажњени за то, од самих људи који су их довезли пред диктаторски двор?
Зато се у оним познатим снимцима Чаушеску чудио звиждања, и имао је чега да се чуди!
Мени се чини јасно то да их је неко охрабрио и рекао им да могу и да смеју звиждати диктатору, и да им неће фалити длак са главе због тога.
Народ нико не пита, него увек има неког који одлучује за њега!

Има још лажи у вези те "револуције", свакако о њима сам нешто написао и раније.

Погледај ове документарне филмове, биће ти јасније.




Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Нисам имао времена да их гледам све, а што се тиче првог документарца, мени се чини да би теби требало да све буде јаснијим.
Они који наступају у том документарцу у доброј мери тврде оно што ја пишем.
Свакако, наставићу ту дискусију у теми посвећеној Румунији.
Одговори

(19-02-2021, 09:34 AM)Mekenzi Пише:  
Цитат:ПРОСВЕТАР
!
Ваља бити спреман, што нарочито важи за оне који су поближе Румунији мада ни осталима, па и нами ођекаре, неће бити лако!
0ђе је борбена готовост на високом нивоу.

Да нема браће Румуњешће и нато еир бејз и патриота Цар би ушетао у Војводину преко Карпата..

Какви бре 'Патриоти'и Румуњешће....то изгледа преспавало па им нико није рек'о да:

НЕМА ШЕМА НИ ДИЛЕМА,
ОД ЦИРКОНА СПАСА НЕМА!
ОД ЊУЈОРКА ДО ЛОНДОНА,
НЕМА СПАСА ОД ЦИРКОНА!
ОД БЕРЛИНА ДО ТЕКСАСА,
ОД ЦИРКОНА НЕМА СПАСА!


Али није то све!

Ми Срби шака сиромаха, морамо да се договоримо са Мађарима да се Румуњешће доведу к'познанију права ЈЕР СУ ПОСТАЛИ ЛЕГИТИМНА МЕТА ОДБРАНБЕНОМ НУКЛЕАРНОМ УДАРУ ЦАРА ПУТИНА И МАРШАЛА ШОЈГУА!

А НУКЛЕАРНА ПРАШИНА ИМА ДА ЗБРИШЕ НЕ САМО ЛУДЕ РУМУЊЕШЋЕ НЕГО И СЕВЕРНЕ СРБСКЕ КРАЈЕВЕ ПА И БЕОГРАД И ПОЛА МАЂАРСКЕ!

УЗМИ КАРТУ ПА ПОГЛЕДАЈ ЂЕ ЈЕ ВРШАЦ А ЂЕ ЈЕ ТО ДИВОСЕЛО ИЛИ КАКО СЕ ВЕЋ ЗОВЕ ТА РУМУЊЕШЋЕ ВУКО*ЈЕБИНА ЂЕ СУ АМЕРИ ПОСТАВИЛИ МИСИЛЕ УПЕРЕНЕ НА РУСИЈУ АМА ДАЛЕКО ОД ЊИХОВОГ ТЕКСАСА!

ОВО РУМУНСКО ЛУДИЛО ВАЉА МОМЕНТАЛНО СПРЕЧИТИ ЈЕР ЗА ЛЕЧИТИ ПОСЛЕ ВРЕМЕНИ ЊЕТ!


Хух...себи убраду:

Каквих недоказаних ликова има у излуделом NOVOSRBU то је за невереовати!

Срећа што је бар Орбан здрав човек који види да због лудила румунског никве ограде од жице не помажу но оде и Мађарска ако Рус распали по мисилима у Румунији па смо у надежди да ће Мађари и Срби заједно са Русијом некако стати ногом заврат том самоубилачком лудилу које призивају Румуњешће!

Шок

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(11-03-2021, 10:22 PM)Шумадрипац Пише:  

Ало Шумадрипааааац, овај има нешта против ПОГЛЕДА, мора да је начуо да си ти главни туна као УБИЦА ФОРУМА, а?


EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(12-03-2021, 10:47 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(11-03-2021, 10:22 PM)Шумадрипац Пише:  

Ало Шумадрипааааац, овај има нешта против ПОГЛЕДА, мора да је начуо да си ти главни туна као УБИЦА ФОРУМА, а?


EX ORIENTE LUX!
Ма добро то, него ел ти се свиђа документарац? Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним