19-07-2020, 12:52 PM
(17-07-2020, 07:25 AM)Vlad Alekš Пише: Што се мене тиче, на следећим изборима ћу гласати за Радула. Чак размишљам да се пријавим као контролор у неком од оних хомољских изборних места. Тамо где Власи гласају 100% за "нашу децу", а без иједног неважећег листића. У Брезници, на пример.
Е, ту пометњу би волео да видим

(17-07-2020, 02:03 AM)ПРОСВЕТАР Пише: Ма добро то негооо...припитајде ти Радула онако дискретно кад нема пуно света около, која је то религија коју он (мимо свих верујућих Срба) практикује а која је СЛИЧНА Руској!
Ту сам те чек'о... Ајде ти иди први код браће Руса тамо, па питај старешину твоје цркве, шта мисли, јел' верује Владимир Владимирович у Бога? Јел' се преумио, или КГБ-ејац остаје КГБ-ејац?
Али немој да лагиш и да ми постављаш слике како се Путин крсти, подебљаваш и повећаваш слова и те форе. Него да кажеш поштено шта ти твој баћушка тамо каже.