Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

(04-11-2021, 09:06 PM)sajkaca Пише:  Велико хвала од срца! А да ли случајно имате ову са Боривојем Илићем и још једним јуришлијом? Мислим да ми је ту сало брат Братислав из Аустралије.

то је ова


Приложених Датотека Изведена сличица(e)
   
Одговори

Лепа прилика за Књажевачки музеј,да се за објективно мале паре домогну вредне колекције фотографија из њиховог краја.

Браво Шарац.
Одговори

(04-11-2021, 09:11 PM)sajkaca Пише:  
(04-11-2021, 09:06 PM)sajkaca Пише:  Велико хвала од срца! А да ли случајно имате ову са Боривојем Илићем и још једним јуришлијом? Мислим да ми је ту сало брат Братислав из Аустралије.

то је ова

Немам ту слику!Питајте Братислава из Аустралије,можда он има.
Одговори

(04-11-2021, 10:14 PM)РежисерСтари Пише:  Лепа прилика за Књажевачки музеј,да се за објективно мале  паре домогну вредне колекције фотографија из  њиховог краја.

Браво Шарац.

Нисам ја поставио те слике .Митићу иду све похвале! Smile
Одговори

(05-11-2021, 10:31 AM)Милош Шарац Пише:  
(04-11-2021, 10:14 PM)РежисерСтари Пише:  Лепа прилика за Књажевачки музеј,да се за објективно мале  паре домогну вредне колекције фотографија из  њиховог краја.

Браво Шарац.

Нисам ја поставио те слике .Митићу иду све похвале! Smile


Пустио сам поруку Историјском архиву „Тимочка крајина“ у Зајечару. Ако су заинтересовани, могу да их откупе. То сам написао у поруци на њиховом сајту.
Одговори

Један од ретких одличних директора архива у Србији.
ПС ваљда ови неће прочитати да сам га похвалио.
Одговори

(05-11-2021, 01:19 PM)Mitic Пише:  
(05-11-2021, 10:31 AM)Милош Шарац Пише:  
(04-11-2021, 10:14 PM)РежисерСтари Пише:  Лепа прилика за Књажевачки музеј,да се за објективно мале  паре домогну вредне колекције фотографија из  њиховог краја.

Браво Шарац.

Нисам ја поставио те слике .Митићу иду све похвале! Smile


Пустио сам поруку Историјском архиву „Тимочка крајина“ у Зајечару. Ако су заинтересовани, могу да их откупе. То сам написао у поруци на њиховом сајту.
Сјајно,велика прилика л релативно мали новац.
Одговори

Поручник Благоје Ковач,верна сенка Ђенерала Драже.
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: Screenshot-3.png]
Одговори

Овај човек је био у партизанима целога рата а како је после рата прошао од његових ,прочитајте на линку!Веома интересантна,истинита  прича о првим послератним годинама у Србији!
[Слика: 247074245-373217331170906-7104339371608851362-n.jpg]
Одговори

https://www.facebook.com/traguspomena/ph...KBbvNkGQNc
Одговори

Цитат:Miloš beše pametan pa se priključi odmah partizanima i sa njima dočeka oslobođenje zemlje od okupatora.


И какав је испао на крају?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Мој Имењак,на крају испаде глуп.Мада није једини,било је таквих у Србији много Баш.
Одговори

Пуковник Драгослав Рачић у Пецки,лето 1944. године
Извор:Народни Музеј у Шабцу
[Слика: 0246.jpg]
Одговори

Чича Дража.
[Слика: FB-IMG-16176979527224499.jpg]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: Gapon, Niki, 19 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним