Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Могуће, непријатељи се увек више поштују од послушних вазала. У сваком случају држава против које је устао, савезник је свих могућих и немогућих квази-нација против нас, и одговорна је за смрт наших полицајаца и војника на Косову, па је овај наш духовни брат ударио мало и на њихове.

Дечко је светли пример у својој побуни против Америчког система нашао у Српској идеологији, и примеру наше херојске борбе против истог.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Gorski Car
[Слика: 11347742_10206153061973135_2037397464_o.jpg]
Одговори

Cetnik iz Carevog sela 1927. godine
Na aukciji ebay.de pise da je slika nastala u Carevom selu u Srbiji 1927. godine
Trazio sam na googlu i nisam nasao Carevo selo u Srbiji.Ima jedno u Makedoniji i jedno u Hrvatskoj.
Da li neko zna gde je tacno Carevo selo u Srbiji ako uopste postoji.Mora biti da je cetnik sa slike iz Carevog sela u Hrvatskoj,jer je poledjina ispisana latinicom a i prodavac je Hrvatski drzavljanin.Odakle mu ovaj Bugarski Ammunition belt
[Слика: image.jpg]
Одговори

Мислим да се односи на Царево село у Македонији (Делчево данас).
То је пре 1. св. рата била Србија, а административна подела СХС/КЈ је била честа и помало конфузна.

https://sr.wikipedia.org/sr/Краљевина_Југославија
Одговори

Slazem se, najvise su ove bugarske opasace sa municijom nosili u Makedoniji i na jugu Srbije.Ne verujem da je ovakav opasac stigao do Hrvatske.Mada je i tamo izmedju dva rata bilo cetnika u Carevom selu.Smile
Одговори

Major Vucko Ignjatovic!
Bas je dobro obojena slika,kao da je slikana CANON foto aparatom IXUS 155 PINK 1/ OUTLET
[Слика: 14305309_714543915352838_6202048093398539475_o.jpg]
Одговори

Pop Teofil Nikolic i Sredneg kod Pala,ubijen od strane ustasa kod Olova 1944.Pored njega je decak Arsic Budimir.
[Слика: Teofil_Nikolic_Pop_iz_Srednjeg_ubijen_od_strane.jpg]
Starina Grujo Cvjetanovic iz Prace kod Pala, komandant bataljona.Ubijen od strane komunista februara 1946.
[Слика: Copy_of_Grujo_Cvjetanovic_iz_Prage.jpg]
Одговори

Правда. Ђе нађе ове слике из Праче.
Одговори

Nasao sam ih na fejsbuku jos pre 5. godina u grupi Sarajevskih Srba koliko se secam.Sve su to poznate slike koje su vec sto puta objavljine,reko da na dan referenduma u Republici Srpskoj postavim ponovo ove slike u spomen Srpskim junacima iz tih krajeva.Evo jos jedna slika Djeda Gruja Cvjetanovica,sila je izgledo!Nego da se jos jednom svoj braci izvinem sto moram da pisem ovo poganom latinicom,pokvari mi se Language bar.
[Слика: Grujo_Cvjetanovic.jpg]
Одговори

Користи Alt+Shift за промену тастатуре.
Одговори

Probao sam i to, stara tastatura.
Одговори

Живорад М. Илић из села Михајловац код Смедерева, рођен 1919,командант села,погинуо у Осипаоници 1943. од комуниста.
[Слика: 01jpeg.jpg]
Одговори

(26-09-2016, 09:13 PM)Pravda Пише:  Probao sam i to, stara tastatura.
Иди на Контролни панел, па на International, (Keyboard) или како се већ зове данас, тамо чекирај да се тастатура мења са Alt+Shift или сл.
Сам показатељ ти није потребан.
Одговори

Хвала!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 10 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним