Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Дража и Божо Јаворски.Када беше ова слика настала?Било је одавно,немам записано.
[Слика: kopija.jpg]
Одговори

Где је ова слика настала?
[Слика: FB-IMG-1614605995593.jpg]
Одговори

Војводе Ђујић и Ђекић.
[Слика: Screenshot-20210301-173912-com-android-chrome.jpg]
Одговори

Четник Бољевачке бригаде.
Извор:Народни Музеј у Зајечару
[Слика: 16-683-2794.jpg]
Одговори

Значи, Ђедо и Божо су били Дражини. Онда четници нису предали Ужице партизанима, већ жандармерија.

(01-03-2021, 03:43 PM)Антитоталитаран Пише:  Где је ова слика настала?
[Слика: FB-IMG-1614605995593.jpg]

Ово су Италијани?
Одговори

(02-03-2021, 03:48 PM)Српски родољуб Пише:  Значи, Ђедо и Божо су били Дражини. Онда четници нису предали Ужице партизанима, већ жандармерија.

Ђекић, па је зато и стрељан. У првом реду због фабрике оружја која је допринела да партизанска организација нагло ојача и нанесе велику штету четницима. Све остало би му опростили јер је био велики јунак. Има и прича да је псовао и претио краљу, али ја мислим да му је то уметнуто.
Одговори

ЕКСЛУЗИВНО!До сада необјављиване фотографије!На сликама су Легализовани Четници -сликано на Калемегдану.
ИзворЈокalman Bracht
[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: Screenshot-2.png]
[Слика: Screenshot-3.png]
[Слика: Screenshot-4.png]

Генерал Михаиловић врши смотру јединица Горске Краљеве Гарде,током прославе Краљевог рођендана 6. септембра 1944. године у Прањанима.Лево од Драже је капетан Никола Калабић,десно је Амерички пуковник Роберт Мекдаувел.
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: Screenshot-1.png]

Да се види разлика између Обилићког Соја и "Несоја".Мислим на легализоване четнике и ЈВуО.
Одговори

Чича са официрима на Равној Гори у бољој резулуцији
[Слика: draza-na-ravnoj-gori.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Који је тачно Богуновић?
[Слика: Screenshot-20210304-221252-com-facebook-katana.jpg]
Одговори

(02-03-2021, 01:43 PM)Милош Шарац Пише:  Четник Бољевачке бригаде.
Извор:Народни Музеј у Зајечару
[Слика: 16-683-2794.jpg]

Шта је са овим нашим музејима, па почели по интернету да деле на извол`те четничке фотографије из својих збирки....Док сам ја радио тако нешто је било незамисливо јер одмах скачу рожеисти. Ветрови промени у српској култури, искупљење, шта ли већ....?5+5
Одговори

Четници из Липовице код Деспотовца.
Извор:Дејан Михајловић
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

(05-03-2021, 06:52 PM)Милош Шарац Пише:  Четници из Липовице код Деспотовца.
Извор:Дејан Михајловић
[Слика: Screenshot-1.png]

Milose da li se znaju imena cetnika ?
Одговори

Ево линк па ако хоћеш питај човека:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=446...F2dHaLnYwD
Одговори

(04-03-2021, 11:43 PM)Александар Динчић Пише:  
(02-03-2021, 01:43 PM)Милош Шарац Пише:  Четник Бољевачке бригаде.
Извор:Народни Музеј у Зајечару
[Слика: 16-683-2794.jpg]

Шта је са овим нашим музејима, па почели по интернету да деле на извол`те четничке фотографије из својих збирки....Док сам ја радио тако нешто је било незамисливо јер одмах скачу рожеисти. Ветрови промени у српској култури, искупљење, шта ли већ....?5+5

Потреба за задовољењем тзв политичке коректности.Овима смо чинили све 70.година,ај сада да будемо кобајаги коректни и према другима.Објавимо им пар слика да буду задовољни,а ми суштински наставимо по старом.Мој неки резон,можда и грешим.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 18 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним