Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Исламска држава
#29

Ирман Хосеин у Београду: Долази нуклеарни рат, православни и муслимани да се држе скупа

Ислам и православље, које предводи Русија, морају заједно да се заштите од напада моћних мперијалистичких кругова Запада.

Истакнути исламски филозоф и теолог шејх Имран Назар Хосеин, који се посебно залаже за блиске односе ислама и православља, одржао је у среду предавање у Српској академији наука и уметности. Тема је била Ислам и будућност новца. Нимало случајно.



Шејх је упозорио да је будућност новца у нуклеарном рату који прети човечанству, а који Израел преко моћних западних кругова покушава да изазове између Русије и САД. После међусобног уништења њихових блокова, према пророчанству, у Јерусалиму би један човек објавио да је он месија. Али и ислам и православље – упозорава шејх – знају да је то антихрист. Кључна Хосеинова порука је зато: ислам и православље, које предводи Русија, морају заједнички да се заштите од агресивних напада моћних империјалистичких кругова са Запада.

Полазећи од тих залагања, он је остварио блиске односе са научним и православним круговима у Русији, где повремено гостује. У НАТО земљама, каже, не гостује никада – у знак протеста због агресивне политике те организације. У Србији је да би пружио подршку међуверском дијалогу и да би помогао развијању добрих односа између ислама и православља. У том правцу и истиче да злочин у Сребреници није геноцид и да српски народ не треба оптуживати за геноцидну политику. Зато је подржао и руски вето на предлог британске резолуције у Савету безбедности УН.

Једна од наведених порука је упућена учесницима једног научног скупа одржаног у Бањалуци, чији је циљ било утврђивање праве истине о ратним дешавањима у Сребреници и околини, а друга је била јавна видео-порука босанским муслиманима са позивом да одустану од оптуживања Срба за геноцид. У тој поруци босанским муслиманима, шејх Хосеин је подсетио и на то да овај простор носи велико оптерећење отоманског угњетавања православног становништва (зулум, данак у крви и слично). Иначе, он често критикује понашање Отоманског царства током историје, сматрајући да је његова експанзивна политика супротна исламу. Посебно критикује – претварање Аја Софије у џамију. И нарочито се противи злоупотреби ислама и екстремизму који се огледа у вехабизму.

ДВЕ ВРСТЕ НОВЦА
Шејх Имран Хосеин ће на Правном факултету, у петак 9. октобра, у амфитеатру V, са почетком у 15.30, одржати још једно предавање, на тему Увод у исламску есхатологију. У оквиру десетодневне посете Србији нарочито је изразио жељу да посети српске манастире, јер се они у исламу помињу као знак по коме ће се препознати они хришћани који ће бити благонаклони према исламу.



Предавање у САНУ Хосеин је почео оценом да је новац депресивна тема. „Јер постоје две врсте новца: онај са интегритетом и преварантски. Кад користимо први, не поставља се питање његове будућности, јер је он увек исти и не може да 'исцури'. Али, ако се од таквог новца окренемо ка преварантском, откривамо опасан алат у рукама опасних људи, који га користе за своје неправедне циљеве, профит и да би поробили друге. Новац са интегритетом има вредност у самом себи: то су златници и сребрењаци, и они имају исту вредност кроз целу људску историју. Међутим, код таквог новца, цене не расту. Оне су увек исте и не мењају се спрам потражње и понуде. Е, таквог тржишта данас – нема!

Знамо шта је Исус урадио са трговцима преварантима у храму: преврнуо је столове, проклео их и избацио из храма. Зато и данас једва чекамо да дође Исус и да отера трговце преваранте.

Оружје којим нас пљачкају зове се – инфлација. Бог ту пљачку забрањује. Ни Брисел, ни Вашингтон, ни Лондон не могу да промене то што пише у Курану. А тамо се каже: „Не кради!” Инфлација управо краде људе. И управо је уцена средство које бели западноевропски човек – православци никада нису били део те агенде – користи над остатком света да га 'цивилизује'.

Своју технолошку надмоћ су искористили да колонизују остатак света, али не да би у колонијама заувек остали, него да би тамо поставили своје институције преко којих би контролисали те земље, и да потом изврше деколонизацију. Да смо само схватили на време шта раде: да мењају златни и сребрни новац преварним новцем од ваздуха. Ту замену нису урадили пре деколонизације, већ после – када су преко правила ММФ забранили употребу златног новца. Тако данас имамо ситуацију да закон забрањује онај новац који ће и Исус користити кад се врати (новац са интегритетом, а не преварни новац).

Обезбедили су били и 'смоквин лист' – рекли су да је вредност једне валуте (одакле им уопште та реч), долара, 35 долара за унцу злата. Али понављам да је то смоквин лист. Зашто? Зато што су ови безбожници, који не осећају никакву одговорност и не страхују од Судњег дана, дали ту реч са намером да је не одрже.

Американци су Вијетнамски рат користили као 'смоквин лист' да наштампају силне доларе, а Никсон се после повлачења у Кемп Дејвид обратио свету објавом: дали смо реч, али не морамо да је одржимо. Поцепао је Бретонски споразум, а са долара је скинут и онај 'смоквин лист', иза кога се сакривао.

РУСКО СРЦЕ НИЈЕ ВАРВАРСКО
Од 1971. систем је колабирао, да би 1973. била изведена највећа превара у историји човечанства: када је цена нафте скочила 400 одсто, а долар пао за тих 400 одсто (уместо 40 долара за унцу злата, био је 160 долара), Кисинџер је отишао у Ријад и направио дил. Рекао им је да ће бити много, много богатији, само ако га послушају и пристану да нафту продају искључиво за америчке доларе. Нико на свету не сме да купује нафту у другој валути. ОПЕК је зато створен. Долар лети у висине до којих никада није стизао. Рођен је петродолар. И данас имамо то: петродоларски монетарни систем.

Шта сада? Пророк је рекао да ће се појавити изазов том систему и да ће то водити у нуклеарни рат. Тај изазов се зове: БРИКС. Појавио се захваљујући православљу, захваљујући православној, а не совјетској Русији. Захваљујући Русији, којој срце није варварско. Русија предводи овај изазов, Кина је прати, Бразил и Јужна Африка су се придружили. Али Русија је вођа. Они други не смеју да дозволе да им систем колабира, не смеју да изгубе власт над новцем, јер ће онда изгубити власт у свету. Зато знамо да долази нуклеарни рат – а православни и исламски верници никада не могу бити на страни агресора у том рату. И знамо да је будућност новца у том рату, којим ће преваранти хтети да заштите своју планину злата, и да, како мислим, имамо још око годину дана...

Русија никако не може да се повуче из Сирије, а ови не могу да дозволе да им Руси убију чедо Исламску државу, које су хранили и наоружали. Верујем да обе стране не желе нуклеарни рат, али има других који га желе и који ће пробати да га покрену операцијом под лажном заставом. Десиће се напад на Американце, а за то ће бити оптужени Руси, или обратно...

Међутим, ми смо поносни на православну Русију. Она се не боји рата. Знате, када су Руси повратили Крим, који Русији с правом припада, то је био најзначајнији губитак ционистичког покрета, јер и у свету после нуклеарног рата Крим обезбеђује Русији да буде поморска сила.

Који је план оних који хоће да изазову тај рат? Па, да Pax Americana буде замењен са Pax Judeica. Израел жели да замени САД у улози владара света и да се у Јерусалиму појави један који ће рећи да је он владар – месија, а ми знамо да је то антихрист. За то је потребно или да се они рашире или да се свет смањи. Да се смањи – нуклеарним ратом.

А шта је са новцем? Па, Израел већ сада – док ми испијамо турску кафу – лије златнике и сребрњаке, јер ће се свет вратити таквом новцу. Православци имају Библију, ми имамо Куран, заједно имамо Исуса и надам се да нећу доживети тај дан!”, рекао је у свом једночасовном излагању у САНУ шејх Имран Назар Хосеин.




Извор: Стандард / Факти

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#30

[Слика: 9jip2h.jpg]

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#31

Професори Јевтић и Трифуновћ о Исламској Држави и сличним темама:

Одговори
#32

САД је по природи ескалирати рат у Сирији
Бела кућа одавно не влада у САД, то смо отворено виделих ове недеље са Кери/Обама и Пентагон и ЦИА. И то је лепо рекао Сергија Лавров, што бих значило да Руси веч ураћунају.

Чак ја верујем да у светске медије у ових дана ће се разних Папагаја твз Струњаке из разне институције као Брукинсз да свирају како запад мора да снадевање твз Асадове опозиције (дирекно повезаних са ДАЕШ и сви осталих) са оружање

Раскршница овде ће бити против ваздућна оружање, баш за гађење Сиријанске и Руске Авионе.

САД жели подељену Сирији, исто како су урадилих на Балкан.....циљ је увек било да спроводе уље са Емирате у Европи, и то преко Сверне Сирије, тако им је битна тамо нека ентитет, онда знадете одакле паре долази за финанцирање овај рат.

Ово може врло брзо да се распланца ако запад покушава да подиже тензије у Украјни па на Балкан.
Али ја бих упозоравио Србе да добро саслушају што је буквално Путин рекао у Сочи.
Одговори
#33

http://www.pravda.rs/2016/10/01/ocajnick...o-sisteme/
http://www.informer.rs/vesti/svet/94660/...era-lovaca
http://www.veteranstoday.com/2016/09/25/...ern-syria/
Разлика са Афганистаном САД/НАТО има своје људе на земљи и у ваздух
Одговори
#34

Изгледа САД је појаћала Исламисте са својим војнике у Алепо

http://www.veteranstoday.com/2016/09/29/...eppo-city/
Одговори
#35


Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#36

Вести од прошле недеље да американце су орфарбали своје авионе у Руским бојама
http://www.snopes.com/wordpress/wp-conte...24x768.jpg

Вероватно него сигурно жели неки инцидент или лажна застава!
Одговори
#37

https://www.youtube.com/watch?v=nUCwCgthp_E
Одговори
#38


___________________________________________________

Исламисти са заробљеним Руским возилима:

[Слика: CxVSyaoXcAAqcr5.jpg]


[Слика: CxVSzI5XUAE6Aac.jpg]
Одговори
#39

The Caesar Syria Civilian Protection Act of 2016 includes Section 303, titled: Assessment of potential effectiveness of and requirements for the establishment of safe zones or a no-fly zone in Syria.
Одговори
#40

Часопис Исламске државе "Румијах": Нападните "крсташе" ватреним оружјем, једноставније је
Цитат:Терористи ИД се у свом часопису позивају на борбу против "крсташа" и поручују свима који желе да им се придруже у борби да то учине ватром.

Како се наводи, за разлику од досадашњих напада, за које је било потребно доста оружја или отимање камиона као што је био случај у Берлину, сада је начин напада у потпуности поједностављен што представља још већу опасност.

"Ово је брза опција за било кога ко се жели придружити праведној борби терора", наводи се у новом броју часописа ИД "Румијах" који позива на борбу ватром.

У часопису описују како било ко може довести целу нацију у стање страха уз јако мало материјала који су им потребни за напад.

У тексту "Напади ватром" терористи су најпре одали почаст својој "браћи које су текстови у часопису надахнули за нападе камионом на пешаке", а онда настављају да описују нове методе како убијати невине особе.

У тексту се објашњава и како се подмеће пожар, како се шири и како доћи до потрепштина за подметање пожара, али и како ватром желе да "крсташе" ватром пошаљу до ватре пакла.

http://www.nspm.rs/hronika/casopis-islam...je-je.html
Одговори
#41

Цитат:Дакле, МУСЛИМАНИ ...
Они нису срећни у Либији
Они нису срећни у Мароку
Они нису срећни у Тунису
Они нису срећни у Јемену
Они нису срећни у Ираку
Они нису срећни у Ирану
Они нису срећни у Пакистану
Они нису срећни у Авганистану
Они нису срећни у Сирији
Они нису срећни у Либану
Они нису срећни у Бахреину
итд..
Дакле, где су срећни?
Срећни су у Немачкој
Срећни су у Француској
Срећни су у Енглеској
Срећни су у Холандији
Срећни су у Белгији
Срећни су у Шпанији
Срећни су у Италији
Срећни су у Аустралији
Срећни су у Канади
Срећни су у Шведској
Срећни су у Норвешкој
Срећни су у Аустрији
Срећни су у Швајцарској
итд..
Укратко, они су срећни у свим државама,
које нису муслиманске.
А кога криве за своју несрећу?
Не Ислам.
Не њихово вођство.
Не сами себе.
Они криве државе у којима су срећни..
И желе их променити, да буду као државе из којих су дошли,
јер у њима нису били срећни.
*непознати autor

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
Одговори
#42

САД ће напасти даље на инфаструктура......

У овом последном случај је ПРЕБОЈ Euphrates Dam/ Tishrin Dam
https://en.wikipedia.org/wiki/Tishrin_Dam
https://en.wikipedia.org/wiki/Tabqa_Dam
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним