Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Изоштрена! Ваистину!
[Слика: Fh-X-Xx-UXw-AEos45-4.jpg]
Одговори

Шарац, реци ми јел имаш негде при руци ону фотографију Драже са припадницама ЖРОСа не могу је наћи никако

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Јел се Шарац враћа под новим профилом? Или остаје Бесеровић?
Одговори

Да бре, људи шта је са Шарцом?

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

И ја сам хтео да питам, зашто је прецртано код Бесеровића, зна ли неко од администратора о чему се раду, и где је Шарац
Одговори

Шарац је банован на извесно време због непоштовања правила форума и непристојног понашања.
Одговори

Пливање за Часни крст на сплитској Риви, Богојављење 1933. године. Чинодејствују свештеници Сергије Урукало и Јован Бједов. Сергија су као сарадника Војводе Илије Трифуновића зверски убили комунисти десет година касније у Сплиту.

[Слика: 1933.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(10-01-2023, 09:18 AM)Бесеровић Пише:  Изоштрена! Ваистину!
[Слика: Fh-X-Xx-UXw-AEos45-4.jpg]

Људи, ко је други с десна (наша перспектива)? Војвода Корвински?
Одговори

Личи на Брану Петровића.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(20-01-2023, 10:12 PM)Николај Пише:  Личи на Брану Петровића.

Који си Ти краљ? Нисам ни гледао.
Одговори

(20-01-2023, 10:23 PM)Бенито Пише:  
(20-01-2023, 10:12 PM)Николај Пише:  Личи на Брану Петровића.

Који си Ти краљ? Нисам ни гледао.

Значи, јесте он?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Овај је из јуришних јединица, Брана Петровић је ваздухопловац. Јесте ли сигурни да је Брана? Јавили су ми рођаци Корвинског да су видели ову фотографију на интернету и препознали га. Он је био код Драже у то време по неке инструкције.
Одговори

Динча, не обраћај пажњу на одећу.
Дај слику Корвинског, па да упоредимо.
Одговори

(21-01-2023, 12:33 PM)Николај Пише:  
(20-01-2023, 10:23 PM)Бенито Пише:  
(20-01-2023, 10:12 PM)Николај Пише:  Личи на Брану Петровића.

Који си Ти краљ? Нисам ни гледао.

Значи, јесте он?
Брате, пљунути Брана.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: Бесеровић, 19 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним